reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Poziomki trzymam kciuki za szybkie i bezproblemowe rozpakowanie
Btw, tez tak macie? Ja dzisiaj osiągnęłam apogeum zakręcenia przy dzieciakach. Każde cos non stop chciało. W pewnej chwili Leon do mnie: "mamo, chce kupę". Co mu odpowiada zakręcona matka? - "kochanie, zaraz dostaniesz" ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milla, swietne :). Znam to, biegam z pokoju do lazienki i do kuchni bo kazdy gzie idziej i kazdy cos chce. Maz tego nie zna na codzien bo pozno z pracy wraca i w soboty zawsze jest w szoku jak "to" ogarnac ;)
 
Oj tak, codzienny młyn :):):)
Ale co wieczór mam wrażenie se każdemu nich powinnam poświecić wiecej uwagi i czasu.. tez tak macie? Niezależnie ile z siebie dacie, zawsze wrażenie ze mogło być wiecej, ze któreś było potraktowane zbyt powierzchownie...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Poziomki teraz kiedy wizyta?

Ja coraz bardziej zaczynam narzekać ;) coraz ciężej mi sie funkcjonuje ;) ale pocieszam sie ze tak niewiele mi zostało juz..


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry