reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Dziewczyny jak Wam spadła waga pó porodzie?
U mnie na razie -10kg. Ale 13 zostalo do zrzucenia :( i taki miękki work zamiast brzucha mam :( mam nadzieję że się to wchlonie z czasem
 
Kurczę ale szycie mnie boli. Niestety nie wiem czy było nacięcie czy rozerwało sie. Mało info tu. Nikt nie przyszedł
zobaczyć jak moje podwozie , w bru ciagle sprawdzali. Nie moge małej dobudzić na jedzenie s chce rozbudzić laktację, nie wiem czy w ogóle coś pociągnęła z cyca a ciułała go już prawie 5 godzin temu. Ale do niej te nikogo nie było- przynoszą tylko jedzenie i pościel zmieniają. Chyba jednak poproszę o jakieś przeciwbólowe na to szycie..
 
O rany :-) Co za noc :-) Dreddka, Agak gratuluję Wam :-) Odpoczywajcie i szybko wracajcie do sił. Dużo zdrowia życzę Wam i Waszym Maluszków :-)

Kreatorka, przejmiesz dodawanie rozpakowanych mam z powrotem? Ja dzisiaj nawet nie odpalam laptopa, bo mam jeszcze masę rzeczy do zrobienia w domu, a jak laptopa uruchomię to wsiąknę ;-)

Kurcze, boli mnie dzisiaj wszystko już. Była chwila, że myślałam że mi biodro wyskoczyło i nie wstanę z podłogi. Coś dziwnego, tak jakby kość z panewki wychodziła. Siedzę dzisiaj na jogurtach, serkach homogenizowanych, a owocach i podpłomykach bez cukru, byle tylko nie było problemów z wypróżnieniem przed i po cesarce :-p Jesssuuu to już jutro... Szczęśliwie mąż stanął na nogi, od rana Tymka ogarnia, teraz do fryzjera pojechali, bo jak stwierdził - muszą wyglądać na narodziny Witka :-D

Lecę prasować.
 
Ostatnia edycja:
Dzag tak u nas wczoraj powrót kolek bo zjadlam cos nowego i niestety.
Po 3mz nie bedzie sladu kolek za to zacznie sie ząbkowanie ;).

Sliwka wspolczuje chorubska u malej. U nas starsza zachorowala akurat na powrot nasz ze szpitala ale malego nie zarazila.

Domi nie wiem jak z tym jedzeniem jest u nas napewno im wiecej daje UU to kolki sa i mysle ze pediatra od tak niekazala by mi odstawic cyc w nocy i krople nakolke tez kazala przed podaniem cyca dac a nie mm.
Nie wszystkie dzieci maja kolki moja corka nie miala.
Domi a czego ci wanny zabronili?
Mi nikt wanny nie zabranial przyzadnym cc tylko jeleniem sie myc.

Szkrabek szwy zobacz czy je masz to widac. Ja tym razem mialam nie rozpuszczalne zeby bliznowiec sie nie zrobil i jest git.
 
reklama
Do góry