reklama

Mamy niemowlaczków z Zielonej Góry :)

Temat na forum 'Zielona Góra' rozpoczęty przez amidala, 3 Listopad 2012.

1. amidala

amidala Początkująca w BB

Witam,
    postanowiłam założyć wątek dla mam niemowląt z Zielonej Góry i okolic. Ile miesięcy mają wasze dzieci? Jak się rozwijają? Czy dajecie sobie radę z opieką i wychowaniem? Macie wsparcie ze strony męża czy rodziny?
    Ja urodziłam w kwietniu. Moja córka skończyła 6 miesięcy. Czas strasznie szybko przy niej leci. Po urlopie macierzyńskim postanowiłam pójść na urlop wychowawczy. Teraz siedzę w domu z jednym dzieckiem, drugie- syn pięcioletni chodzi do przedszkola. Jak to jest u Was?:-)

2. Hej :)

Zapraszamy na wątek mam z 2012 roku :D

Ja rodziłam w maju. Synol jest mutancko gruby i prześliczny. Nie doświadczyłam z nim kolek, nieprzespanych nocy, nadmiernego marudzenia itp. Teraz wychodzą mu 3 zęby więc ślini się jak pershing :p

pozdro :)

3. reklama
  4. JustYs21

JustYs21 Fanka BB :)

Ja mam synka ze stycznia:) mieszkam 50 km od Zielonej Góry, ale zamierzam wrócić do miasta:-)
    Moje dziecię ma 9 miesięcy, mamy troszkę problemy z alergią, ale ogarniamy powoli to;) Ogólnie daję sobie radę z moim wrażliwcem, jest bardzo absorbującym dzieckiem i pomoc mojego (już za 3 tyg. męża:D ) jest bardzo przydatna. Ogólnie postanowiliśmy radzić sobie sami, bez ingerencji babć i póki co bez proszenia o pomoc radzimy sobie dobrze;)
    Ja nie pracuję, postanowiłam, że dopóki Szymek rok nie skończy zostaję z nim:) Potem znajdę coś i zamierzam wrócić na studia, magisterkę zaocznie zrobić, tylko jeszcze myślę czy w ZG.

Poleć forum