reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hello!

komkat czy to Ty mokkate ???

karolinna Lenka to mała spryciara :)

zobaczymy za jakiś miesiąc czy zminy bb wyszły na lepsze ;)

miłego dnia
 
reklama
a mnie się wydawało że wysłałam wiadomość ;)

zanim się przezwyczaimy do zmian to trochę jeszcze czasu minie...
 
Jesuuuuuuuuu ale tu brzydko, można oczopląsu dostać od tych pstrokatych kolorów, strzelam pawia na odpowiedzialnego za kolorystykę <rzyyyyg>

Witam Was dziewczyny :)

Mokatte ... co to za nowy login ???

Karolinna ... a może test się pomylił ;)

mmm .... zanim się przyzwyczaję, to minie znacznie więcej :p
 
I chodzi faktycznie jak krew z nosa !! Nawet nie wiedziałam, że tak mnie to zirytuje ... brrrrryyy
Dziś mam badania, więc wpadnę zapewne dopiero wieczorkiem, no chyba że coś się tu poprawi.
Ciao Babeczki :-*
 
gubie sie tu

mokkate pytalam bo nie widzialam suwaczków, teraz już są :)

mariaOla mnie też się kolory nie podobją :(
 
Ja się chyba nigdy nie przyzwyczaję :(
MariaOla powodzenia na badaniach
Komkat dla mnie zawsze będziesz Mokatte :) :) :)
Dziewuszki widzicie zdjęcie OZInka pod moim suwaczkiem, bo wiecie, ze u mnei na necie krucho ze zdjęciami a chcę wiedzieć czy chociaż wy je widzicie ?
 
Cześć Dziewczyny!!!

Melduję się dalej 2 w 1. Powiem wam, że szlag mnie trafia na tym forum. Loguje się od godziny i dopiero teraz mogę coś napisać tak to wszystko wolno chodzi. A propo nie podobają mi się te zmiany. Normalnie tak się tu denerwuję, ze chyba wcześniej urodzę.

MamaBoo- dalej nie dostałam listy dzieciaczków a wysłałam ci adres na priv jak prosilaś.

Dziewczyny gdzie tu jest pogrubienie???? Normalnie beznadziejen to jest, szkoda ze zawracali sobie tym głowę.
 
reklama
No emotikony sa :tak: (choc dziwne) i pogrubienie też.
Dzięki Karolinna !!! Bo to ona w opcjach znalazła- zdolna kobietka!
:-)
Ide z Martyna do lekarza, bo wczoraj miała gorączkę. Dam później znac co i jak (jak juz będę sobą)
 
Do góry