reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Witam sie po długiej przerwie
Tak po kolei to jestem w Pl wynajmuje mieszkanko w Konstancinie bo moj dom nie bardzo sie teraz nadaje do zamieszkania
no.gif
. M jest w Uk
biggrin.gif
tak takie Jasie wedrowniczki z nas haha.
dzieciaki zdrowe i rozkoszne tylko zimy mamy juz dość.
Jutro jade do lekarza i to na tyle
laugh.gif


Przepraszam ze nie odniose sie po koleji do kazdej z Was ale najpierw musze nadrobic:**
 
reklama
wpadam na chwile i się pytam gdzie jest wiosna ??

my mamy : depresje zimową, sucha szarą skórę, gorączkę, brak weny, brak apetytu, brak wszystkiego co daje siłę do życia !!

poziomki a co to sie podzialo ze wrocilaś do PL ?
 
Dziewczyny where are you ??? Co tu taka cisza??

wpadam ze świątecznymi życzeniami :) Zdorwych, pogodnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa :)

smieszne-jajka.jpg
 

Załączniki

  • smieszne-jajka.jpg
    smieszne-jajka.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 55
Cześc Dziewczyny:))
Pusto bo wszystkie swietami zajęte:-)
zajec.jpg I JA WAM ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT I SMACZNEGO JAJA:)))

U nas wszystko ok,byłam u lekarza,mam brac żelazo i magnez wiec po staremu:)
Dostałam skierowanie do chirurga naczyniowego z zylakami bo wygladaja nieiekawie.
Stefaa w Uk M bedzie miał lepsza prace a i bariery jezykowej nie ma takiej.

Co myslicie- zostac do porodu w Pl czy jechać przed porodem do UK?
 

Załączniki

  • zajec.jpg
    zajec.jpg
    6,4 KB · Wyświetleń: 36
Dobryyy ;)
wiecie co jak wróciłam to dochodziłam do siebie do środy po tym weekendzie w górach (tam masaaa śniegu) a od środy przygotowania świąteczne
Matulu i ta pogoda ja jej nie ogarniammmmm już :angry:
Annaoj a gdzie do przedszkola posłałas?
Stefaa no gdzie?? :angry::angry::angry::angry:
Poziomki masz czwórke dzieciaczków i piąte w drodze dobrze widzi blondynka?? :-D

Wam również ZDROWYCH I NIE BIAŁYCH ŚWIĄT ;-) Zamiast lać się wodą będziemy zjeżdżać na sankach :szok::-D
 
anulaaa tak wzrok Cię nie myli bedzie piata córka:-D

Aż dziwne że mamy wiosne,jak by czas sie zatrzymał:baffled:

misiaeska Witaj i trzymam kciuki
 
witajcie,
nie wiem od czego zacząć. Możę od tego że ośmieliła mnie osoba "Poziomki"
Ja też w październiku będę mieć 30tke. :) choć przez liczbę dzieci przyznam że czuję się staro... :(
Z mężem mamy już trójkę dzieci (8, 4 i 2 lata) i w lutym okazało się że będziemy mieć kolejne. Kompletnie nieplanowane. Ja nie chciałam mieć już więcej dzieci. Wydaje mi się że nie dam już rady i tysiąc innych rzeczy i myśli. Ale najgorsze jest chyba to że ja się wstydzę tej kolejnej ciąży. Ludzie oceniają od razu, wydaje im się że wiedzą najlepiej - i wiem że nie powinno mnie obchodzić co ludzie sobie o mnie myślą ale jakoś nei umiem tak.
Poziomki, jak ty sobie radzisz???
 
Ostatnia edycja:
hejka
Kurcze jakaś zalatana ostatnio jestem. Mam nadzieje, że teraz będzie ciutkę lepiej i częściej będę zaglądać.
Anula Alicja poszła do przedszkola Kropeczki w Kce, bo jesteśmy bardzo zadowoleni i Igor też tam chodzi. Młodej się bardzo podoba, szybko się zaaklimatyzowała.
Misiarska powodzenia w starankach.
Poziomki czy ja dobrze zrozumiałam, że Ty teraz słomiana wdowa z całą gromadką?;-)
Stefea a gdzież Ty znikłaś?
Mamartusia witam i dzieciaczki to nie wstyd, wiem jak ludzie podchodzą. Ja ogólnie z pozytywnymi reakcjami się spotkałam, chyba tylko w pracy było tak, że3 niby gratulowali, ale wiedziałam, że są teksty, że po co mi trzecie, że wygodnie się nam żyło i blablabla. Uważam, że nasze życie i nasza sprawa. Mam nadzieje, że się szybko oswoisz z myślą o dzidziusiu. A jak Twój mąż zareagował?
zapraszam do pisania

miłego wieczorka
 
reklama
Poziomki może przy szczęśliwej 7 synek się trafi :-D nam też chyba same baby danee ;-)
Mamartusia kichaj na to co inni mówią :tak:to Wasze życie i nikt go za Was nie przeżyje a dobre rady poleć im schować w kieszeń :-p
Annaoj Stefea zime wygania :-D i chwała jej za to prawie się udało :-D
Moje laseczki się dostały do przedszkola niedaleko domku więc w końcu nie będe musiała całego miasta przejeżdzać tyle razy :rofl2: oby tylko chorować przestały
Ostatnio u mnie wszystko na wariackich papierach więc nawet nie ma czasu wejść i na spokojnie napisać ..... o niczym innym nie myśle już tylko o grillu :-D już mi się marzy wiosenkaaa :-) wczoraj sobie poprawiłam humor i zrobiłam zakupów wiosennnych, że mało chłopina zawału nie dostał :-D:-D:-D wydawanie pieniędzy to moja specjalność :rofl2::-D:rofl2:
 
Do góry