reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Iza o sylabowaniu i głoskowaniu sama nie miałam pojęcia :-D A jeśli chodzi o dodawanie i odejmowanie to my już od jakiegoś czasu tak się bawimy, Oskar lubi zgadywanki typu: masz 3 jabłka, dałeś mi jedno, ile zostało ? Też go ciężko zagonić, najlepiej mu wychodzi przez zabawę.
Ewcik - zniknęłaś ?
 
Bodzinka - a czy Ty robisz lub wycinasz figurki z filcu?
Nie niestety.
Boo wow Lolo w ogole nie chce liczyć:confused2::confused2: W ogole jak próbujemy cos cwiczyc to sie zaraz pokłada, że on zmęczony a uczy to sie w przedszkolu:eek::eek:Sylabuje pięknie, no i nie chce wspołpracowac z grupą:confused2:
[video=youtube;tZ6u09h_c1c]http://www.youtube.com/watch?v=tZ6u09h_c1c[/video]
 
Bodzinko super ten filmik, aż mi łezki poleciały :zawstydzona/y:, i ta piosenka dobrana idealnie! :tak:

Dziś Karolcia poszła pierwszy raz do przedszkola po zdjęciu gipsu, wreszcie chwila spokoju i ciszy. Chwilo trwaj... ;-)
 
Witam
Padam, bo od tygodnia uziemiona w domu z dwójką chorych dzieci....ale na szczęście już oki i jutro wyruszamy do babci, przedszkola i szkoły:-)

iza, Patula była w ubiegłym roku z przedszkolem i wróciła bardzo zadowolona, a my byliśmy tam w parku dinozaurów im było fajnie
 
Anian dzięki za info :-). Na razie stwierdziliśmy, że póki nie ma śniegu, to nie ma sensu tam jechać, bo to już nie ta atmosfera. Ale pewnie w tym roku lub na początku przyszłego się wybierzemy :tak:.
I znów cisza na forum :szok:
 
Ostatnia edycja:
MamaMyszka witaj :-), fajnie że do nas zajrzałaś :-) Pisz jak najwięcej, zapraszamy :tak:.
Widzę, że jesteś z Chorzowa i masz synka w wieku mojej Karolci :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Izaa Ty skąd jesteś dokładnie?:-)
na poprzednich stronach widziałam że córeczka ma gips na nóżce? mój synek już prawie 3 tygodnie nosi gips, w poniedziałek idziemy już na ściągnięcie.Spadł ze schodów i połamał obojczyk. Gips ma na brzuszku i pleckach, zrobili mu taki pancerzyk jak u żółwia:-) a powiedz mi będziesz sie starała o odszkodowanie?jak to sie załatwia?najpierw sie bierze zaświadczenie z przedszkola że dziecko ubezpieczone czy najpierw opis od lekarza hirurga?
 
Ostatnia edycja:
Do góry