reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Witam Mamusie!
Czy któraś z was była z dzieckiem u ortopedy w CZMP? Bo mamy skierowanie i nie wiem czy można umówić się telefonicznie? Nie bardzo w takie pogody uśmiecha mi się z dzieckiem tam wlec tylko po to żeby usłyszeć na kiedy mamy się stawić...
Będę wdzięczna za odpowiedź
Pozdrawiam
 
reklama
Przypuszczam, że na pewno mozna umówic sie telefonicznie.
Jeśli chcesz ja mam numer na centralę, do CZMP, to mogę Ci podać.
JAk chcesz to napisz, a ja Ci numer wysle na priv.
 
Tak mozna sie umowic telefonicznie niestey terminy sa dlugie .. ja tez mamusia z lodzi ale troche mniejszego szkrabika mam.. pozdrawiam goraco:-)
 
Dzięki dziewczyny za szybki odzew :)
Spróbuje zadzwonić :)
Mamy skierowanie do ortopedy bo mamy krzywe małe paluszki :(
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.
 
Witam :)
Chciałam się pochwalić:) Zdałam, zdałam! Mam prawo jazdy. Czekam teraz na odbiór dokumentu i... w drogę ;) Egzamin był bardzo, bardzo stresujący. Na sam koniec - jak już egzaminator mi powiedział, że zdałam to... popłakałam się. To pewnie wina resztki buzujących po ciąży hormonów ;-)
Dawno się nie odzywałam, poczytałam to co pisałyście. Odnośnie mieszkanek, macie absolutną rację. Nie ma to jak swoje własne. My chcielibyśmy kupić większe, ale na razie ceny mieszkań są przygniatające. Pomieszkamy więc jeszcze chwilę w naszym obecnym mieszkanku.
Mamusiaagusia, gratuluję pierwszej synowej :)
A co u Lil Kate? Czy już Dzidzia jest po "naszej stronie"?
Ruda Asiu w MP są naprawdę dobrzy lekarze. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz.
Pozdrawiam serdecznie :)
 
reklama
No my również gratulujemy.
Ja również wybieram sie na prawo jazdy.Tylko jakos tak ciężko mi to idzie.Ja sie strasznie boję i czasami mysle ze nie ma to sensu, bo ja chyba nie wyjade na ulicę.Kilka lat temu mąż mnie trochę uczył i jak mi mówił co mam robić to jakoś mi szło, natomiast jak przestał to wszystko mi sie myliło.
No ale w kazdym razie, jak mi strach przejdzie to sie wybiorę.
 
Do góry