reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Witam,

Karolina, jeszcze raz odradzam antybiotyk. W zeszlym roku Sonia przez antybiotyk w szpitalu mi wyladowala - miala biegunke i wymioty po nim. Dzialaj sola i mascia, lekarza zawsze mozna wezwac, a skutkow antybiotykowych nie cofniesz.
Slyszalam ze jest przepis zabraniajacy dzieciom do 3 lat podawania antybiotykow (pomijajac koniecznosc).

Pozdrawiam,
 
napisze tylko 5/10 bo dopiero wrocilam i to padnieta!!! musze cos zjesc! mala zdrowa i wazy juz prawie 0.5 kg!! pozniej dam zdjecia i wszystko napisze!!! no i na 100% coreczka!!cudsna i taki rozbujnik jak mama!!! jestem zachwycona!!!!
caluje!
 
Olgap śliczna ta twoja córci  :-* kochany maluszek.

Justyna ja już nie noszę wkładek bo nie ma niekontrolowanych wyciaków  ;D Jedynie mleczko ucieka jak mała ssie to pobudza nie ssanę pierś i cieknie ale to pieluchę podkładam.
 
reklama
hej

Lilithku ciesze sie ,ze jestes zadowolona z usg , a malenstwo sie rozwija tak jak nalezy , rosnie jak na drozdzach . Ksztalat brzusia , to oczywiscie byl moj niewinny zart ja osobiscie nie wierze ,ze ksztalt zalezy od plci ( albo odwrotnie ??? :o) , ani smaki (choc objadalam sie na poczatku samymi kiszonymi ogorami ) i rozne tam podobne do tych teorie . Ale za to udalo mi sie rozpoczac dyskusje na ten temat ;D
W kazdym badz razie czekamy na fotki ;) caluski dla Was  :-* :-*

Olgap   :laugh: :laugh: mala cudowna , , tylko patrzac na nia ;)

Karola  ;D;ciekawe jakie bajki beda uluionymi naszych dzieciaczkow ;D ..oprocz Teletubisiow

A my kochane , segregujemy powoli ciuchy i juz w piatek , albo z rana w sobote jedziemy do moich rodzicow . Bedziemy u nich cale Swieta we trojke , a pozniej juz tylko tata wraca do domu . Powoli manele trza przewiesc  ::) Nie wyobrazam sobie tego .
 
Do góry