reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

stefaa nie to jest wywolane hormonami ciazowymi. Nie moge tez dozywotnio stosowac antykoncepcji hormonalnej.
 
reklama
Happy o kutwa.. Nie brzmi ciekawie, to znaczy, że leczenie hormonalne w twoim przypadku też odpada ??

Ania doline koscieliska polecam 6 km spacerkiem wśród przepięknych gór i strumyka:) ja już byłam w górach ponownie będe w okolicy sierpnia bo teraz szykujemy się na wyjazd do chorwacji.. My już tacy cromaniacy chociaż z miłą chęcią pojechałabym do maratei.
. kiedy wracacie może o Śląsk zachaczycie??

Lenka blogowanie mnie wciaglo bo ja uwielbiam to poznawanie nowych ludzi, wyjazdy, rozmowy, spotkania. W tym wirtualnym świecie poznałam wiele bratnich dusz :)

Poziomki trzymam kciuki za usg ! Koniecznie daj znać jak będziesz po.. Ogólnie ucichlas, radości w tobie nie czuć.. Czy możemy ci jakoś pomoc ??

Sohappy jak chłopcy ?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hello

Ja się uczę, na konwersacje z angielskiego biegam, rozporządzenia przytswajam. Kurs by mi się jakis może przydał, sama nie wiem.
Cieszę się na pracę, chociaż żal mi, że już nigdzie nie jedziemy na wakacje.

Happy
jak samopoczucie? Oby jak najszybciej Maluszek był już z Tobą. I swędzenie przeszło, chociaż podobno czasem nawet jakiś czas po porodzie się utrzymuję. Współczuję Ci
Stefaa to może ja na wielkie otwarcie się załapię. Może jakiś shopping w Katowicach i kawa?
Doris jak tam Oliś?
Poziomki gdzie wybywacie? Ty masz jeszcze jakieś usg przed porodem?
Ania udanego wypoczynku. Odmelduj się po powrocie.
Lenka a jak tam Chłopaki? Wyjeżdzają gdzieś na wakacje?
SoHappy (jakoś n ie mogę tego nicka spamiętać) co u Ciebie? Jak Najmłodszy? Jak Starszaki? I co u Najstarszego?
Wszystkie niewymienione, pozdrawiam
 
jestem. Zyje. Rodzic juz chcem !!! ;)
jestem taka zdechla i obolala no ale przynajmniej leki pomagaja na ten swiad i juz jest troche lepiej.

poziomki kciuki za usg!
 
poziomki - leci 23tc:) czyli skończony 22. Młody jest przynajmniej tydzień do przodu pomiarami i wagą.
1468350405-cwoyj5.jpeg
 
reklama
Do góry