reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Hej hej
jestem, tylko remont mnie wykańcza, już mówię albo będzie łazienka albo rozwód :dry: bo normalnie chwilami jest tragicznie, M wszystko sam, a potem narzeka że nikt nie pomoże, ja tyle co dam radę a potem słyszę że nic nie pomagam :hmm::dry: ale grunt że efekty widać :tak: i jeszcze to cholerne zebranie wspólnoty, które i tak i tak nic nie dało i dalej im to poprowadzę aż dojdą do porozumienia kto to przejmie, ach sentyment do tych ludzi wziął górę :baffled: tylko z tym psychopatą ciągłą walkę toczyć ale wiem że nawet jak bym to oddała to i tak bym miała masę telefonów, sms`ów i mali różnej treści w zależności od nastroju, masakra

ale jedno co dobre ba nawet fantastyczne wyszło po zebraniu to............ 4 marca lecimy z M na 5 dni do Londynu :-D:-D a konkretnie do Nottingham odwiedzić koleżankę, która mieszkała nad nami tam
Jeny tak bardzo się cieszę ale jednocześnie mam takiego stresa :hmm: bo nigdy nie leciałam samolotem i aż mnie mdli :oo: ale cieszę się bardziej :tak::laugh2: tylko co ja mam spakować?????? :sorry:

Ania dach to masakra! Jak pomyśle ile kasy puściliśmy na samo drewno! W bok buduje sie szybko i faktycznie jest to najtańsza opcja. Duza ta dobudowie robicie?


U nas pada, za oknem normalnie jesień, fuj:/
Przebrałem wczoraj Neli ubranka bo te od 3m zalegały jeszcze w szafie i powiem Wam ze jestem zakupoholiczka jeżeli chodzi o dziecięce ubrania :( Dla bliźniaków by starczyło. Potem spojrzałam tylko w stronę szafki Jagody a tam nie lepiej :(
Plus tego taki ze mam ful wypas wyprawkę i tylko 0-3 musze uzupełnić bo sprzedałam.

Uszyłam sobie chustę kółkowa i jestem z siebie dumna :D
zbieramy kasę, M mówi że 20tyś powinno wystarczyć, bo gmina eternit zabiera i utylizacja jest gratis :tak:
Jakieś 25 m2 i to będą dwa pokoje bo z kuchnią to pewnie będę musiała poczekać parę lat ale trudno dam radę, kuchnię mam :tak: tylko przejściową i teraz zmniejszoną na rzecz łazienki :tak:

ja też jestem zakupoholiczką i mimo że dostałam wory ubrań dla Marcelki to masę dokupiłam i kupuję :zawstydzona/y: starszym też :tak: tylko coś ostatnio siebie zaniedbałam, brak sklepów w pobliżu robi swoje
a właśnie Poziomki ty rodzilaś ambulantnie? czyli że po porodzie do domu? ja teraz tak planuje, tzn, rozmyslam nad tym bo bardzo nie chce leżeć w szpitalu .
pierwsze słyszę o czym takim
moje córki też bardziej przebojowe a synek spokojny i stroni od..... hmmm wszystkiego :dry: prawie
Ja dziekuje za takie wizyty. Mnie ominely, cale szczescie, takie przyjemnosci. Co prawda w szpitalu w ogole niepotrafie zasnac i caly czas jade na emocjach po porodowych, ale daje rade te 3 dni wytrzymac. Tylko tesknie za dzieciakami, choc z drugiej strony to jedyny czas sam na sam z maluszkiem.
Ja też daję radę, wszystko przyniosą pod nos ;-) ;) mogę poleżeć bez ciągłego przerywana typu gdzie jest to, a gdzie tamto ale leż leż ja poszukam :laugh2:;-) ;) tylko właśnie nie zawsze idzie się wyspać i tęsknica :-( :( a poza tym to dwa razy miałam wykupioną pojedynczą salę więc w ogóle super teraz były zajęte więc byłyśmy we dwie ale było dobrze a nawet wesoło :tak:
Ale u nas dziś piękna pogoda normalnie wiosna
prawda, pięknie było wczoraj a teraz też słonko świeci :tak: tylko wieje
Jak się czujesz?

Doris zregenerowałaś się już po szpitalu i po teściowej?;-) ;)
Kate mnie też dreszcze przechodzą na wspomnienie ostatniej ciąży i dokładnie tak samo, jak bym tak pierwszą przechodziła to nie wiem jak by to dalej było ;-) ;)
Poziomki jak dziewczynki? Brawo Ty za przejęcie sterów w domu :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Będzie jeden pod drugim ale trudno :-p

Poziomki za dwie godziny będę miała namiastkę Twojej codzienności ;-) ;) sąsiadka poprosiła mnie o przypilnowanie jej trójki dzieci więc idę z moimi i razem będzie 6 szt w wieku około 2, 4, 6, 9, 11, 12 lat
 
Ania u nas tez zawsze remont to napięta atmosfera ;)
2 pokoiki super, z kuchnia tak jest ze zawsze na koniec czeka bo niestety i kasy i pracy na nią potrzeba ale najważniejsze ze roboty postepują.
Pamietam jak sie wyprowadziliśmy na wiochę i odcielam sie od sklepów ktore były pod nosem. Efekt taki ze smigalam w dresach.

Tutaj wychodzi sie 6 godzin po porodzie, tylko w szczególnych przypadkach trzymają dłużej.

Dziewczynki lepiej, prawie zdrowe :)
 
No M chciał zacząć od dostawienia kuchni ale ja wolałam żeby zaczął od pokoi, bo wiem jak dzieciakom, szczególnie Majce ciężko w jednym pokoju mimo że duży. A że zima wreszcie przyszła to musiał przerwać i wziął się za łazienkę :) ale jak już dzieci będą miały te nowe pokoje to automatycznie będą się mniej po kuchni kręcić bo od razu z korytarza będą wchodzić do siebie a tak muszą iść przez kuchnię i salon :oo: a w ich obecnym pokoju zrobimy naszą sypialnię więc tylko my tam będziemy chodzić to i salon przestanie być przejściowy :tak::laugh2:

Ja już się pilnuję żeby w dresach nie wylądować, bo tak już miałam zaraz po ślubie :sorry2: cieszę się że Majkę na plastykę wiozę do mojego starego miasta to wtedy trochę sklepów odwiedzę, bo tak to depresja murowana ;-) ;)


Fajnie ale kurcze ja taki cykor jestem że chyba bym się stresowała jak by mnie tak do domu odesłali :zawstydzona/y:


To dobrze że już im lepiej bo u Ciebie to od razu epidemia ;-) ;)

:surprised: fajnie to musi wyglądać :tak:
 
U Nas mozna wyjsc juz po 2-4 godtinach Jak jest wszystko dobrze. Bede probowala takiej opcji napewno. Chyba ze stwierdze ze nie dam rady.

Dla mnie kazda ciazy jest ciezka i po kazdej mam ochote zeby byla ostatnia bo nie wyobrazam sobie kolejnej ale potem jednak wychodzi inaczej.

Napieprza mnie zab! Kilka miesiecy temu robilam wszystkie zeby. Musze isc do dentysty bo nie moge jesc. Koszmar :/

Poziomki i co z ta gp? Odzywala sie?
 
Ania oj tak jak dzieciaki maja swoj kat to odrazu spokojniej.

Ja juz sie dobrze czułam aż byłam zdziwiona.

Haha chałupę mamy pełna ale tak naprawde nie ma większej różnicy.

Happy ja okropnie wspominam ostatnia.
Czekam na telefon lub list ze szpitala, to niby emergency scan ale tylko po to zeby potwierdzić wiek ciazy bo nic złego sie nie dzieje. Dlatego pewnie jeszcze czekam bo jak cos sie działo to mualam na następny dzien

Na piątek mam wizyte poloznej :)
 
Ostatnia edycja:
Poziomki widziałam ze zadałaś pytanie na temat karmienia w ciąży jak byłam z chłopakami to na wątku dziewczyna karmiła 7 miesięcy a pózniej obydwoje po porodzie ale miała zgodę lekarza a ciąża buła bez atrakcji to tak coś wiem czytałam tez ze to może być bezpieczne w 100% ale własnego dosw nie mam


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Mama No masakra ciężarna karmiąca jest jak Yeti! Kazdy słyszał nikt nie widział i nie zna [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

W piątek mam położna wiec zapytam czy w moim przypadku to bezpieczne heh.

Od 2 tygodni potwornie marzne, nie moge sie rozgrzać :/
 
reklama
Do góry