reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
:happy:

zaraz idę kroić składniki na leczo:tak:

baska dokłądnie,każdy poród jest inny! i raczej rzadko się zdarza cieżki:tak:

kubusiowa koniecznie wklej fotkę Kubusia po fryzjerze:-) ciekawe ile ci policzą;-) chociaż ty masz wsędzie znajomości;-)

sandros tak jak napisałaś tak się spotykamy:tak:

chyba zrobię sobie jeszcze jedną inkę;-)

cmoktw6.gif

 
reklama
karolinna - pierwsze strzyrzenie Kubus ma grats :-) tylko nie wiem czy fryc wypali bo koleżanka która ma zakład fryz. urodziła 23.06 synusia i tylko dziennie na 3 godz. jest w zakładzie a narzie nie oddzwoniła mi, więc moz e w poniedziłaek bo jutro nasze spotkanko:happy: , a co do kamerki to ja mam nagrywane krótkie filmiki i zapraszam na seans :tak: !!!!
 
Ewcik, Kubusiowa - no własnie ja nie chcę iść prywatnie. Szkoda mi kasy a nawet nie wiem gdzie mam szukać tego psychologa..... :no:
Ewcik - mi "wypychali" łożysko - tzn. naciskali na brzuch - niezbyt miłe uczucie wierz mi :baffled: :baffled: :sick:
Karolinna nie wiem - tak pisała, mnie też nie chce się w to wierzyć, ale tak jak pisałam - mam obsesję na tym punkcie i nie chciałabym być teraz w ciąży.... Też muszę leczo zrobić - pycha :-)
Mokatte co u lekarza ? Wszytsko ok ?
Basia każdy poród jest inny - ja miałam bóle uż dwa dni pzred porodem a moja przyjaciółka urodziła w 20 minut, więc nie warto brać tych wszystkich opowieści do serda. Ja lepiej nie opowiadam o swoim porodzie :-) .
 
HEJKA!
My już po lekarzu, Karolinka ma słuch w porządku, ale zapisali nas jeszcze ne jedno badnie 23 października badanie BERA wie któraś co to jest:confused: Ja tylko wiem że na tym badaniu mała MUSI SPAĆ! I nie wiem jak to zrobimy, chyba nakarmie ją ostro kaszką, a wcześniej wymęczymy to może będzie spała. Lekarka zasugerowała że można poprosić pediatre o jakiś łagodny środek nasenny ale nie wiem czy to dobry pomysł:confused: Raczej go nie zastosuje :no:

Mokkate mam nadzieję ze Martynka już lepiej się czuje,ze zdrowiutka jak rybka i ze jutro się pojawicie?

MamaBoo my tez nic nie stosujemy, ani tabletek, ani prezerwatyw, tą samą metodę co Baska, i skutkuje! Karolinka też była jak najbardziej planowana i pojawiła sie na świecie w odpowiednim momencie :tak: A do tego psychologa i idż kochana, tylko dzwoń jak najszybciej bo na kase chorych to chyba trzeb troszkę poczekać na wizytę niestety :-(

Sandros mam rozumieć że będziesz na spotkanku jutro? Fajnie, ciesze się że Was poznam :tak:

Basia Twój poród na pewno będzie lekki i szybki! Trzymam za to kciukasy :tak: musi tak być!

Karolinna jak tam leczo? Pewnie pyszne! Rzuć mi trochę bo nie mam nic na obiad, muszę sobie coś zrobić a mi sie nie chce :baffled:
A będziesz jutro coś dla mnie miała?

Trysia no własnie co z Tobą?

A Justyna? Odezwij się kochana, chyba o nas nie zapomniałaś?


Spadam sobie coś ugotować! Na razie babeczki!
 
Iza - fajnie, że u Karolinki wszystko w porządku.

Kubusiowa- dobrze mieć znajomą fryzjerkę :-) .
Ty to masz szczęście :happy2:

Karolinna- koniecznie zdradź jak tam leczo!!!
Narobiłaś apetytu :-D :yes: ...

Martynka ma katar, który spływa jej do gardła i dlatego kaszle. Mamy zakrapiać nos i chodzić na spacerki....
Lekarka pozwoliła nam się spotkać z Wami, chyba że gorączka wyskoczy.... ale ja nie chciałabym ryzykowac, że któraś z Waszych pociech sie od małej zarazi..:no2:..:no: :no2:
Chyba się zapłaczę- chcialam z Wami pogadać, poznac Diablice osobiście i zobaczyc Karolinne w nowej fryzurze.... Jak ja to przezyję... :confused: ;-)
 
Jestem ale tylo na chwilke.I tak to wypusic kobite na rynek. Wiecie ze sobie nic nie kupiłam. Kupiłam 3 reczniki i firanke ładna z kreszu. Wieczorem podjade do mojej bratowej by wszyła mi lamówke. Niby takie cos ale zaraz nastroj inny .Zakiecik pozycze od mamy lub ubiore moj brazowy.
Tak racja - kazdy porod jest inny ale chyba nie ma takiego ktory wogole nie boli.

KUBUSIOWA nie buduje domku, buduja to osiedle, ja na razie mieszkam w domku :-) :-)

MAMA BOO zadzwon moze do najblizszej przychodni i zapytaj o doktorka na pewno udzieli ci jakis informacji. Znajac zycie to kolejki do grudnia.
 
Kupiłam dzis Filipkowi sucharki ale amkał . Zamoczyłam go w jego herbatce i dawałam łyzeczka. Jutro sprobuje zrobic mu na masełku.:-)
 
MAMA BOO to tez nie zle przezyłas porod .Ja miałam "wyrywane " łozysko , rozbiło mi sie na kilka czesci. Za długo czekali ze mna po odejsciu wod plodowych, a rodziłam tak jakby na sucho.
 
reklama
hejka
karolinna leczo pycha mnie zawsze wysadzi jak bym była w szóstymmiechu:-D:-D:-D
ewcik
super czapa na małym dopiero bedzie sie prezetowac;-)
Gdzie Justa ,jak tam po ślubie ?zapracowuje sie nam:-D
iza dobrze ze ze słuchem Karolci jest ok:-):happy:
komkat mała sie rozchorowała :-(a to przez ta pogode ,niewiadomo jakdzieci ubrac ,niby ciepło a jak zawieje to chłodno ,nielubie takiej pogody:wściekła/y:

Jutro pogoda bedzie wam dopisywac,zapowiadaja ładna pogode:tak:
 
Do góry