reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

reklama
Cześć dziewczęta :)

Spotkanie u Kochaneczki super. Sałatka bardzo smaczna (musze pomysł podłapać, bo mega szybka w wykonaniu).
I z Madziorką spotkałysmy się na wjeździe do domu gospodyni wczorajszego spotkania :) Niestety wracalam dłuzej niz jechałam. Spadło trochę śnieu i niektórzy zapominaja jak się jeździ :)
Następne zwołuję u mnie :) Czy macie jakąś propozycje terminu?

Kochaneczka:
Wiązanie chusty: kołyska w koali - YouTube
Wiązanie chusty - koala - YouTube
Wiazanie chusty -kieszonka - YouTube
wiązanie chusty - YouTube

Lub instrukcja obrazkowa:
Instrukcja wiązania chust tkanych | Polekont
 
Hej, dziekuję za wczorajsze spotkanie. Aylin moze potwierdzic że Głogowskie powietrze sprzyja dzieciom więc zapraszam ponownie :) Jak tylko Madziorka z Olafem wyszli zaniosłam Michała na górę. Nie musiałam go usypiac bo usnął na schodach. Padł jak muszka :) Wieczorkiem napisze wiecej bo teraz mi broi na kolanach. Papapa...


No i mamy wieczór. Obczajam instrukcje wiązania chusty. Rozumiem tylko jeden rodzaj wiązania - kieszonka, czyli ten który pokazywała mi w domu Aylin. Podoba mi się też plecaczek, byłoby fajnie tak nosić malucha.
Michaś śpi, m coś klika. Jutro zapowiada nam się aktywny dzień. Zakupy, potem urzędy i załatwianie kilku spraw (likwiduję działalność gosp.) na noc do teściów.
Co do sałatki to jesteście bardzo miłe ale żaden z niej cud. Makaron tortellini (ja miałam 2rodzaje: z serem i ze szparagami), szynka i pomidor. Można dać (nawet wskazane bo moja była straaasznie uboga) paprykę, ogórka. I do tego ja dodaję sos koperkowo ziołowy z odrobiną majonezu i jogurtu naturalnego. Taka sałatka w 10minut.
 
Ostatnia edycja:
Fajnie laski ze spotkanie sie udało i załuje ze mnie tam, nie bylo hmmmm no ale cóż jakbym mieszkała w rzeszowie to napewno bym była :)
Aylin jak nastepne u ciebie to mam blizej he to moze i ja sie pojawie jak mi nic nie wypadnie :)

Lidka zdrowiej kobieto , jak tam przeszło choc troche?

u mnie zimno buro i ponuro maksiu w szkole z lenka jeszcze spi wariatka mała wczoraj siedziala ze mna i szyla do 11 heeee stwierdzila ze sie uczy tak mi cały czas powtarzała ze lenka sie uczy szyc heeeeeeeeee wkoncu poszła do łóżka i padła w trzy sekundy i teraz odsypia pózniej maraton po sklepach odebrac maksa obiadek i 2 klientki jeszcze musze z dzieciakami obskoczyc tragicznie to widze bo nie lubie z nimi jezdzic bo wiecznie marudza no ale zobaczymy jak to bedzie ...

Madziorka widze ze ty juz długi weekend zaczelas kurcze takiej to dobrze mój to dopiero jutro rano zjedzie do domu a w piatek i tak musi zrobic kursa na nocke do łodzi heee wiec u mnie nici z długiego weekendu :)

Rena i A nek moze wy tez sie zmobilizujecie i chociaz na jedno spotkanko wpadniecie co ? jest to mozliwe ?
 
Ja zapraszam ale nie chce znów terminu narzucać :)
Nie pasuje mi 6 (rehabilitacja małej) i 8 bo mamy szczepienie. Poza tym jestem otwarta na propozycje :)

Kochaneczka - głogowskie powietrze działało do dnia wczorajszego do 16 :) Kupa równo co 2 h :) Z przerwą nocną
Takiego przerobu pieluch nie miałam odkąd miesiąc skończyła :) Mąż nie wierzył jak zobaczył wór do wyniesienia :0
 
Ostatnia edycja:
Hejka.
A mnie jakies przeziebienie wzieło
no.gif
mimo że wczoraj nigdzie z domu nie wychodziłam m był na mszy na cmentarzu a ja mialam z córcią iśc wieczoren no i się rozpadało
realmad2.gif
a potem mieliśmy gości dosłownie cały dom ludzi fajnie ja tak lubię, dzis jest cieplej ale pada nadal może przestanie to wybierzemy sie na cmentarz w ramach spacerku bo mamy zaledwie 50 metrów.
Fajnie że możecie się spotkać ja to niewiem czy kiedykolwiek będę mogła być na spotkaniu bo mam kawałek do Was do samego Rzeszowa mam ponad 50 km:no:
AYLIN pewnie już podajesz stałe jedzonko młodej i stąd te częste kupy mój jak był tylko nas piersi robił 2 razy w tygodniu a teraz normalnie w każdej pielusze jest kupa nawet 5 na dzień:szok: i to takie normalne jak u dorosłego:szok:
Hej laski odzywać się jak tam po "świętach''?
 
Anek - właśnie odkąd podaje stałe (az 50 ml zupki) to kupa zagineła. Wróciła u Kochaneczki :) Po prawie 5 dniach nieobecności. I znów mam normalność - tj 1 dziennie.

Mnie też cos rozbiera - czekam az szanowny maż z racy wróci i pędzę do lekarza. Rzuciło mi sie na zatoki. Boli mnie cała szczęka i głowa. Masakra jakaś.

Dziewczyny gdzie sie pochowałyście??
 
hej mamuski!!!


witam w piątkowy dzien,za oknem pogoda beznadziejna szaro,buro i ponuro:baffled:wiec nic innego nie pozostaje jak siedziec w domu przed tv:dry:
ja juz sobie posprzątałam dzisiaj generalnie wiec jutro bede miała luz i wiecej czasu dla siebie i dzieci.dzis dzieciaki siedzą w domu mogli isc do przedszkola ale zrobilam im długi weekend
:tak:;-)a co im tez sie nalezy:-D

ja jestem po dwudniowym szkoleniu:tak: we wtorek siedziałam od godz.10 do 18 a w srode od 7 rano do 16:szok:ale fajnie bylo,ekipe na sklepie jest super i nasza menadżerka tez fajna dziewczyna:tak:w ogole fajna atmosfera, całe szefostwo(tzn.kierowniki,menadżerowie) super ludzie nie maja sie za nie wiadomo kogo i każdy sobie mowi po imieniu wiec myslę ze bedzie fajnie.
do poniedziałku mam wolne ale od poniedziałku szykuje sie niezły zapiernicz od godz 9 rano do nocy (i tak przez caly tydzien aż do otwarcia)bedziemy robić zatowarowanie sklepu :szok::-(nie wiem jak ja wytrzymam taki maraton ale nie mam innego wyjscia nikt nie:no: ma taryfy ulgowej.więc od razu sie usprawiedliwiam że w następnym tygodniu nie bedzie mnie na bb bo poprostu nie bede miala kiedy:-(no i jak by było spotkanie to mnie niestety znowu na nim nie bedzie:-(

i to tyle co u mnie, postaram sie jeszcze wpaśc jutro albo w niedziele.

pozdrawiam i mam nadzieje że nie zapomnicie o mnie;-):-)
buziaki


aylin-wracaj szybko do zdrowia i daj znać co Ci lekarz powiedział.

anek-wiedze że Ciebie tez jakas choroba dopadla-zdrowiej kobieto:tak:
i wielka szkoda że nie dasz rady sie z nami spotkać:-(

kochaneczka-i jak tam wiązanie chusty Ci idzie?????doszlaś do wprawy???michałkowi sie podoba noszenie w chuście???
 
reklama
witaj Asia

Lidka - dupa z lekarza dzis wyszła. Poszłam do przychodni a tam dyżur świateczny i moja pani przyjmuje do 13 ( ja byłam 12.20) ale czekalo do niej 7 osób w tym 4 emerytki.... Więc stwierdziałam ze nie ma szans. Podreptałam do apteki gdzie znajoma pani farmaceutka powiedziala mi że dopóki karmie to mogę sobie zjeść miód, czosnek, sok z maliny i syropki dla kobiet w ciąży oraz paracetamol. Bo na zatoki wszystko jest na pseudoefydrynie i mi nie sprzeda.... Więc wypada oblozyć sie czosnkiem, posmarować miodem i dogorywać....
 
Do góry