reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

madzikk folia do zawijania moze byc zwykła spożywacza. Na allegro jest taka specjalistyczna i nawet niedroga ale ... ja zawijam sie w "Jana Niezbędnego" ... ;)

Najpierw po kąpieli smarujesz sobie uda, bioderka, pośladki i brzuszek kremikiem na celulit, odchudzającym itp. Zawijasz te partie ciała folią. Ja zkładam spodenki od pizami i do wyrka na całą noc.

Powiem ze pierwszy tydzień wytrzymała. Teraz juz ....jest ciezko. Ale warto. Ja po tygodniu zgubiłam w biodrach 1 cm ;) ...prawie 1,5 ...ale 1 to na pewno. Udka tez zeszczuplały.

Zresztą tę metodę stosują wszystkie salony robiace cudy z ciałem.
 
reklama
HOGATA JESTEś MOIM GURU
170dz.gif

Qrcze naprawdę na allegro jest folia specjalistyczna...woooooww...to lece ją znależć...heheh
 
kochane dziewczynki! wczoraj poćwiczyłam, wrescie. Zaczęłąm 6 weidera od początku i zaczełam cwiczyc pośladki (założyłam osobny wątek w tym celu ;) ). W folii ten tydzień nie spię. Ale się smaruje. Mój kochany łukasz zaczał nosem krecis na folie. Niech mu bedzie. Zaczynam foliowanie w przyszły tydzień przez 7 dni. Che miec mnie piekniejsz niech cierpi ;)
 
hogata pisze:
...zaczełam cwiczyc pośladki (założyłam osobny wątek w tym celu ;) )...

Hmmm ciekawy pomysł!
A może tak założyć wątki z ćwiczeniami na każdą partię ciała, wtedy każda z nas łatwo znajdzie to, co ją aktualnie interesuje...ja szukam ćwiczeń na brzuch, uda i pośladki, a nie mam specjalnie czasu na przeszukiwanie internetu. Jeżeli macie jakieś ciekawe linki do stron z ćwiczeniami, możnaby je jakoś pogrupować...
 
Witam wszystkie kobietki!

Ja wyłamałam się na całego.. nie ćwiczę... nie stosuję diety... :mad: poprostu totalna olewka... :(

Mam zamiar wrócić do starych nawyków, kiedy przyjdzie wiosna i wyjdzie słoneczko. Zaliczyłam taki sam stan, jak Liriel... :-[
Kiedy już złapię chęć do życia, zamierzam zastosować to:

http://hafsa.republika.pl/diety/atkins.htm
 
Lilriel ... dobry pomysł...ja założyłam tema t o pośladka ch i o 6 weidera - na brzuszek.

Agnexx .. zaraz poczytam o diecie atkinsona ...zawsze dobrze wiedziec coś nowego
 
hogata, Twój mąż urodził się tego samego dnia, co ja... :laugh: napewno jest przemiłym człowiekiem... ;) ;D
 
a ja dostałam POWERA...hehe trzy dni ćwiczeń 6 Weidera + folia = 1 kg mniej...huuurrraaaaa ;D ;D ;D
 
reklama
hogata pisze:
Lilriel ... dobry pomysł...ja założyłam tema t o pośladka ch i o 6 weidera - na brzuszek.

hogata weź pod uwagę, że nie każdy może dać sobie radę z 6 weidera...ja na przykład, jak już wspominałam, nie daję rady, dawno nic nie ćwiczyłam i po prostu kondycyjnie nie wyrabiam, przydałyby się i inne ćwiczenia na partię brzucha...można założyć wątek "Płaski brzuszek- ćwiczenia" i poprosić którąś moderatorkę, żeby połączyła go z już istniejącym tematem "6 Weidera", wtedy wszystkie ćwiczonka na brzuch będą w jednym miejscu...

Agnexx witaj z powrotem, zaglądaj do nas, razem jakoś poradzimy sobie z tą paskudną deprechą...z resztą niedługo będzie wiosna, wróci słoneczko, to może i nam wróci ochota do życia.
 
Do góry