reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

so happy chociaz zawsze będziesz Kate :) nie zanudzasz pisz :) A płeć juz znasz?

my wakacjujemy, jest mega gorąco i mega cudownie
 

Załączniki

  • 1439125330842.jpg
    1439125330842.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Kate już niewiele ci zostało do końca :tak:

u nas ostatni dzień wakacji dzisiaj, byliśmy jeszcze tydzień w Łagowie Lubuskim nad jeziorami, potem rzuciłam się w wyprawkowy szał bo jutro zaczyna się szkoła, bardzo szybko przeleciały te wakacje.

Stefaa bawcie się dobrze i korzystajcie!

pozdrawiam was wszystkie!
 
Hej wszystkie sie pewnie urlopujecie ja siedzę w domu z chłopakami a moj wybył na wakacje
Ja zaczęłam już trzeci trymestr wow jak czas leci byle z górki już chłopaki dokazujących za dziesięć dzieci nie można ich spuścić na chwile z oka pogoda w kratkę i jakoś leci pozdrawiam :)
 
hej, a ja ostatnio miałam pod opieką 1,5 roczniaka i mamy bliźniat chylę czoła, jak wy to robicie??? kiedy zmieniałam pampersa jednemu to drugi akurat upadł i płakał przeraźliwie i nie wiedziałam przez te 3 godziny gdzie mam ręce włożyć i jak spokojnie pójśc na toalete się wysiusiać :szok: to jest meksyk!!!

ale te ciąże szybko lecą!

ja też już wypatruje kolejnego dziecia ale póki co cisza w tym temacie... nic się nie dzieje! :-(
 
Stefa jak wo wakacjach , zadowoleni ?

Kate ja nie mogę , ty niedługo rodzisz , jak chłopcy ? Cieszą się z następnego członka rodziny ? A nadal ci tyle śpi ?


Mama ty chyba żartujesz ? Juz trzeci trymest , kiedy to z leciało , ty tez czekasz na synka jak dobrze pamiętam ,imię wybrane


Happymama juz działanie ? To trzymam kciuki za owocne boboseksy, niezmiennie podziwiam .


My po żniwach za chwile kukurydza będzie sieczona bo uschnieta w cholerę. Olek sie robi mądra la no i w końcu się odpieluchowalismy , troszkę się zeszło bo juz od wiosny , no ale teraz sam potrafi się obsłużyć tylko nocki zostały
 
Lenka tak chłopiec narazie bezimienny mojemu sie nic nie podoba chyba po porodzie sama podejmę decyzje i bedzie mam. Już ustalone cc na 5 listopada u nas produkcja skończona bo za duże ryzyko by było przy kolejnych cc :( podwiaza mnie większość zeczy już mam ale jakoś nie moge sie oprzeć małym ciuszka muszę pomysleć jeszcze nad chusta bo swoją sprzedałam dziś wyszorowalam łóżeczko bo Olo zalał wszystko mlekiem i mam obsesje karmienia piersią przygotowania idą pełna para zaraz wykupie pół internetowych specyfików na laktację mam nadzieje ze moje wysiłki zaowocują morzem mleka :)
 
Hejka wszystkim :)
Jestem mamusią trzech synków: 8 lat, 6 lat i teraz 2 miesiące:) Siedzę w domku i jak to niektórzy mówią: nic nie robię :) U mnie wszystko robi się samo :) Hi, hi :)
 
Życie potrafi płatać figla... Człowiek cieszy się, że ma zdrowe dzieci, żyje sobie spokojnie, a jednak zdarza się coś, co wywraca Twój świat do góry nogami... Synek utyka na nogę, podejrzenie martwicy kości, choroba Perthesa... Pobyt w szpitalu, umówiona wizyta u ortopedy... Czekamy na konkretną diagnozę i leczenie... Bliźniaczki które biegają i potrzebują mamy. No i córcia idącą do pierwszej klasy. Tak naprawdę człowiek nie może być pewny w życiu niczego, bo życie i tak potrafi zaskoczyć. Mam tylko nadzieję, że starczy nam sił do walki o synka i o normalną codzienność dla pozostałej trójki... Mam tylko nadzieję, że u Was wygląda to radośniej :-) Kate, Stefaa, poziomki, Lenka, Happymama i reszta, co u Was?
 
reklama
Wesolamamusia witaj


Misiarska mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze , czyli w sumie się jeszcze diagnozujecie? Ściskam mocno i pisz do nas . Coś tam poczytałam, nie fajnie , duuzo zdrowia życzę . Dziewczyny szkoła wraca , normalny rytm, musimy się umówić na beblanie !
 
Do góry