reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
HEJ JA TEZ BYM POSZŁA W NIEDZIELE NA SPOTKANKO,ALE TEZ ZALEZY O KTÓREJ???????????? BO PUZNIEJ IDE DO TESCIÓW NA IMIENINKI A WIEC ROZUMIECIE! CZEKAM NA ODPOWIEDZI :-)
 
reklama
Kubusiowa fajnie tak kupić świnkę :tak: robotki sporo ale jakie potem super zapasy :tak: :-)

Mnie na spotkanko ciężko będzie niestety dotrzeć :sick: poza tym mój Rysio ma wolny dzień i chyba spędzimy go we trójeczke bo ostatnio jego wolne dni to rzadkość :baffled:

Właśnie piekę ciąsto :-p, a Karolinka dostała przed chwilką kawałeczek jabłuszkado pochrupania, w końcu ma te kiełki to niech uczy się ich używać, oczywiście cały czas nad nią czuwałam :tak: .
 
Sto lat dla Lenki !!! Wygląda jak prawdziwa księżniczka.


Dziewczyny jesteście kochane . Dziękuje wam za wsparcie .Bardzo mi pomagacie . Powiem wam że chyba nie jest tak źle . To chyba to cholerne baby blues . Mała w końcu śpi a jak wisi mi na cycku to to też nie jest czas stracony bo sobie czytam książke oglądam telewizje , czy tak jak teraz czytam czytam wasze odpowiedzi .

Kubusiowa nie myślałam że masz zadatki na rzeźnika ;-) . Ale takie zapasiki to super sprawa .

Basia wczoraj jak nakarmiłam małą piersią , fakt że trwało to od ok. 16 do 21 z małymi przerwami , to mała przespała całą noc .
Jak zaczeła sie wiercić to była 4.30 to sie aż przestraszyłam :szok: . To już druga noc coła przespana .:eek:
Jak myślicie budzić ją ?:confused: :confused: :confused: To było 6 i pół godziny snu .
 
Witam, dziewczyny, w sobotę! :-)
Wysłałam małą z rodzinką na zakupy, a sama doprowadzam dom do stanu używalności ;-) :laugh2:
Moja połowa tez ma niestety baaaardzo, baaaardzo rzadko wolne , więc musze to wykorzystać...:-D

Shinu- na początku dziecko nie powinno miec przerw dłuższych niż 3 godziny, żeby sie laktacja ustabilizowała. Dlatego starałabym sie na spaniu podawać pierś.

Co do niedzielnego spotkania, to ja bardzo chętnie, ale nie w tą niedzielę, niestety...:no:

Miłego dnia!!!!!
 
Iza gdzie szukać takich suwaczków na tik-taku . Zalogowałam sie tam i nie umiem znaleść strony .


Powiem wam jeszcze coś .
Któraś z Was mi doradzała żeby dużo pić wody niegazowanej . No i ja pije . Zobaczyła to moja teściowa i mi oświadczyła że mam jałowy pokarm bo mi go ta woda rozcięcza i mam pić "browarke ":-D :-) :tak: .

Ale sie dziś rozpisałam już wam daje spokój .
Pa .
 
Witam,

Na mnie nie liczcie w niedziele, do Sosnowca dla mnie zadaleko, zreszta jutro mam zajecia na uczelni, ktorych przegapic nie mozna.

Ja mam juz posprzatane, zakupy zrobione, Sonia juz spi druga godzinke, mam nadzieje, ze nie obudzi sie zmierzla :confused:

Kubusiowa fajny zapas miesa. Mialam byc kiedys na swiniobiciu i podzialce, ale za pozno wrocilam z wakacji :-(

Karolina milego dalszego imprezowania.

Sonia juz nie goraczkje, lekarka wczoraj stwierdzila, ze moze miala jakis kryzys, odezwalo sie cos jeszcze po tym zapaleniu krtani, ale nic nie widac i nie ma zadnych przeciwskazan do wychodzenia...
Wiec wychodzimy, bo juz mi swirowala.

Pozdrawiam,
 
Cześć mamy.

Kubusiowa, jak byłam mała moi rodzice też robili takie świniobicie. Najbardziej lubiłam ( nie wiem jak to się nazywa ) taką zupę z tego, mmmm była pycha. :-D

Kaśka ja miałam Point Shop Pro do obrabiania zdjęć ( tak jak Iza ) jest naprawdę genialny. Można go ściągnąć z netu, ma tylko mały minus - jest na czas próbny a dokładnie na 30 dni. Potem można go kupić jeżeli chce sie go mieć. :baffled:

Sandros Twoja Sonia to taka sama łobuziara jak mój Kacper. Ach te dzieci, ale bez nich jak by było nudno.:-)

Shinue słyszałam,że ostatnio chwilowo suwaczków brak na tik-taku. Może dlatego nie potrafisz ich znaleść.:-(

Mój Kacper dzisiaj w nocy miał biegunkę i 38,2 gorączki. Teraz już jest wszystko w normie, nie wiem co mu mogło zaszkodzic. Może wczorajsza rybka z obiadu?:eek:
Oboje dzisiaj z mężem idziemy na spóźnione andrzejki. Kurcze wiem, że już jest post ale nie pamiętam kiedy ostatnio byliśmy na jakiejś imprezie. Jeszcze nie poszliśmy, a już mam małego kaca moralnego.:baffled:

O cholera ale sie rozpisałam!!!
 
reklama
Czarnulka: ja sięmogę dostaosować.
Kubusiowa: tak,chcę podjechać z Piotrkiem. głównie po to żeby zobaczyć jego realcję na czerwonego małpoluda. będę sama z Piotrkiem, bo Krzysiek ma popołudniówkę

ale najwqażniejsze jest to, że NASI JUTRO GRAJĄ O ZŁOTOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry