reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
aa bo ja taka skromna jestem :)))
.:-D pora się ośmielić;-).


.Życzę miłego dnia
motyl.gif
.
 
reklama
hejo :)
No Karoll dziś juz na szczęście lepiej...wyjaśniłam sobie jedną sprawę z jedną osobą i już jest ok...:-)
Kubusiowa,byłam u Pani O. drugi raz wczoraj...wiesz prawie sobie razem popłakałyśmy :zawstydzona/y:,no może nie popłakałyśmy bo każda z nas zatrzymywała łzy na poziomie gałki ocznej...ale sobie od serca pogadałam z lekarzem...muszę przyznać,że niezbyt często mi się to zdarza...wiesz mam tylko jedną obawę co do wziewów które mały ma zalecone...jakoś tak te pleśniawki po tym pieroństwie mnie przerażają..nigdy nie mieliśmy z tym problemu,ani pół raza bo mały nie wciskał nigdy ani zabawek ani brudnych łapek do dziuba...:-(Oczywiście zdrówka dla Kubula!!
Kobitki,kochane macie te Wasze dzieciorki,
Kaśka narobiłaś mi smaka na tą gyrosową a jaka była ta druga??:-p Tito słodziach nieobadany,a ten jego usmiech ala Gioconda,niesamowity :-)
Sylcia, a Ty to rzeczywiście to jakoś tak skromniutka w swoich rozpiskach jesteś ...a może to tylko my takie lejwody jesteśmy ;-)
Zmykam do mojego cherloczka... i miłego dzionka Wam kochane życzę..
 
Ano taka ze mnie skromniucha a wy wylewne jestescie dziolszkii :))
U mnie zadnych nowosci moze tylko tyle ze Nadinka miala wczoraj 7 miesiecy 27 lecimy do polski w koncu :)) A u nas pogoda nie fajna leje i leje ... Wczoraj byla u mnie kolezanka i hmm wszystko bylo ok a wieczorkiem wody jej odeszly i jechala do szpitala :))
 
Tryś- bardzo mi poprawiłaś humor, nawet nie wiesz kochana jak bardzo. wszystko mi się wali na łeb, nie radzę sobie. kurr a ile jeszcze przede mną
 
Ostatnia edycja:
Tryś - nie będę zanudzać. odezwij siędo mnie na mail, bo nie umiem znaleźć do Ciebie telefonu.

Karoll - dzięki. też mi sie wydaje, że ciekawie układa.
 
Ostatnia edycja:
Witam
Ja dla odmiany melduję się z Chorzowa, mam na imię Dominika i od ponad roku jestem mamą słodkiego Bartusia:tak:
 
reklama
Do góry