reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
hej, czy ktoś może wie gdzie podziało się nasze słońce...??ja chcę słońca...spać mi się dziś chce jak cholera... dobranoc :rofl2::rofl::rofl::rofl:
 
cholera ale nie ze świńską!!!!!!!! jeżeli masz takie podejrzenia to przecież chyba zdajesz sobie sprawę z konsekwencji nie leczenia właściwymi metodami???? nie leczy się tego "domowymi sposobami"... tym bardziej dziecko...nie gniewaj się ale nie rozumiem Twojego spokoju...:szok::szok::szok:
 
Rozmawialam z lekarzami wiem co i jak ... Ale kto tu mowii o spkoju Nie jestem spokojna ale przeciez niw moge sie zalamywac Bo jedynie pograze sie i bede jeszcze bardziej slaba i choroba mnie zameczy
 
reklama
oczywiście mi nie chodziło o załamywanie się tylko pewną czujność, a z Twojej wypowiedzi Sylcia nie wynikało,że była jakakolwiek konsultacja lekarska...no i czy jest to potwierdzone badaniami i opatrzone odpowiednim leczeniem...jakie masz leki przepisane???przeciez zwykłą grypę też czasami cięzko się przechodzi... ja pamiętam, że miałam temp 40 stopni i wszystko mnie bolało łącznie z nerkami i płucami...i przeszło po dwoch dniach...więc potwierdzenie badaniami tego czy to h1m1 to ważna sprawa...przynajmniej mnie się tak wydaje...
 
Do góry