reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY PRACUJĄCE>>>>

reklama
Zdecydowanie starsza pani - moi znajomi mieli podobny dylemat, na początku stawiali na młodość, ale nie wypaliło - laseczki niby w porządku, kompetentne, z młodszym rodzeństwem itd itp, były bardziej zainteresowane ciuszkami i perfumikami mamusi niż dzieckiem.
W końcu znaleźli panią po 40-tce i mały pokochał ją jak babcię i znajomi są bardziej niż zadowoleni. A szukali naprawdę długo i parę niań się przez ich dom przewinęło.
 
moze i masz rację.... ja nie mam doświadczenia w tej kwestii ani kolezanek które mają nianie.

Napewno wybrałabym osobe która przypadłaby mi do serca. Jakos tak mam, że potrafię "wyczuc" ludzi. mam chyba dobrą intuicję i wierzę w nią i raczej mnie nie zawodzi.
 
ja myślę podobnie jak Aniulka
nie ma co się nastawiać na określony wiek
:)

intuicja najlepiej pomoże wybrać :)
 
Witam wszystkie Mamy,
Mam na imię Ewa, niedawno urodziłam moje drugie dziecko. Przez kilka lat pracowałam i studiowałam w Wielkiej Brytanii, lecz wraz z mężem doszliśmy do wniosku by dać sobie szanse w Polsce. Przez długi okres szukałam czegoś na ćwierć etatu. Bez żadnych sukcesów, pomimo doświadczenia i wykształcenia.
Wtedy wpadłąm na pomysłby zostać swoim własnym szefem, stworzyłam stronę Planuj-Menu.pl która jest skierowana do zapracowanych matek, które nie mają czasu, aby ciągle planować nowe menu dla rodziny. Strona oferuje usługę subskrypcji za 10zł miesięcznie, która zapewnia przemyślane, zróżnicowane i za rozsądną cenę co-tygodniowe menu wraz z dokładnym sposobem przyrządzenia oraz listą zakupów na każdy tydzień podzieloną na kategorie. Posiłki są inspirowane głównie kuchnią polską, niemniej jednak znajdziesz tu również perełki kulinarne rodem z Włoch, Chin, Indii, czy Węgier. Sukces kulinarny w kuchni jest gwarantowany poprzez prostotę wykonania posiłków ich zróżnicowane oraz oszczędność. Mając co tydzień kilkaset złotych oraz mnóstwo czasu na przyrządzanie dań każdy może ugotować coś dobrego. My natomiast gwarantujemy bogactwo zdrowych i smacznych domowych przepisów za 100zł tygodniowo dla całej rodziny (rodzina 4 osobowa).

Proszę powiedzcie co myślicie na ten temat, będę wdzięczna za wszelkie uwagi.

A strona jest robiona budżetowo, sama musiałam ją zrobić gdyż nie dysponuję ekstra kasą, tak więc będę wdzięczna za wyrozumiałość.
;)
 
Czesc
Nigdy chyba tu nie pisalam...ale po przeczytaniu oststniego wpisu poprostu musze sie wypowiedziec.

Pandoria mysle ze twoj pomysl jest genialny...sama robie jadlospis na tydzien....zawsze w piatek ..na jednej kartce...a na drogiej spisuje produkty potrzebne do tego ....jest to swietny sposob na oszczedzienie czasu ,pieniedzy ..a przedewszytkim na ograniczeniu wyrzucanie niezjedzonego czy zepsutego jedzenia....tego poprosu nie ma przy tym systemie.

Twoje menu jest napawde super, zroznicowane ale jednoczesnie proste do zrobienia...sa podane skladniki ktore trzeba kupic ...i przyprawy jakie bede potrzebowac....naprawde swietnie pomyslane i gdybym mieszkala w Polsce napewno bym skorzystala.....w kazdy piatek wydrukowala bym menu i liste zakupow i do sklepu....super latwe i szybkie bo teraz czasem niezle sie naglowkoje zeby dania nie powtarzaly sie za czesto.

gratuluje pomyslu i zycze powodzienia.
 
Czesc
Nigdy chyba tu nie pisalam...ale po przeczytaniu oststniego wpisu poprostu musze sie wypowiedziec.

Pandoria mysle ze twoj pomysl jest genialny...sama robie jadlospis na tydzien....zawsze w piatek ..na jednej kartce...a na drogiej spisuje produkty potrzebne do tego ....jest to swietny sposob na oszczedzienie czasu ,pieniedzy ..a przedewszytkim na ograniczeniu wyrzucanie niezjedzonego czy zepsutego jedzenia....tego poprosu nie ma przy tym systemie.

Twoje menu jest napawde super, zroznicowane ale jednoczesnie proste do zrobienia...sa podane skladniki ktore trzeba kupic ...i przyprawy jakie bede potrzebowac....naprawde swietnie pomyslane i gdybym mieszkala w Polsce napewno bym skorzystala.....w kazdy piatek wydrukowala bym menu i liste zakupow i do sklepu....super latwe i szybkie bo teraz czasem niezle sie naglowkoje zeby dania nie powtarzaly sie za czesto.

gratuluje pomyslu i zycze powodzienia.


Noelio nawet nie wiesz jak dziękuję za te Twoje ciepłe słowa, tyle pracy i wysiłku człowiek w to włożył, a uwierz mi z dwójką głośnych i wszędobylskich dzieciaczków ciężko było to wymyśleć i stworzyć. zwłaszcza, że tak jak mówię wszystko robiłam sama. Teraz muszę jakoś dotrzeć do tych wszystkich zapracowanych mam i nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić. Wszędzie spotykam zamknięte drzwi,.. ehh jest ciężko. Zresztą,.. jeszcze raz strasznie dziękuję za Twoją odpowiedź, gdyż twoje słowa niesłychanie podniosły mnie na duchu. Czyli jednak warto,… Dziękuję xx
 
reklama
Do góry