reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
:-)Witaj Holly,niestety Ci nie pomogę bo to nazwisko kompletnie nic mi nie mówi...ale może reszta dziewczyn coś może wie na temat tegoż Pana ginekologa...
Nawiasem mówiąc,mieszkasz w pięknej okolicy !!! Wszystkiego dobrego !!
Pozdrowionka dla Ciebie no i naszych wszystkich wątkowych Mamusiek:tak:
 
reklama
Iza - trzymam kciuki. jestem ciekawa ile zrzucisz. Zdawaj na bieżąco relacje.

My dziś w domciu tzn. ja i Kamilek. Kamilek miał w nocy gorączkę i zostawilismy go w domu bo pogoda taka, ze jeszcze bardziej by go przewiało. W sumie nic mu nie ma jedynie katar ale skoro jestem w domu i moze zostać w domu i wykurować sie do swoich urodzinek w sobotę to niech lepiej siedzi w domciu. Nic się normalnie nie chce robic jak za oknem tak szaro...wrrr
 
Basia - a jak Ty się czujesz? Tito w przedszkolu. w piątek znowu zaczyna się "nalot" fotografów na przedszkole. mam nadzieję, że nie będzie jak w zeszłym roku - raz w miesiącu jakaś sesja:-p:-p
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie Mamuski! Czy moze mi ktoras z was napisac gdzie sa jakies fajne zajecia dla 3latkow w gliwicach ? dopiero co sie wprowadzilam do gliwic i nie wiem nic na temat miasta a i nikogo jeszcze nie znam a corka sie nudzi bo do przedszkola nie zdazylismy zapisac malej,z powodu zmian terminu przeprowadzki,do tego rodzi sie nam dzidzia i chcialabym sobie chwilke przynajmniej odetchnac :) pozdrawiam serdecznie was wszystkie
 
Kaśka - dziekuję, czuję się dobrze ale już odliczam dni do rozwiązania. Chciałabym juz mieć to za sobą bo ostatnio źle sypiam nie umiem się obracac z boku na bok jednym słowem cieżko juz mi jest. Zdaję sobie sprawę, ze po urodzeniu małej trochę zajeć dojdziw i wiadomo trzeba będzie się jakoś zorganizować żeby dawać z wszystkim radę. Początki niestety będą trudne. Teraz jak patrzę na Kamilka to i człowiek się wyśpi bo całą noc przesypia a tu znowu w nocy będą pobudki no ale cóż...cieszę sie, że pojawi się mała istotka :) U nas w przedszkolu nie było w tamtym roku nalotu fotografów. W ciągu roku były tylko chyba 3 sesje. A teraz kiedy będzie to nie mam pojęcia.
 
Dziołuszki Kochane, ja właśnie piję sobie filiżankę gorącej czekolady własnej roboty, a propos diety i mam to gdzies ile to ma kalorii,poprawia mi to znacząco samopoczucie więc to jest najważniejsze !! nawiasem mówiąc nie pamiętam kiedy piłam tak dobrą gorącą czekoladkę :sorry2:,wiem skromniś ze mnie, ale tak żadko ją robię,że już zapomniałam jak smakuje,więc może dlatego wydaje mi się że taka pychotaa!!
Lilniki, witaj serdecznie ale niestety nie pomogę bo nie znam Gliwic,ale może koleżanki coś zaradzą :tak:
Baska,no właśnie jak się czujesz maminka, ja właśnie ostatnio wspominałam z wielkim sentymentem czas brzucholkaMaciusiowego,cudny czas,ajajajj :-)
Kaśka, wiesz teraz jak rządzisz to możesz ograniczyć te naloty w przedszkolu :-D, a właśnie jaki jest koszt fotek z takiej sesji,bo domyślam się że charytatywnie żaden fotograf tego nie robi ...
Sylcia,witaj w Polsce,pomyślności dla córci no i Was oczywiście.
Pozdrawiam wszystkie i zmykam prasować bo przez cholerne papierki w których ostatnio się zakopałam urosła mi wielka kupa prasowania...wrrrr:szok:
 
Trysia77 dzieki za powitanko! No mam nadzieje ze ktoras z mam mi pomoze bo moja malolatka teskni starsznie za rowiesnikami a na osiedlu sa albo starsze dzieciaki albo malotki w wozkach. a na wozki to jesczze ja mam miesiac :)
 
reklama
liniki witaj:))

iza tot rzymamy kciuki:)
u mnie jakos dieta idzie.. zoabczymy kiedy beda efekty:)

u nas w tamtym roku chybaz 3 razy bylo fotograf... powiem szczerze jakosc zdejc mi srednio odpowiada... w tym rokuz glosilam to i bylo jeszcze kilka osob ktore uwaza tak samo, dotego plytek pan fotograf nie daje.... co mnie strasznie dziwi bo rpzeciez teraz rpzewaznie juz do zestawu jest plyta z fotkami.
trysia a ceny sa zalezne od tego co za zdjecia, normalny zestaw kolo 20 zl u nas,a kalenadarz to juz drozej.


my od jutra zostajemyw domu, mala zaczyna kaszlec, dopiero konczymy leki od alryngologa, nie chce jej dodatkowo dawac antybiotykow, wiec bedziemy sie leczyc w domu
 
Do góry