reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Dobry wieczór!
No widzę, że po spotkaniu wiele dziewczyn się odezwało! Fajnie! Zawsze powtarzam, że im więcej tym weselej! ;D
nausea trzymam kciuki jutro!
Ulik kruche! ;D Fajnie, że się udało! Ja też początkująca w ciastach. W swoim repertuarze mam dwa i żadnego nie mogę upiec bo mają mleko w składzie. Ale w sobotę może upiekę takie bez mleka bo mi już język w d*** ucieka jak słodkie widzę! Kisiel mi uszami wychodzi!
Agawa pisz co u Julci!
Ilona29, ruda_asia bo dziecie to taki odstraszacz znajomych! U mnie też zostały dwie najwytrwalsze ale to tylko dlatego, że już mają koleżanki z dziecmi. Ale nie ma tego złego... Macie w końcu nas! ;D
Pozdrawiam!
Idę poszaleć na forum bo mi mąż kompa udostępnił na chwilę! Zajrzę rano!
Dobrej nocy!
 
reklama
Witam wszystkie łódzkie Mamusie!Bardzo mi się podoba taka możliwośc pogadania o wszystkim i o niczym...Chociażby tak dla oderwania od pieluszek,kupek i.t.d.Chociaz przyznam,że tak naprawdę ja jeszcze wciąż nie mogę nacieszyć się Niunią...Pozdrawiam serdecznie.
 
Iwonko 29 przepraszam,że dopiero dzis Ci odpisuję ale tak byłam zaaferowana badaniami,szczepieniami,mierzeniem i wazenie Malutkiej,że tak wyszło...Pytałaś o spotkanie-pewnie-bardzo chętnie się z Toba zobacze.Pozdrawiam. ;D
 
Irlandia pisze:
Agawa pisz co u Julci!

Erytrocyty - świeże 6-8 w polu widzenia (kształt morwowaty)
Ciała ketonowe - 50 mg/dl

W czwartek mamy kolejne badania.

Dzięki Kochane za wsparcie :)

Pozdrawiam,

PS "To, że mam schizę nie dotyczy również mojego dziecka - Julka jest spokojna i nic poza
badaniami nie zmieniło się w jej życiu. Atmosfera w domu bardzo dobra - z Robertem
rozmawiam o o badanich i prognozach kiedy mała już śpi tak więc nie martwcie się, że Julka
jest znerwicowana - ja niestety tak ale cóż poradzić - serce matki..
Mnie stres mobilizuje i popycha do działania - już na kilka badań załatwiłam terminy i to wcale
nie odległe czasowo."
 
Mija!

Nie tylko łodzianki , bo są wsród nas również przedstawicielki okolicznych miejscowości. A na spotkaniu była mama z Gdyni- Magialenna. ;D
 
reklama
Do góry