reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Witam :)
Mój Patryś w 33 tyg. też tyle ważył i bałam się, że do porodu osiągnie ze 4000 g. (tak mnie straszył ginekolog) Urodziłam go jednak w 37 tyg. i Mały ważył 3300 i miał całe 58 cm :-) Teraz natomiast nadrabia ;-) i waży ponad 7 kg i ma 66 cm wzrostu. Moja Mała Kluseczka ;-)

 
reklama
Lil kate ja leżałam też na 3 piętrze jak Anamay, ale na Matczyno-płodowym porodówka jest na parterze, a z dzieciątkiem leży się razem na piątym piętrze. Ja najbardziej narzekam na opiekę na piątym piętrze, ale może taki pech, że te najmniej przyjemne położne dyżury miały jak ja byłam, chociaż zdarzały się wyjątki :)
Ja mieszkam na radogoszczu wschodzie, to pewnie jak wracasz do swojego gniazdka przejeżdżasz koło mnie :)
Anamay Twój Patryś ważył i mierzył podobnie jak mój Michał, 38 tyg. 3400g i 56 cm, a teraz jak miał 10 miesięcy to 78 cm i 10300 g.
 
ja mieszkam na 11go listopada :) i okolice wojska polskiego i okolice lutomierskiej zalezy u ktorych rodzicow jestem :)
dziewczyny co robicie z maluszkami w taka pogode??
chodzicie na spacery??
moze ktoras chcialaby sie gdzies spotkac???
 
Ja jestem chętna do wspólnych spotkań, ale to raczej wiosną/latem, jak się zrobi cieplej.

My wychodzimy w każdą pogodę na spacer, o ile młody jest zdrowy i nie leje non stop. Zdaniem lekarzy przeciwskazaniem do spaceru jest dopiero temp. - 10 stopni, co nam chyba w tym roku nie grozi ;-)
 
tylko cos strasznie wieje nam ostatnio...
i tak nie chce mi sie w taki wiatr chodzic a do tego jestem strasznym zmarzluchem jedynie w ciazy rok temu bylo mi cieplo maz sie smieje ze w kazda zime powinnam byc w ciazy to bym nie marzla :)
 
Witam :)

Tweety fajna kluseczka z Twojej Dzidzi ;-) Jest co ponosić :-)

Spotkanie? Chętnie, ale może bliżej wiosny/lata. Ja teraz najczęściej balkonuję Mojego Misia. Niestety pogody są takie jakie są, obawiam się wiatru, a na balkonie zdecydowanie mniej wieje. Balkonujemy się właściwie codziennie :-) I ja i mój Bobasek bardzo to lubimy bo wtedy Misio może się wyspać. Mamy duże problemy z zasypianiem w ciągu dnia. A spacer = świeże powietrze pomagają w usypianiu :-)

Pozdrawiam serdecznie ;-)
 
ja dostalam skierowanie do kliniki poloznictwa i ginekologii (3 pietro) nie wiem czy to jednynka, czy dwojka, czy trojka. podobno jedynka najlepsza do rodzenia...

a na wspolne letnie spacerki to juz moze ja z moja dzidzia sie zalapie :tak:
 
ginekologia i polożnictwo to jedynka, ja leżałam i na jedynce i na dwójce (matczyno-płodowa) i naprawdę, polecam dwójkę ;-)
 
Witam
moze ktoras z lodzianek chcialaby przyspieszyc powrot do figury sprzed ciazy, wyrwac sie czasem z domciu i przylaczyc sie do mnie na zajeciach fitnessu
zapisalam sie do manufaktury ale "w grupie" razniej cwiczyc i gubic nadmiar kilogramow :-)
 
reklama
Do góry