reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Kubusiowa - przyznam szczerze, ze w przyszłym tygodniu chciałabym już urodzić ;) Już nie mogę się doczekać. Patrzę na te wasze maleństwa a najbardziej na waszych synów (bo ja też mam mieć chlopczyka) i chcę już mieć swojego przy sobie. A jak zobaczyłam Kubusia w tej umywalce w zlewie albo jak patrzy na Dodomisie to normalnie strasznie już chce mieć swojego, który bedzie mnie zaskakiwal swoimi umiejętnościami ;)
 
reklama
baska - oj wierze ci, i juz niedługo bedziesz tulic swojego synusia w ramionach, a cudownie tak patrzeć na swoj skarb jak cosik nowego wymyśli ;D, Kubus codziennie cosik nowego wyczynia superowo
 
Zaraz przyjdzie mężuś. Zjemy obiad i pójdziemy na spacer. Już od 2 dni nigdzie nie wychodziłam. Katar dalej mnie męczy ale mam dość siedzenia w domu. Gorączki nie mam więc myślę, ze spacer mi nie zaszkodzi a maluszek się też dotleni w brzuszku ;)
 
przed chwileczka Kubus się przebudził i dałam mu cherbatki się napic, potem wyszłam z pokoju i obserwowałam go a on misia przytulał i głaskał go po nosku oczkach i tak bawiąc sie znów zasnał.
Cudowny widok ;D ;D
 
Kubusiowa :)

Karolinna i Mokkate mnie pasuje? To o której i gdzie? Karolinna ja mogę być załóżmy o 15.30 pod Remedium. Nie wiem jak Mokkate bo szła do lekarza.

A spotkanko w czwartek jak najbardziej!
 
reklama
Karolinna i Iza- :( :( :( :( :(
Ja dziś nie mogę..... niestety.
dziś jest dokładnie miesiac od smierci teścia, wiec jedziemy na cmentarz.

A co do spotkania BB to nie mogłoby być w środę?
W czwartek nie mogę... :(
 
Do góry