reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I M I O N A

kamilas

Marcowa mama 2007
Dołączył(a)
9 Sierpień 2006
Postów
417
Miasto
Kraków
Wiem, że jeszcze tysiąc razy nam się może zmienić, ale napewno każda juz mysłi o imieniu dla swojego małego kaczorka. To ja pierwsza wpisze jakie nam się teraz, w czwartym miesiącu podobają:
Dla chłopca:
Borys - bo napewno takie imię nie wróży spokojnego aniołka (nadmieniam ze jedna babcia załamana, ale napewno jej przejdzie :-) )
Dla dziewczynki:
Gabrysia - tez imię dla małego urwiska.

PISZCIE !
 
reklama
Właśnie Agutek..szukam i znaleźć nie mogę........- znasz już płeć dzidziusia??.. i Ty Malaguś??? bo wiem, ze Melanie bedzie miała chłopca- :-)- GRATULUJę!!!

Melanie - rzucił mi sie przed chwilką art...".kolejny odc. pamiętnika Mel.."...mam kilka pyt ,:zawstydzona/y: ale to na priv(jak doję -jak teraz się go wysyła:/ ..nie będe Wam tu zaśmiecać :)..
 
Właśnie Agutek..szukam i znaleźć nie mogę........- znasz już płeć dzidziusia??.. i Ty Malaguś???

Rusałko - nie znam jeszcze płci. Dzidziuś nie chciał nic pokazać ;-) Ale coś czuję, że córa będzie :-)

A imiona - Piotruś, Bartuś, Pola, Natalka.. ;-) Pewnie się ze sto razy zmieni ;-)
 
reklama
Do góry