reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
cześć Kasiu,to pochwal sie co to masz za prezent dla Titka i gdzie będzie przekazany?? Jak się domyślam to zapewne przez Mikołaja ;)))
 
reklama
Tryś - zamówione były: śmieciara playmobil i wyścigówka opel (upatrzył sobie w sklepie i klepał o niej non stop, w liście do Mikołaja rysował drogę dojazdu do tego sklepu), dodatkowo ciut słodyczy, puzzle Fahrzeuge | Kinderpuzzle | Puzzles | Shop | Ravensburger.de i ciuszek. a "przekaz" wymyślił "funkcyjny" - będzie w zabytkowej kopalni, ma być oprowadzanie, spotkanie z Mikołajem, zabawy dla dzieci. no a na poniedziałkowy poranek mam przygotowane dwie rózgi:-p:-p:-D:-D
 
Tryś Oskar gra w gry - typowo edukacyjne na komputerze, nie gra codziennie, a jak już gra to góra 30 minut (tak też jest w ustawieniach).Od wczoraj mamy konsolę, nie kupowaliśmy bo ja też zawsze miałam takie zdanie jak Ty, dostaliśmy od szwagierki, bo ona kupowała nową. Jest ta sama historia - ogólnie Oskar zna zasaday, ze jest codziennie 30 minut na grę i 30 minut na bajkę (zazwyczaj jest to Dobranocka) i nie ma propblemu. Bawi się, układa z klocków, maluje i robi masę innych rzeczy. Wszystko zalezy od tego jakie są zasady w domu, jesli ich nei ma to właśnie kończy się to uzależnieniem.
Kasia super pomysł z tym wręczeniem. Sama jestem ciekawa miny Tita :-)
A nasz pomysł na Mikołaja szlag trafił, w sensie pomysłu doręczenia... Także musimy szukać Mikołaja...
 
Boo, u nas też są wprowadzone zasady, ale niestety przyjdzie czas,że nie będziemy mieć nad tym wszsystkim takiej kontroli jak w tej chwili i tego się boję, w tej chwili tłumaczę ja i próbuję po swojemu dziecko wychować ale przyjdą czasy,że autorytet przejmują koledzy, mam mądrego synka i mam nadzieję,że to co w tej chwili próbuję mu wpoić w przyszłości będzie procentować no ale licho nie śpi...mam przykład w mojej rodzinie, najbliższej,że komputer uzależnił i w tej chwili jest bardzo ciężko,a to już jest dorosła osoba, dziecku po prostu zakażesz i gotowe a dorosły musi sam zrozumieć,że popełnia poważny błąd...
Kaśka super pomysł z tym prezentem i jego wręczeniem, a jeszcze bardziej mi się podoba pomysł z tymi rózgami, mam tylko jedno pytanie, czemu aż dwie i czy Titka tym nie przestraszysz ;)
 
Hejka!!!

Czytam was ale weny brak na pisanie :(((( U nas też prezenty mikołajowe już przygotowane. Przygotowania do chrzcin trwaja cieszę sie, ze robimy w restauracji bo jednak nie wyobrażałabym sobie przyjąć 20 osób w domu i jeszcze koło nich skakać i to wszystko przygotować.
 
Tryś ja zakładam, że czas kiedy nie będę miała takiej kontroli nastąpi najwcześniej około 17-18 roku życia. Nie wyobrażam sobie, żebym nie miała kontroli nad tym co robi moje dziecko wcześniej niż przed tym okresem. Owszem jest bunt, ale sama przechodziłam nielekko, ale są granice.
 
Witam po bardzo po baaaardzo długiej przerwie..... czasami Was podczytuję ale nie pisałam już kilka miesięcy .... kilka Pań pamiętam.... kilka widzę pierwszy raz.... pozdrawiam wszystkie.....
 
Hej! Ja również Was podczytuję! Ale podobnie jak Baska, brak weny na pisanie :baffled:.

Diabliczko miło Cię widzieć po tak dłuuugiej przerwie :-)
Tryś mam podobne zdanie co do gier co Ty, zresztą moją Karolcie jak na razie takie rzeczy nie kręcą, zobaczymy jak będzie dalej. Teraz jest na etapie wycinania wszystkiego z wszystkiego :-D
Basia super że robicie imprezkę w restauracji, zwłaszcza że okazja podwójna :tak:. A jak Juleczka:confused: Karmisz ją piersią:confused:
Kasia super ten pomysł na Mikołaja :tak:

A Karolina dostanie od Mikołaja lale w nosidełku, słodycze i pewnie inne rzeczy od innych Mikołajów w rodzinie :-D. Wręczenie głównego prezentu nastąpi od prawdziwego Mikołaja na imprezce w domu kultury na naszym osiedlu :tak:
 
reklama
o jak mi miło kobitki,że się odzywacie !!!
Basiu,czyżby chrzciny w tą sobotę?? No właśnie, karmisz piersią ??? :)
Sylcia , to piękny wiek,że te pyskówki jest miło słuchać, bo później to się zacznie jak zacznie przełapywać teksty od starszych i szczęka będzie opadać nie jeden raz ;)))
Izka, to Lolka zapewne się ucieszy z takiej lali w nosidełku, jak prawdziwa mama teraz będzie ;)))), no i miło mi,że zgadzasz się z moją opinią na temat gierek ;)
Diabliczko fajnie że się odzywasz, prosimy częściej ;))))
Boo powiem Ci tak,że ja również mam nadzieję,że będę miała nad tym kontrolę.Mój synek tez korzysta w domu z komputera głównie w celu edukacyjnym,czasami włącza sobie painta i maluje sobie, albo włącza sobie jakieś programiki z latającymi samolotami zdalnie sterowanymi czy też samochodzikami,które już sam potrafią znaleźć na youtube,lecz jest to małe ale, takie rzeczy związane z komputerem i nie tylko komputerem, bardzo kuszą i pod naszą nieobecność dzieciaki próbują różnych rzeczy, a za dzieckiem ,które ma z 12,13 lat to nie chodzisz nonstop i nie masz full kontroli niestety... ja też nie byłam łatwym dzieckiem i wiem niestety jak się kombinuje,żeby osiągnąć swój cel,przecież u kolegi,koleżanki,też różne rzeczy można obejrzeć,podpatrzeć,spróbować...no życzę CI abyś miała pełną kontrolę do 18-stki nad swoim synkiem, bo ja równiez tego chciałabym,żeby i on również chciał abym ja wiedziała co czyni moje dziecię, że wypracujemy sobie na tyle przyjacielskie układy,że w natrudniejszym okresie nasze dzieci będą chciały przyjść do nas i się nam zwierzyć z wielu spraw,które je cieszą jak i dręczą :))))
Tymczasem pozdrawiam Was kochane i zmykam się zbierać na koncercik Poluzjantów :)),który zorganizowałam z okazji urodzin mego brata :)))
do zaś :)
 
Do góry