reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
.oliwka acha,ale też zawsze może wezwać taxi;-).Albo wskoczyć na rower ;-).

.justa a może wkleisz fotkę całego tatuażu:-p,żeby stateczna matka i żona miała tatuaż :rofl::-p:-D:zawstydzona/y::-p;-).


 
reklama
hahaha Karolinna sokole oko witaj !!! i co wykąbinowałaś na 5.08 ????

Basienka a ja nie umiem sie zarejstrowac żeby pooglądać Twoje zdj :wściekła/y:

Liwuśnik leży i jęczy oglada Sieka (Shreka) i drapie sie jak zapchlony psiurek :rofl2:aż żal patrzeć jak taka mordusia cala czerwona i opuchnieta !!!!
 
291036f9f93707e5.jpg


Dzisiaj byliśmy na basenie i tak się bawlismy.

Jutro też idziemy jakoś trzeba wykorzystać te upały.

:zawstydzona/y::zawstydzona/y: no nie różyczka w takie upały okropność dobrze że chociaż nie ospa.

Komary mnie pogryzły :no::no:

Dobrej nocki

I czekamy na wieści o dzidziusiu :-)
 
Witam Dziewczynki Moje Kochane :-)

U mnie dzisiaj drugi dzien walki o bossssski wyglad Cindy Crowfort :cool2: ;-) W koncu powiedzialam sobie (mam nadzieje ze) ostatecznie DOSC ZARCIA!!Łykam sobie Bio CLA i musze Wam przyzanc ze to dziala, mimo ze to dpeiro drugi dzien. A jak mi pomaga? Gdy wieczorem czuje glod, biore jedna tabletke i tak do pol godzinki ssanie w zoladku ustaje, naprawde :tak: Wiec chocby dlatego ze u mnie zmniejszaja te tablety laknienia, POLECAM goraco :happy2:DO poludnia bylismy z G i Oliwka w lesie na spacerze, a raczej an szybkim marszu :-D Ponoc to lepsze;-) Do tego pare minut temu wymeczylam sie 20 minut tak intensywnie na rowerku, wzielam prysznic i oto jestem :rofl2:

Justyna zdrowka dla Liwci:happy2:Straszny corowitek sie z niej zrobil ostatnio :-( Co do urodzin to ja niestety nie wiem czy damw tym dniu rade przyjechac, bo dla mnie to jak na dzis jeszcze zbyt odlegly termin i eni wiem co sie wydarzy do tej pory. Ale bardzo chce przyjechac i w koncu poznac Was na zywo:crazy:Wiec nie mowie nie, tylko jeszcze nie wiem. Ale jesli mozesz to napisz mi na GG dokladny sowj adres i wyjasnienie czy dam rade dojechac tam z Rybnika bo ze mnei ejste kiepski kierowiec jesli chodzi o orientacje w terenie :eek: NO chyba ze bedzie ktos chetny zeby sie z anmi zabrac lub nas zabrac ze soba:happy2:Tak wiec jesli CI to odpowiada to ja dam CI odpowiedz blizej dnia urodzin Liwki, moze byc?
No i przylaczam sie do prosby Karoliny-dawaj fote tej dziary :cool2:

Kaska to milusiego weekendu :happy2:

Bassienkaw super ze wkleilas ten link :tak: przeczytalam wszysytko od deski do deski a jest tam co czytac :szok::-D I jeszcze bardziej zmotywowana Twoja historia od razu wskoczylam na rowerek na 20 minut:tak:Gratuluje takiej wytrwalosci :rofl2: Ja tak jak Justa mialam problemy z rejestracja, w koncu sie powiodla ale nie dostalam maila zeby moc sie zlogowac wiec tylko czytalam ale nie moglam oblookac fotek :wściekła/y:

Karolinna Ty sie nie tlumacz tym ze dlugo CIe tu nie bylo i nie wiesz komu co dopisac tylko zagladaj do ans czesciej :angry:;-)Pochwal sie fotka w nowej fryzurce :crazy:

Oliwka pamietaj ze co dzien zbliza sie koniec spokoju a zbliza sie poczatke pampersow, placzu i nocnego wstawania :tak::-D moze to Cie pocieszy w rozpaczy z powodu braku skurczow :-D:-D:-D wklej jakies nowe fotki sowjej starszej pociechy :tak: Tak dawno sie nia tu nie chwalilas :no:

Monysiu podziwiam Cie ze chce CI sie robic kompoty :eek::baffled::tak: dla mnie to zbedna katorga, wole kupic gotowy sok, lub ugotowac na biezaco kompocik ze swiezych owocow :-p

Mokkatko faktycznie Martynka jest bardzo drobniutka :szok::tak: ALe teraz przynajmniej juz wiem czemu moja Oliwia wazy wiecej, bo ma 5cm wzrostu wiecej ;-)Zdjecie w baseniku miniaturze-super :-)

Karlam, Baska-a Wy gdzie sie podziewacie :confused:
 
Martaglo jak zwykle skladanki super !!

Luczynka no łapło ją ponad tydzień temu i tak trzyma !! :eek: Nie ma problemu jak sie zdecydujesz dojechać w samą niedzielę to też zapraszam !! a potem wyślę na gg kazdej chętnej adres itd
I trzyama kciuki za samozapracie w trzymaniu diety :-)
 
hahaha Karolinna sokole oko witaj !!! i co wykąbinowałaś na 5.08 ????
Basienka a ja nie umiem sie zarejstrowac żeby pooglądać Twoje zdj :wściekła/y:
Liwuśnik leży i jęczy oglada Sieka (Shreka) i drapie sie jak zapchlony psiurek :rofl2:aż żal patrzeć jak taka mordusia cala czerwona i opuchnieta !!!!

Nie wiem dlaczego nie mogłaś się zarejestrować, możliwe, że oni coś od siebie robili, naprawiali albo coś... spróbuj jutro, bo zdjęcia wiele oddają :) a my wkońcu będziemy mieć z TŻem całościowego shreka 3, bo ostatnio jak się sciagnal, to do polowy tylko

291036f9f93707e5.jpg

Dzisiaj byliśmy na basenie i tak się bawlismy.
Jutro też idziemy jakoś trzeba wykorzystać te upały.
:zawstydzona/y::zawstydzona/y: no nie różyczka w takie upały okropność dobrze że chociaż nie ospa.
Komary mnie pogryzły :no::no:
Dobrej nocki
I czekamy na wieści o dzidziusiu :-)

Jeju córa śliczna... zdjecia wogóle bardzo fajne.. a co do komarów, to w tym roku jeszcze ani jeden drań mnie na szczęście nie zaatakował... a najsmieszniejsze jest to, ze po moim TŻcie mogą chodzić, ale go nie ugryzą... polecą dalej, albo jak jest ze mna, po prostu ugryzą mnie :/

Witam Dziewczynki Moje Kochane :-)
U mnie dzisiaj drugi dzien walki o bossssski wyglad Cindy Crowfort :cool2: ;-) W koncu powiedzialam sobie (mam nadzieje ze) ostatecznie DOSC ZARCIA!!Łykam sobie Bio CLA i musze Wam przyzanc ze to dziala, mimo ze to dpeiro drugi dzien. A jak mi pomaga? Gdy wieczorem czuje glod, biore jedna tabletke i tak do pol godzinki ssanie w zoladku ustaje, naprawde :tak: Wiec chocby dlatego ze u mnie zmniejszaja te tablety laknienia, POLECAM goraco :happy2:DO poludnia bylismy z G i Oliwka w lesie na spacerze, a raczej an szybkim marszu :-D Ponoc to lepsze;-) Do tego pare minut temu wymeczylam sie 20 minut tak intensywnie na rowerku, wzielam prysznic i oto jestem :rofl2:
Bassienkaw super ze wkleilas ten link :tak: przeczytalam wszysytko od deski do deski a jest tam co czytac :szok::-D I jeszcze bardziej zmotywowana Twoja historia od razu wskoczylam na rowerek na 20 minut:tak:Gratuluje takiej wytrwalosci :rofl2: Ja tak jak Justa mialam problemy z rejestracja, w koncu sie powiodla ale nie dostalam maila zeby moc sie zlogowac wiec tylko czytalam ale nie moglam oblookac fotek :wściekła/y:

no to powodzenia w walce o szczupłą sylwetke... nie jestem tutaj na biężąco... ale ile chcesz zrzucić, i ile masz wzrostu? ja też kiedyś myślałam o bio cla... ale wkońcu kupilam aplefit... jednak nie na początku diety, tylko w momencie jak waga zaczynała stopować... stąd wspomagacz dla diety i dobrze poszło dalej :)
a co do fotek na moim wątku, to może uda ci się jutro... warto spróbować... wiele osób zmotywowałam, i mam wrażenie że i po ciąży bede musiala wrocic do tego watku, przeczytac ze trzy razy, przejrzec fotki i uwierzyc ze jeszcze raz mi sie uda :)
 
reklama
Hejka!

Znów jestem,,, ale dzisiaj tu ruch...

oliwka trzymam kciuki za szybkie, rodzinne, szczęśliwe rozwiązania :-)

justi no to Liwię urządziła to różyczka :szok: zdrówka

sandros pomysł pierwsza klasa z łóżkiem, Sonia pewnie szaleje :-D albo jak to już karolinna zauważyła cała rodzinka :-p

karolinnko coś chciałam Ci napisać, ale wyleciało mi z głowy....

mokkate Grzes zostawał z dziadkami już wcześniej na noc, ale tylko na jedną noc, no i nie mieli z nim żadnych kłopotów, dlatego też postanowiliśmy zostawić go z dziadkami na wsi. Pierwsze trzy dni wstawał o 4.30:szok::szok::szok:, potem 7.00, a dzisiaj 6.00. Jadę jutro do niego na weekend no i zostanie tam jeszcze tydzień. :-) Muszę powiedzieć że dzielnego synka mam :yes:

luczynka no to macie teraz małego łazika, super :-):rofl2:
Powodzenia wszystkim trzymającym dietę ;-)


Oj jak się późno zrobiło, jeszcze trochę a złotko będzie moje...

Pozdrawiam
 
Do góry