reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie styczniowe 07' wątek główny

Fajnie że znacie się wszystkie i tworzycie grupę.Domyślam się że większość jest tu stałymi bywalcami co widać po postach i daty pierwszego logowania.Ja na forum jestem od 2006 r. z małą przerwą na czas porodu.Założyłam ten główny wątek ponieważ jeszcze takiego nie ma i pomyślałam sobie że po co skakać po wszystkich wątkach i szukać swoich postów czy odpowiedzi na swoje posty,a na tym wątku można byłoby pisać bezpośrednio.

Ja jestem mamą Alanka który urodził się w 1-go stycznia 07' w Iławie w Polsce.Od ponad roku mieszkam z mężem i synkiem już w Anglii.
W planach mamy jeszcze jednego bobasa ale to za jakiś czas.
Zapraszam na mój flog Fotoblog agnieszkakk.flog.pl tam znajdziecie moje zdjęcia które pewnie opowiedzą wam wiecej o mnie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lorien - mój flog jest w formie zdjęć,jedynie co tam piszę to podpisuję zdjęcia.Jeśli zechcecie odwiedzić mój flog to lewym dolnym rogu znajdują się albumy z kategoriami zdjęć,więc można bezpośrednio wejść w dany katalog i obejrzeć zdjęcia z wybranego albumu:)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry