reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

hejka:)
Izuniek to wspaniale, że Lenka zdrowa!! buziaki dla niej na 8msc :*
i spóźnione dla reszty miesiączniaków :***

ja dziękuję w imieniu zakatarzonej Zuzki za życzenia :)

Sallis przespanych nocek życzę.

pozdrowionka i miłego weekendu!
 
reklama
witajcie :)
ale pustki dziś :p macie rację, sobota to sobota, wara od kompa :p
wszystkim mamusiomJagódka dziękuje za buziaki :)

marzena86 gratulacje drugiej nocki, "zazdraszczam", moja mała jak się wybudzi na maxa to bez cyca ani rusz ;)

oleczka0585 ja polecam ci poradnię okulistyczną na Kukułczej, przyjmują i prywatnie i na fundusz :)
 
hejka!

cosa historia potworna. ja sobie tak czasem mysle, ze jakby mnie cos takiego spotkalo to bym nie przezyla tego. a o tych taabletkach slyszalam ale nie bralam ale kiedys mialm jedno opakowanie tab anty i po nich wlasnie bylo mi niedobrze, glowa bolala potwornie. no i musialam zmienic na inne

izuniek siuuuer, ze Lencia zdrowa, wymiary piekne:) buziaczki dla niej na 8 miechow! ja ubieram podobnie jak vii. pare razy tez juz zalozylam kombinezon i wtedy ubralam tylko rajstopki, skarpetki, body z dlugim i koszulka z dlugim. nie ma co przesadzac bo bedzie jeszcze zimniej i warstw nie starczy:)

mysza gratki dla Eli za jedynki:) mialam cie pytac o cos. bo Eli spi w innym pokoju tak? a karmisz ja jeszcze w nocy? jesli berzesz ja do sibie do sypialni i odnosisz to sie nie budzi? bo ja chce jutro dac malego do jego pokoju a nie mam gdzie go tam karmic i nie wiem jak to zorganizowac:)
 
ellooo....
beti- my dziś się chustowaliśmy. Fajne te mei tai ale nadal nie wiem skąd wybiorę- sylwia miała z wolomoloooo i fajnie mi się układało. Najważniejsze żeby te pasy były dobrej długości(nie które mają za długie wypełnienie tych pasów i potem źle się wiąże-gorzej sie trzyma) i panel odpowiedni do dziecka.
Jestem w trakcie szukania pouch'a bo też sobie przymierzyłam i dla mnie XS :-D
Ciężko znaleźc juz od tego patrzenia głowa boli :(

salis- do jutra :)
 
Hejo:) Od rana próbuję przeczytać zaległości, ale marnie mi szło:/ Musiałam do szkoły jechać i niedawno wróciłam...

Beti jeśli mogę się wtrącić to ja po karmieniu odnosiłąm Fila do niego, chociaż to były sporadyczne przypadki, bo Filo raczej nie jadał w nocy.

Vii Filo je ze śniadanek to kaszka z różnistym wkładem albo jajeczko. Zupki to wywar mięsny plus warzywa w zależności od tego jaka zupa ma być, pomodor, ogórek kiszony, kalafior, brokuł, kalarepa, brukselka, burak, fasolka szparagowa, dynia, Filo lubi bardzo rosołek i krupnik:) A na drugie to mięsko (często pulpeciki) z jarzynką, np. marchewka+groszek i ziemniak, ziemniak+starty ogór koszony, sama duszona marchewka, brokuł+ziemniak itd. i masełko. Na drugie w zależności czy jest sosik czy nie to ryż na zmianę z ziemniakiem.

Cos ajuż nie wiem czy to Ty pytałaś ale ja daję cembion, tyle że ten multi są są wszystkie witaminki
 
Witajcie:)

Nadrobiłam zaległości, ale jak zwykle przy tak dużej dawce informacji wszystko mi uciekło.

Buziaki dla zdrowej (i już niech tak zostanie) Lenki:*
Izuniek - ja ubieram Jaśka w body z długim rękawem, ciepłe welurowe śpioszki, sweterek, cienką bawełnianą czapeczkę z klapkami na uszy i ładuję go do takiego średnio grubego śpiworka z kapturem, w którym rączki ma w jego za dużych jeszcze rękawkach, w wózku przykrywam go kocem średnio cieńkim i kapką od wózka, ale ja Jaśka jeszcze w gondoli wożę:).

Cosa - tragiczna historia. Biedna ta Twoja koleżanka:(.

Katoryba - ja nie wiem jak Ty to robisz, że i czyściutko masz w chacie i super obiadki gotujesz i jeszcze tyle na spacerach spędzasz czasu. Ja próbowałam dom jakoś ogarnąć i niestety obiad zjedliśmy poza domem, bo już mi czasu i energii zabrakło, a i tak wszystkiego nie posprzątałam.

Sallis - u nas to samo z tym nocnym karmieniem. Co 1,5-2 godziny - niezmiennie. Próbowałam go przetrzymać tak jak Katoryba pisała i skutek tego był taki, że później tak się rozbudził, że nie mógł zasnąć przez dwie godziny. Z podaniem soku lub herbatki też próbowałam, ale darł się jak poparzony i i tak skończyło się na cycu. Smoczek opóźnia jedzenie o jakieś 20 minut:). Wiem co czujesz i łączę się z Tobą w bólu przerywanego snu.

Przepraszam dziewczyny, że tylko tyle, ale cycocholik już wzywa...
 
czytam,czytam i czytam i niby jestem już na bieżąco ale...dawka informacji powalająca;)

Izuniek -cieszę sie, że Lenka już zdrowa.Oby już tak zostało. Buziaki dla Was:)

cosa-tragiczne przeżycie :((

spóźnione i bieżące buziaki dla miesięczniaków:*

skończyłam prasowanie i padam...

spokojnej nocy
 
reklama
Izuniek super ze mala juz zdrowa;) Co do ubioru to mniej wiecej jak dziewczyny;)

Azalie ja bralam 3 opakowania pozniej przestalam karmic bylo wszystko ok:)

Cosa straszna historia, u mnie kolezanki kuzynka stracila teraz 2 miesieczne dziecko jak mial tydzien trail na zapalenie pluc caly czas byl w szpitalu. Podobno w tym samym dniu 2 dzieci zmarla takich m alych:(
 
Do góry