reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Hej.
Faktycznie pogoda okropna narzekaliśmy na upały to mamy:zawstydzona/y::-D dzisiaj obiecałam córci że wybierzemy się na plac zabaw a tu zaczęło lać:no:
RENA dużo zdrówka dla dzieciaczków oby jak najszybciej im przeszło.
LIDKA mnie tez szkoła przeraza przez 8 lat miałam tylko jednego ucznia a teraz już dwójkę muszę wybrac niewiem czy finansowo dam radę:no:
KOCHANECZKA ja dodaję kaszę mannę (jedna łyżeczka na 300 ml zupki) do zupki pod koniec gotowania sie warzyw potem dodaje kilka kropelek oliwy z oliwek można dodac masło bo witaminy z warzyw rozpuszczaja się w tłuszczach,następnie blenderuję to wszystko razem z wywarem mój bardzo je lubi a tych słoiczkowych niechce:eek: natomiast owoce ze słoiczka uwielbia:rofl2: A jak podajesz kaszkę łyżeczką i jaką? Bo ja tez zastanawiam sie nad wprowadzeniem kaszek na śniadanie i kolację bo jest bez przerwy głodny a cycus to juz do picia tylko jest.
Co do M to u nas są wojny o starszego syna ale tu by dużo pisać....

RENA a cóż to był za problem? Czyżby ten który u mnie skończyl już 6 miesiecy he he nieoddałabym go za żadne skarby teraz jestem szczęsliwa że go mam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej laski kurcze co tutaj taka cisza wszystkie maja wakacjones heeeeeeeeee ja własnie wracam spowrotem na forum bo ostatnio miała duzo do zrobienia jescze dzisiaj byłam zawiez firanki kobitce w niedziele no ale nie ma czasu w tygodniu to i w niedziele sie pracuje heeeeeeeeee ale jestem zadowolona od jutra zaczynam szyc na nowa budowe całe pietro i parter troche jest czekam tylko na woal az do mnie dojdzie heeeeeee

dzieci rosna jak na drozdzach moja lenka przechodzi sama siebie, mój maz mówi ze to mała diablica heeeeee taki z niej zbój ze wysiadam przy niej heeeeeeee ale kochana jest haaaaaaa

kurde laski przykro mi ze wasi faceci nie pamietaja o rocznicach mi sie jeszcze cos takiego nie zda zyło choc to juz 10 lat mineło ale pewnie jak by mój maz zapomniał tez bym sie wsciekała i byłoby mi przykro wiec was rozumiem wiec chyba tylko szczera rozmowa pomaga czasem facetom trzeba wszytko duzymi literami mówic bo inaczej nie rozumie :)))) mam nadzieje ze wsyztsko sie wam ułoży trzymam kciuki :)

Kochaneczka dodawaj kaszki do zupki na poczatek ja tez tak robiłam :) tylko nie kazde dziecko pózniej je zupki bo zmienia smak heeeeeee takze powodzenia :)
 
hehehe no tak wlasnie taki ktory u mnie ma 8 m-cy:-D:-D:-D:-D:-D:-D tylko wtedy to nie problem byl teraz to juz by sie pokomplikowalo troche a finansowo bysmy chyba bankructwo oglosili:-:)-:)-:)-( wszystko nerwy stres zmeczenie i mi sie okres poprzestawial znowu:-:)-( ale maz wczoraj zanim pojechalismy poszedl po test potem sprawdzal:-D:-D:-D:-D normalnie masakra jakas ale sie odstersowalam za to wieczorem i popilam troszke:-D:-D:-D no i wystarczylo sie odstresowac okres sam dzis przyszedl:tak::tak::tak::-D:-D mojego dwuzebnego tez bym nie oddala jest przekochany synus mamusi:-D:-D:-D a od 3 dni sam juz dobrze siedzi i nawet sam potrafi usciasc a geba mu sie tak smieje wtedy:-D:-D:-D bo moja mama oczywiscie juz zrobila afere ze powinnam pojsc do lekarza bo jeszcze nie siedzi i sie smieje teraz ze sie babci wystraszyl i pokazal ze umie:-D:-D:-D

a propo rocznic nasza w sobote czekam czy maz sie wykarze znajac jego zapal raczej watpie...

dobra zmykam bo musze podac antybiotyk Piotrusiowi i jedzonko
 
hej laski!!!

witam w poniedzialkowy jesienny dzien:-(pogoda do dupy na termometrze +13* i co jakis czas pada deszcz,poprostu masakra:wściekła/y: nic sie nie chce w taką pogode.
ja dzisiejszą noc mialam straszną obudziłam sie o 3-30 i nie spalam do 6:szok:myslalam że sie zalamie z boku na bok sie krecilam próbowalam mojego m obudzić by zemną porozmawial ale on spal jak zabity,wiec przemęczyłam sie do 6 i padlam a za 2 godz.mnie dzieci obudziły wiec jestem nie wyspana.

teraz dzieci spią,m pojechał do księgowej a ja mam wszystko zrobione,obiad już zjedzony wiec teraz odpoczywam:tak:
dzis jeszcze miedzy 18-20 maja przywieśc łóżka dla moich dzieci,kupiliśmy im bo w łóżeczkach już mają mało miejsca,mam nadzieje że bez problemu mi w nich zasną:tak:o takie będą mieć SMERFUŚ – sofy – sklep meblowy ABRA te brązowe z autkami

wczoraj cały dzien byliśmy u mojej mamy, niestety moja siostra z rodzinką wczoraj nie dotarła ale dzis już mają być na 100% wiec od jutra będe czestym gościem u mojej mamy;-):tak:

buziaki:-)


rena-kochana to mialas stracha co????ale na pocieszenie powiem Ci że mieć 3 dzieci to sama radość:tak::happy2:
a co do twojego m to mam nadzieje że nie zapomni o waszej rocznicy i przygotuje coś super!!!!!!!

no i super że wesele sie udało:tak:mnie czeka 8 wrzesnia i już nie mogę sie doczekać.

aha i dawaj fotke twojej nowej fryzurki:tak:czekam
 
Lidka alez oczywiscie chcemy miec trojke ale no ja jestem 8 m-cy po cesarce i to drugiej wiec ze wzgledu na moje zdrowie to za wczesnie...

wkleje fotki tylko pozniej dzis pol dnia latalam po miescie bylam w US na poczcie u mnie w pracy bo kompletuje dokumenty musze zlozyc wniosek o zasilek wychowawczy i dodatek mieszkaniowy i rodzinne musze teraz niestety skorzystac z MOPSu i wyciagnac co sie da:-:)-:)-( jeszcze do gina musze pojsc po zaswiadczenie bo sie zmienily a moge dostac jeszcze becikowe to od gimy tysiac zl piechota nie chodzi:no::no::no: bedzie akurat na lozko dla Milenki tez szukam cos dla niej bo spi z tatusiem :-):-) a u siebie w pokoju nie ma jeszcze lozka tylko szukam takiego podwojnego zeby i Piotrus sie kiedys zmiescil:-D
 
hej dziewczyny,
pogoda rzeczywiście paskudna, leje i wieje, tragedia...
My dzisiaj bylismy na szczepieniu, Pani dr pochwaliła postepy w rozwoju, mówi że jak tak dalej pójdzie to na nastepnym szczepieniu mały bedzie na siedząco :) i śmiała sie że jeszcze nie dawno panikowałam ze głowy nie dzwiga... Michał mega odważny. Pani go zagadała, nawet sie nie kapnął kiedy mu igłę wbiła. Tylko przez moment zapłakał pod koniec. ufff :)

Zupki mu gotuję zazwyczaj na 3 dni, dzisiaj dałam mu deserek ze sloczka bo dostalismy kilka więc zajada. Na szczescie nie wymysla tylko je i te robione, i kupowane. Ja mu robie marchewke z ziemniaczkiem i masełkiem. I teraz zacznę tą kaszke dodawać.

Rena, ja tez gdybym teraz miała byc w ciąży to byłabym niezbyt zadowolona... A powiem Wam dziewczyny że 4 i pół msca minęło a ja okresu nie mam... Ale to podobno częste jak karmi sie piersią. Nie powiem żebym narzekala na brak @ ale trzeba strasznie uważać bo n igdy nie wiadomo kiedy bedzie pierwsze jajeczkowanie ;) hehe no i stresss

Iwcik, pochwal sie nową kuchnią!

Anek, ja kaszkę daje z butelki. Bo wieczorem on jest zmęczony, marudny i łyżeczką nie chce jeść. A z butli raz dwa i zjedzone. Zupki je łyżką więc i tak sie nauczy wiec chyba nie ma problemu. Narazie dawałam mu 60-70ml, teraz bede zwiększała bo widze ze on sie tym nie najada i jeszcze cycusia chce. Ale naraz tez nie chciałam mu dawać od początku za dużo żeby sie nie przejadł i zdazył przyzwyczaić.

Przyjemnego wieczoru wszystkim!:)
 
hej dziewczęta.

Witam was w ten cudny sloneczny dzień :) Taki sarkazm...

A na serio - ja z jednej strony nie chce byc teraz znów w ciazy... a z drugiej tęskni mi się do tego stanu :)

Kochaneczka - ja zeby nie ryzykować - jestem na tabletkach :) tak na wszelki wypadek aby wpadek nie było. Aczkolwiek znam takie przypadki co i po zastrzyku się zaszło :)

Przypomniało mi się - swego czasu gerber robil testy dla mamuś dzieciaczków 6 msc +. Chodziło się na spotkania i testowało nowe produkty. Kaszki, soczki, zupki... koleżanka opowiadała ze brokuł był koszmarny :)
Ja mam jeszcze czas ale wy mozecie popytać - maila mozna napisać. Dostawało się bon do ich sklepu firmowego.

Poza tym wybieram się znów na warsztaty Bezpieczny Maluch
bylam na poprzednich i całkiem fajne były. Więc moze któras ma ochote? Teoretycznie dla kobiet w ciazy - w praktyce sa tam zagadnienia odnośnie bezpieczenstwa, karmienia, itd. Fajna sprawa :)

Więc stosunkowo udanej nocy wam życzę i pędzę kompać bombelka naszego...

Aaaaaaaa donosze - moja niunia własnie zaczeła wyrastać z ciuszków rozmiar 56 :)
 
hej, jednak nie było mnie w rz. trochę dłużej niż planowałam...dobrze mi było u mamy, ale brak internetu doskwierał, a jak wracałam to znowu miałam wyrzuty sumienia, że małej ograniczam rozrywki, bo tutaj to tylko na mnie patrzy i ewentualnie na ma tam miała całe stado sąsiadów do towarzystwa, ale nic to trudno...

co do spraw małżeńskich to nasza 1 rocznica minęła niepostrzeżenie, żadne z nas nie myślało o świętowaniu, i odkąd jest mała też nam się kilka poważniejszych starć zdarzyło, ale to głównie z mojego powodu, czasami się dziwię że m jeszcze ze mną wytrzymuje... ale po moim powrocie zrobiliśmy sobie romantyczny wieczór i przypomniały nam się nasze początki, miło było:-D:-D:-D

Kinia w końcu nauczyła się przewracać z brzucha na plecy (odwrotnie już ma opracowane do perfekcji), co w sumie wyszło jej dosyć spontanicznie, bo nie miała zbyt wiele okazji do leżenia na brzuchu...no i dzisiaj znowu udało mi się ją uśpić bez cyca w łóżeczku...czekamy na zęby, ale na razie cisza...

już rok i prawie trzy miesiące bez @, ja w ogóle nie liczę na to, że w czasie karmienia nie zajdę tzn. ciągle na gumkach jedziemy, Kinia wyszła przez jedno świadome niezabezpieczenie i teraz m już mi się chyba nigdy nie zgodzi bez...nawet jakby mu powiedziała ze na 100% możemy to mi nie uwierzy, bo uważa, że my kobiety to chcemy tylko mieć dzieci a oni to dawcy spermy tylko...
 
Hehe Ania, czyli Twoja córunia jest miesiąc starsza i ty tez bez @ - czyli ja chyba nie mam sie co przejmowac że jeszcze nie mam :)
Mój Michaś dzisiaj 38stopni - i nie wiem czy to po szczepieniu czy na ząbki. Ale obstawiam to pierwsze bo nóżka zaczerwieniona. I marudny strasznie.
Ale mielismy dzisiaj leniwy dzień. Gdyby nie Michas to pewnie z m nie wychodzilibysmy z łóżka. Taka aura.
Aylin, ja tabletek nie chce łykac wiec inaczej sie zabezpieczamy. Uwielbiam mojego brzdąca ale na drugiego za wcześnie ;)
 
reklama
hej a ja dzis od rana na tabletkach masakra jak mnie brzuch od okresu boli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

my dzis mimo pogody odwiedzilismy obydwie babcie tesciowa zaprosila nas za tydz na obiad na odpust hehe w ciagu 4 lat malzenstwa tylko raz bylismy u niej na obiedzie:szok::szok::szok::szok: przy czym wygladalo to tak ze oni zjedli bez nas a my z mezem jedlismy sami:szok::szok::szok: no glupio to wygladalo i glupio sie czulam :eek::eek::eek:kolejnego zaproszenia m nie przyjal bo chyba bylo mu wstyd...ciekawe jak tym razem bedzie:-D:-D:-D

mam do Was pytanie musze Piotrkowi zmienic fotelik bo nosidelko juz za male tzn on dostanie ten Milenki a Milence chce juz kupic wiekszy taki do 25 a najlepiej 36 kg moze mi cos polecicie a moze ktos by sie chcial pozbyc? a druga sprawa szukam niedrogiej spacerowki parasolki potrzebuje czasem cos zalatwic w innym miescie razem z dzieciakami duzego wozka nie zapakuje bo nie dam rady Milenka na tyle duza ze moze isc kolo wozka a Piotrka nie daje rady nosic na rekach wazy juz 10,300:no::no::no: z podwojnego korzystam oczywiscie zakupy czy spacer czy wypad na miasto a ten lezalby w bagazniku jakby ktos mial na zbyciu dobry niedrogo
 
Do góry