reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z kaffe marzec 2010

Saskiana tak uzywam juz Halogena i jestem mega zadowolona! Robiłam kurczaka,zapiekankę z kalafiorem pycha!! Zamierzam teraz upiec chleb tylko szukam dobrego przepisu.

Co do Sylwestra to my planujemy wyjazd w góry na parę dni ze znajomymi.
 
reklama
Mój m właśnie kąpie małego i mam chwilę.
Lawina dzięki za link.
A mówisz że chcesz dostać więcej pm :) To da się zrobić.
 
Lawina ten link mi nie wchodzi..no ale ja bez zadnych diet wiec chyba nie musze czytac hehe;)

i wracaj do NAS!!! nu nu

Tina bedzie DOBRZE ..trzymam kciukasy!

Dziewczyny odpukac dzieciaki sa zdrowe..to mamuska i kamilek cos slabeuszee:p

co do odrobaczania, jak dobrze pamietam to ja widzialam co moj braciszek mial w kale:O

aa i moj starszy chrzesniak (13 lat) ma Helicobacter :(:(:(ktora podobno zaraza sie w wieku dzieciecym czego w necie wyczytac nie moge wrrr ...
powoduje wrzody zoladka, dwunastnicy ,bolesci itd. paskodtzwo ktore niby sie bedzie mialo do konca zycia bo antybiotykami sie ja wygasza hmm:O
w necie czytam jak sie nia zarazic i niby to od nie mycia owocow, brudne rece itd. :(


o mam cos.. wiecej..warto wiedziec

jak mozna sie zakazic?

Złe warunki bytowe, gęstość zaludnienia, a w związku z tym przebywanie w dużych skupiskach zwiększają ryzyko zarażenia, w szczególności osób przed 30 rokiem życia. Infekcja szerzy się także od człowieka do człowieka, drogą pokarmową (przez pożywienie, wodę, brudne ręce). Ze zwierząt domowych najczęściej można zarazić się od kota. U wielu osób zakażenie Helicobacter pylori przebiega bezobjawowo. Jeśli daje o sobie znać, to zazwyczaj w wyniku stresu, palenia tytoniu, nadmiernego spożywania alkoholu oraz przyjmowania niesterydowych leków przeciwzapalnych.
 
Ostatnia edycja:
a jednak sie wkleil:-)takze come back Lawiny podwojnie wyproszone!

wazka-a ten helicobakter to nie polpasiec,przypadkiem??
bo na to mnie tu scigaja bym sie szczepila.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Carolaine, ja podaję Filipkowi tran. my mamy akurat firmy Mollers(umlaut nad o) o smaku cytrynowy, całkiem smaczny jest. ale w sumie to nie sprecyzowała lekarka jaki ma być...

Lawina, nie brakuje Ci nas??:-(
 
Hej Mamusie:-) Cały dzień byłam bez siły bez ducha, nawet napisać nie mogłam się zebrać.
Lawina! Saskiana ładnie napisała: szkoda że nie można Cię wyściskac przez kable, wracaj! J
a w zasadzie mam rozpacz z córcią: drugi dzień dostala trochę ziemniaka z dynią (BIO ze słoiczka) i też ją wysypało... :-(nie wiem już co robić. Całe życie będzie na mleku? a co z żelazem?...z tego wszystkiego to już mi sie nie chce nic pisać:baffled:
 
reklama
co do tego tranu jeszcze.. bo nie wiem czy wcześniej napisalam. lekarka mówila, że w Polsce można go podawać jedynie od października do kwietnia, bo potem to juz za duzo słoneczka jest:)))
 
Do góry