reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Agawa a lekarze coś mówią o tym skąd ten ZN? Bo jak czytałam w swoich mądrych ;) książkach to tam stoi, że te jest objaw związany z innymi schorzeniami. A już coś zalecili na ta utratę białka? Jakaś dieta, jakie macie dalsze badania? I jak czuje się Julcia?
 
reklama
Ja jestem z Aleksandrowa. To okolice... Mija... czepiasz sie chyba troche... Jakos nie zauwazyłam zeby dziewczyny na tamtym watku miały cos przeciwko... To tylko od ciebie teraz zalezy czy bedziesz zagladac. Bo przeciez my za ciebie postów nie napiszemy. >:D ;) ;D
 
Witajcie!

Mieszkam na Bałutach, w okolicach Marynarskiej. Z chęcią poszłabym na takie spotkanie dzieciowe, bo mam Basię (za 2 dni 10 miesięcy, ale wcześniak, to powiedzmy 7miesięcy). I podobnie jak niektóre z was zabieram się powoli do męża za granicę (do Szkocji).

Pozdrawiam. :)
 
czesc aldix

też mieszkam na Bałutach, niedaleko Ciebie, bo przy Zagajnikowej. I też mam wcześniaka (a właściwie wcześniaczkę) i jest miesiąc starsza od Basi, za 10 dni kończy 11 miesięcy a korygowanego powiedzmy że ostatniego sierpnia skończyła 7)
 
Pojawiam się tutaj i na okolicach (forum).Też jaestem ciekawa widoku tego hindusa na żywo. Na spotkanie się nie starałam iśc bo niby lada chwila mogę rodzic, a jezdzenie w tym stanie trzęsącymi się autobusami i tramwajami nie wyobrażam. Zdjęcia obejrzałam. Jak urodzę i mała troszkę podrośnie to spotkam się z wami.
 
Anetas ;D Pisz więcej o takich zjawiskach! Już sobie wyobrażam jaką on furorę robi na Piotrkowskej!
Aldix witaj i zapraszamy do pogaduszek.
Agawa co z Wami ???
nausea pisz jak dzieciury!
Mija Trzymam kciuki bo Ty chyba na dniach się będziesz rozdwajać. Widzialam zdjęcie mężulka! ;) Wiem co to znaczy! Jakbym swojego widziala! Zobaczysz jak sie wszystko zmieni jak dzidziuś się pojawi! Mój zwariował! ;D
 
reklama
Do góry