reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
a ja w domu sprzątam, bo dziś rodzinka wpada zobaczyć Maluszka :-)
Jak się Oliś obudzi lecę na spacer i jakies ciasto kupić.
Happy...kciuki za szybki i w miarę bezbolesny poród!
 
Pamiętacie siostrę M??! Tak ta co doprowadzała mnie do szału...
Wrocila[emoji849] miała dobra prace, załatwiliśmy jej pokój.. Z pracy ja wyjebali bo ślepa przepuściła wadliwe produkty ale jak mówiliśmy o okularach ze pożyczymy jej kasę jak nie ma to niee ona sobie kupi.
Znalazła prace jako opiekunka z mieszkaniem, pokój wymówiła a babka która sie opiekowała po 4 dniach doznała urazu szyi i wyładowała w szpitalu na dlugo. Przyjechała w sobotę na kawę....z walizka [emoji15] nooo ok.
Miało być 2 a bedzie tydzien tzn do poniedziałku.,, oby


http://lbdf.lilypie.com/UYdOp1.png
 
Cześć

Happymama ogromne gratulacje.

Doris widzę że już ładnie ogarnięta po porodzie jesteś ;-), mały na cycu? Jak tam wogole się czujesz?

Poziomki a Ty jak się czujesz?
Poziomki a dziękuję zwierzęta lepiej tzn unormowalo się to póki co.
Pies też już dobrze, chodzi tak jak zawsze, oby tak jak najdłużej.
Nawet odkryliśmy ostatnio gdzie kury znosza jajka, choć tak ich jeszcze niewiele.

U mnie po staremu, dom, dzieci, zwierzęta i tak caly czas.
 
HappyMama...ogromne gratulacje! Napisz coś wiecej jak dojdziesz do siebie i pokaż nam Maluszka!

Wiecej napiszę jutro, bo dziś padam
 
Gratulacje dla kolejnego maleństwa i dzielnej mamy:):):):)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
HAPPY GRATULACJE!! Nie mogę się fotki doczekać

Poziomki ja widzę, że macie bardzo dom otwarty:wink: Zartuję oczywiście, nie zazdroszczę. Jak się czujesz?
Doris Oliś jest przesłodki
Dorota dobrze, że wszystko wraca na właściwe tory.

Ania ja to się chyba obrażę, mnie też miałaś na trasie i nie wpadłaś. No FOCH NORMALNIE:sorry2:

U mnie po staremu, znaczy wdrażam się, panikuję. TK Igora przenieśli na piątek, więc dodatkowe dni stresu dla mnie, bo już teraz zaczęłam się stresować.
Odwołali mi rajd w sobotę:baffled: Na szczęście w niedziele chyba wyskoczymy pojeździć tak towarzysko.
I tak sobie leci powoli

pozdrawiam wszystki
 
reklama
1469103569214.jpg


Hej dziewczyny pozdrawiam was gorąco z cieplutkiego raju :)

Happy gratuluję cieszę się ze wszystko dobrze jak bedziesz miała chwilę to napisz coś więcej

Poziomki looomaaatttkoo az współczuję ale co zrobić, jak mus to mus.. A twoja mama mieszka z wami nadal ??

Annaoj a czemu Igorowi robisz tk?? Nie panikuj bedzie dobrze i z pracą i z tk i na kawe też się musimy umówić i na otwarcie oczywiście że musisz przyjechać hehe

1469103771972.jpg
 

Załączniki

  • 1469103569214.jpg
    1469103569214.jpg
    90,1 KB · Wyświetleń: 533
  • 1469103771972.jpg
    1469103771972.jpg
    44,2 KB · Wyświetleń: 531
Do góry