reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
u nas Piotr dostaje jeden duży prezent od nas i mojej mamy. więcej prezentów na Miko i Gwiazdkę nie dostaje. a że ma kosztowną pasję kolejkową - jednak tańsze to póki co niż makiety. zresztą ja na tory i inne cuda do jego zbiorów poluję przez cały rok, głównie na ebay niemieckim i angielskim, bo u nas ceny są chore.
 
reklama
Kaśka no ceny tych zabawek sa z księzyca:baffled::baffled:Lolo kocha Tomka i ceny mnie powalają..
Kurcze katar mam ic zuje, że od zatok...Buuuu A dziś malowanie kuchni i do roczku musze posprzatać....Ale to juz zrobie takie generalne na święta...Jutro chyba będe leniuchować...
 
Kaśka no ceny tych zabawek sa z księzyca:baffled::baffled:Lolo kocha Tomka i ceny mnie powalają...

dlatego, jak pisałam powyżej, przerzuciłam się na uk i de. za zalinkowany wcześniej nowy zestaw dałam niecałe 100zł z przesyłką z DE do PL. na część elementów czekam na dzień darmowej dostawy, bo 16-21zł za przesyłkę kurierską to też sporo.
 
Sporo ale mnie więcej tyle ile czasem w pl sobie liczą....Tyle, że ja za słabo znam język, zeby sie tak bawic :-(
 
Hejka mamuśki! :-) U nas Mikołaj też raczej symbolicznie, natomiast na Gwiazdkę od Dzieciątka zawsze jest coś większego :szok:. Karolcia już dawno dostała jeden prezent mikołajkowy, czyli chomisie a reszta w gestii dziadków i cioci. Ja może kupię jej jakiś drobiazg bo też niestety krucho z kasiurką w tym roku.
Bodzia przepiękne te Twoje dzieła :tak:

Dziś Karolina pozbyła się górnej jedynki, ruszała się już strasznie i w końcu dziś wypadła (troszkę jej musiałam pomóc), więc mamy od dziś szczerbusie :-D
A tu parę aktualnych fotek :-)

IMGP1674.jpgIMGP1684.jpgIMGP1700.jpgIMGP1715.jpgIMGP1719.jpg
 
Ostatnia edycja:
ja się zbieram na zebranie i już mam ciśnienie podniesione.
ojej dlaczego ?

co do prezentow - to ja staram sie zawsze cos kupic duzo wczesniej -potem chowam w piwnicy lub w domu u babci ;] tak tez w tym roku zorbilismy kupilismy smieciare synowi chyba w pazdzierniku cy we wrzensiu na wyprzedazy zabawek w realu daleismy pare groszy teraz dokupic slodycze i Mikolaj z glowy, pod choinke tez cos symbolicznego do 50 złotych i tyle ;]
 
Iza, ale masz akrobatkę w domu ! Ona sama się tego nauczyła ? Oskar z niecierpliwością czeka na wypadnięcie pierwszego zęba a tu jak na złość ;-)
Kasia jak po zebraniu ? My mamy jutro - razem z diagnozą dzieci. Ciekawe czego się dowiem :zawstydzona/y:
Kasiurek my dopiero zaczynamy myśleć o prezentach, a ty w październiku już - podziwiam ;-)
 
Iza, ale masz akrobatkę w domu ! Ona sama się tego nauczyła ? Oskar z niecierpliwością czeka na wypadnięcie pierwszego zęba a tu jak na złość ;-)
Kasia jak po zebraniu ? My mamy jutro - razem z diagnozą dzieci. Ciekawe czego się dowiem :zawstydzona/y:
Kasiurek my dopiero zaczynamy myśleć o prezentach, a ty w październiku już - podziwiam ;-)
 
reklama
Boo Karolina w domu ciągle chce ćwiczyć, tańczyć. Robi szpagaty i inne wygibasy, w większości nauczyła się tego wszystkiego sama, jedynie we wrześniu i w październiku chodziła na gimnastykę artystyczną i na tańce.
Tak do końca to nie jest to dobre, bo przez to złamała nóżkę. Ciężko nad nią zapanować, nawet teraz jak ma ten gips.
 
Do góry