reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam Wszystkie

Uffff ale dzis słonce dało popalic, my do poludnia na dworze , Filipek w baseniku pluskał a potem ewakujacja do domu bo nie dało sie wytrzyamc. Dzis padł rekord drzemki popoludniowej Filipka 4h i 20 min szok, w dodatku w taki upał

Odwiedzilismy dzis H&M i jak zwykle z reklamowka wyszlismy , sa przeceny np bluza z 59,90 - 50% to sie oplaca fajna na zamek i kupilismy 3 koszulki za 29,90.
Fajne obnizki sa w Reserved szczegolnie dla dziewczynek nawet fajna kurteczka była cos jak wiatrowka za 19,99

Justynka - duzo zdrowka dla Liwci- ojjjj buziak od Filipka moze byc cos pomógł
U nas w czasie choroby z jedzieniejm jest normalne.....uwierzcie ale Filip co widiz to by jadł...tak jakby tasiemca jakiegos miał.

Non stop na coś ma smaka....a wczoraj opanował słówko "mniam mniam"

Oliwka juz nie długo...bidulka te upały troche ci podokuczaja:-((


Monysia wklej fotke z kacika dla dzidzi....oj czsaami wspomnienia mnie nachodza jak ja keidys to wszystko przygotowywałam.....ciuszki przekładałam z nudow po kilka razy, na komodzie ustawiałam kosmetyki dla dzidzi a teraz zero czasu .
Odpoczywaj ile możesz. A ty bedziesz u Justynki 05,08????
 
reklama
Hej

My dzisiaj byliśmy nad wodą
icon_smile.gif
Wszyscy sie ślicznie opalilismy
icon_smile.gif


Ale na koniec wieczorku musiałam zepsuc sobie humor
icon_mad.gif
icon_confused.gif
zablokowałam sobie dostęp do konta bankowego i bede musiała jechac do banku odkręcać bo zle wpisałam pin przez kaps looc
icon_evil.gif
nie wyskoczylo ze mam włączone duze litery,bo mam po!#$^% klawiature bezprzewodową bo mojemu zachciało sie czegos nowego
icon_evil.gif

I tak juz myszke dziewczynkom dałam do zabawy hahahah a włączyłam starą z kabelkiem
icon_mrgreen.gif
myszka to tak ciągła baterie,ze myślałam ze wyjde z siebie jak mi jeszcze szwankowała co chwila
icon_confused.gif

Do tego jeszcze ten ząb ciągle mnie boli
icon_sad.gif
będe musiała juztro umówic sie dodentysty niech sprawdzi co tam się dzieje bo umre z bulu
icon_cry.gif
Mam nadzieje że szybciutko znajdzie dla mnie jakiś termin
icon_rolleyes.gif
icon_neutral.gif
 
no dziewczyny i my przylecialysmy do polski :D
a wygaldalo to tak.. najpierw krotszy lot bo 2godzinny z denver do chicago liniami United Airlines- mala usnela doslownie z 2 minutki przed wejsciem na poklad - oddalam wozek, usiadlam z nia na miejscu a ta na mnie przespala caly lot :D obudzila sie juz po ladowaniu przywychodzeniu z samolotu :D

druga czesc znacznie dluzsza :D bo ponad 9 h z Chicago do Krakowa liniami LOT ;)
nie wykupowalam miejscowki dla malej ale koniec koncem stewardessy postaraly sie o to bym miala jedno miejsce wolne obok siebie.. a malo tego nawet mialam 2 wolne obok siebie czyli w sumie 3 dla siebie :D

mala nie spala tym razem ani przy starcie ani przy ladowaniu :) nie plakala nic a nicccccc nawet nie musialam jej w tych momentach dawac nic do picia :) w nocy spala wiekszosc czasu :) wczesniej zjadla obiadek rankiem sniadanko :D i tyle :D
wszyscy sie nadziwic nie mogli ze taka grzeczna :)
jestem bardzo z niej dumna :D nawet nie "miauknela":D caly czas usmiechala sie bawila na swoim siedzeniu, jadla albo spala :)

no to tyle z opowiadan :D
 
No to Domiska życzymy udanego pobytu w Polsce.

Na pogodę nie mozecie narzekać bo upał ogromny.

Bawcie się dobrze i oby maluszek był zdrowy.

Jak Ci się podoba, czy długo nie byłaś w Świętochłowicach i oklicach ??

Zapraszam wszystkie mamy na poranną kawusię.

Lecę płacić rachunki.

Pa patki.
 
hej
Te upały daja mi w dupe :wściekła/y: ale cuż trzeba przerzyć ;-) a o spaniu juz nic nie mówie:no:
luszczynka masz racje teraz bez auta to trudniej troche ale juz niedugo :happy2::happy2:
domiska śliczne zdięcia życzę wspaniałych wakacji w gronie rodzinnym :tak:
czarnulka miałaś spóżniony 13 ale w niedziele :-D tylko ci współczuje stac w kolejkach w ten hyc :szok:
 
reklama
Witam z ranka :-)

Ewcik no to niezle sie oblowilas w H&M :-p

Domiska milego pobytu w Polsce ;-)zdjecia super, wklej wiecej:tak::-) Napewno wszystkie chetnie podogladamy, kazda fotka jest na tym forum mile widziana :rofl2:No i nadal czekamy na wicej informacji o Tobie, Twojej rodzince i calym zyciu :-p:-D Zawsze to milej gdy wie sie z kim sie klika:happy2:

Oliwka posylam Ci ogromny podmuch zimnego powietrza w prezencie:biggrin2:

Czarnulka jak czytam o tym Twoim bolu zeba to az mnie ciarki przechodza:no:Jak ja tego nie lubie :angry:

Martaglo jak tak z rana mozna pic kawe?;-)Ja to tylko zielona herbatke:crazy:


Lece bo musze zadzwonic do TP, juz miesiac temu mieli nam odlaczyc neta i nadal go mamy, a potem mi przysla pewnie za to rachunek :wściekła/y:
 
Do góry