reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

I M I O N A

kamilas

Marcowa mama 2007
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Wiem, że jeszcze tysiąc razy nam się może zmienić, ale napewno każda juz mysłi o imieniu dla swojego małego kaczorka. To ja pierwsza wpisze jakie nam się teraz, w czwartym miesiącu podobają:
Dla chłopca:
Borys - bo napewno takie imię nie wróży spokojnego aniołka (nadmieniam ze jedna babcia załamana, ale napewno jej przejdzie :-) )
Dla dziewczynki:
Gabrysia - tez imię dla małego urwiska.

PISZCIE !

reklama
A

Agutek

Gość
na razie nie mam...:-p
i jestem na etapie, ze zadne mi sie nie podoba ;-)
ciekawe kiedy cos mi sie wreszcie spodoba :rolleyes2:

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
Właśnie Agutek..szukam i znaleźć nie mogę........- znasz już płeć dzidziusia??.. i Ty Malaguś??? bo wiem, ze Melanie bedzie miała chłopca- :-)- GRATULUJę!!!

Melanie - rzucił mi sie przed chwilką art...".kolejny odc. pamiętnika Mel.."...mam kilka pyt ,:zawstydzona/y: ale to na priv(jak doję -jak teraz się go wysyła:/ ..nie będe Wam tu zaśmiecać :)..

malaga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Właśnie Agutek..szukam i znaleźć nie mogę........- znasz już płeć dzidziusia??.. i Ty Malaguś???
Rusałko - nie znam jeszcze płci. Dzidziuś nie chciał nic pokazać ;-) Ale coś czuję, że córa będzie :-)

A imiona - Piotruś, Bartuś, Pola, Natalka.. ;-) Pewnie się ze sto razy zmieni ;-)

reklama

Lajla83

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
mój mąż zawsze mówił że chłopiec będzie BARTUŚ:-)
dziewczynka jak narazie będzie ZUZIA:-)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry