reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
hej :-)

Agutku - ja tez nie moge takich filmow ogladac ,a o horrorach nie wspomne :no::zawstydzona/y:

pospalam dzisiaj cale 6godzin ,a wieczorem na nocke musze isc :sorry2::-(
 
cześć kobietki, a ja dzis dla odmiany nie wyspana, mały wpakował mi się do wyra w nocy i tak spaliśmy we dwoje do rana.
Zaraz zmykam pobiegać po urzędach i pozałatwiać pewne sprawy finansowe... bleeee... nioe lubie tego :-(
 
Witam ja tak przelotem zaraz do pracy
pozbierałam kasztanki po drodze zakupki zrobiłam fasolka się dusi może zdązy się ugotowac do końca na obiad dla ślubnego

dzis mnie panie w przedszkolu zaskoczyły bo ogłosiły że w piatki tylko zabawki można przynosić a mnie nikt nie informował wiadomo dziecko zapomina lub nawet nie chce pamiętać mi to nie przeszkadza bo jestem nawet zaa
a tu wychodze i trafiam mamę bliżniaków z grupy Zuzy i się śmieje widząc że mają zabawki dziś nei piątek też się wam bury dostaną że macie zabawkę a ta ja nie będe dziecią broic nosić zabawki i hmm dumam taka matka psuje zasady jakie chcą panie w dzieciach wyszkolić
w czwartek jest zebranie to się pewnie wypowiedza na ten temat mąz idzie to posłucha :))

Agutek ja tez tak filmy tego typu oglądam
szefa trza zwalcować za ten brak wolnego
ale wyjazdu pozazdrościć

Ewelina ja tez się zastanawiałam co z tymi dziewczynami w końcu kiedyś (za moich starych czasów ) sporo się udzielały
Sandi wspólczuje niedospania
 
oooo Agutku extra :-) tez uwielbiam takie "wojaze" moze dlatego Mama mowila na mnie powsinoga ;-):zawstydzona/y:

Magda - czesto Krzysiek wyjezdrza bez Ciebie nie?:confused:
 
a! i zapomnialam Wam powiedziec ,ze wczoraj podcielam Niuni wloski :tak: tez grzecznie siedziala :tak: bylam z niej dumna :-) (choc ja przezywam strasznie moze dlatego ,ze dopiero 2raz miala podcinane ,a to za sprawka Roksi ;-):-p bo mysl podsunela) :rofl2:
 
sorry ,ze tak jeden pod drugim ,ale musze to napisac :-D

Mala wziela kosz na bielizne przyniosla do pokoju weszla do srodka i teraz sie w nim toczy po calym pokoju :-D zaraz padne ze smiechu :-D:-D:-D
 
reklama
Sandi dzieci to mają pomysły:-D Twojej córci to fajnie podcina się włoski bo ma proste:tak: a u mojej te loki z tyłku ciężko by były równe:baffled: tak na oko obcinam:-D dobrze że grzywkę ma prostą;-)

Agutku wojaże takie są ekstra;-) kurcze sama bym tak poszalała ale bez brzucha:sorry2:

zus dziś zrobił przelew więc idziemy z niunią przeciorać się po sklepach;-) aha kupię te legginsy i wkleję fotkę opakowania;-)
 
Do góry