reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie robią zakupy :)

A ja w dalszym ciągu nie wiem jaki wózek chce :unsure:
W tym "Baby Fancie" co ostatnio byłam wybór wózków był spory ale żaden mi się nie podobał :no2: Niektóre były takie duże że wyglądałam przy nich jak jakiś kurdupel...bez dziecka było mi ciężko je prowadzić a jak bym miała jeszcze coś takiego na schody wciągać...maskara....


Na karcie ciąży z Martynką już w 16 tygodniu miałam wpisaną płeć a teraz to chyba muszę liczyć że na połówkowym maleństwo się ukaże :rolleyes2:
 
reklama
Aluśka - ja też się zaczęłam zastanawiać nad wóżkiem. Spacerówkę mam i zaczynam skłaniać się do tego by kupić używany ale tylko z gondolą. Druga spacerówka nie jest mi potrzebna a na wiosnę to już spokojnie bede mogła berbecia dać do zwykłego wózka.

Zastanów się może nad innym rozwiązaniem - niektóre wózki mają wyjmowaną miękką gondolę lub można dokupić taki wkład, który można spokojnie wyjąć i nosić dziecko po schodach, to lżejsze i przyjemniejsze rozwiązanie (miałam coś takiego przy drugiej córze)
 
Dokładnie :-) napiszcie sobie na kartce czego oczekujecie od wózka, na jaki teren, czy ma być lekki - czy bez różnicy, a jak już wszystko wypiszecie, to szukajcie :-) Będziecie wiedziały na co zwracać uwagę :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
A co myślicie o takim zestawie?
Spacerówka, głęboki i do auta...
Zastanawiam się nad takim... Kolorki też uniwersalne, jakby niespodzianka przy porodzie była ;)
 

Załączniki

  • 1459074165909.jpg
    1459074165909.jpg
    48,4 KB · Wyświetleń: 175
Ja się teraz interesowałem bo to mój pierwszy wózek i chce żeby posłużył. ..ponoc musi mieć duze pompowane koła lub żelowe, a mortyzatory, regulowana rączka, i pasy z zabezpieczeniami
 
Hej, dziś byliśmy u mojego brata ciotecznego i potem po drodze wystąpiliśmy do sklepu do outletu Smyk i mój mąż wybrał takie oto rzeczy (ja tylko rozmiar dobrałam) :
 

Załączniki

  • 1460224989006.jpg
    1460224989006.jpg
    43,3 KB · Wyświetleń: 137
  • 1460225001972.jpg
    1460225001972.jpg
    56,6 KB · Wyświetleń: 142
  • 1460225015780.jpg
    1460225015780.jpg
    61,3 KB · Wyświetleń: 141
reklama
Do góry