reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy tu kadrową,która zechce pomóc?

Dmalw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2019
Postów
3 389
Hej Dziewczyny,
Wiele razy korzystałam z Waszej pomocy w ROZNYCH kwestiach więc i teraz zaryzykuję bo zaraz dostanę szału...

Od pracodawcy dostałam tylko korektę informacji PIT-11 (bez pierwotnego pit-11).

Chcąc się rozliczyć na platformie widzę,że US korektę potraktował jako druga infrmacje podatkową ... Co w efekcie zawyżyło znacznie mój przychód...
Widzę,że dokument który ja mam jako korekta,oni mają jako i informacja (tak,jakby ktoś w US źle to wprowadził).

Zadzwoniłam do pracodawcy i ten mówi,że wystawi korektę do US...(zrobił to w ten poniedziałek).
Powiedział mi,że dane na korekcie to prawidłowe dane.

Dzwoniąc do swojego US pani oznajmiła że Oni tutaj nie mogą sprawdzić czy doszła korekta i przetworzyć danych na platformie (z uwzględnieniem korekty) bo to nie u nich jest robione....
Zasugerowała,abym odrzuciła pit i wprowadziła od nowa.
Problem w tym,że jak się walne i przyjdzie mi robić korektę ze swojej strony to nie ogarnę tego. Zaraz rodzę i tym bardziej nie chce tego robić i zwyczajnie nie mam do tego głowy.

Nie wiem,ile czasu ma US na poprawienie mojego pitu na platformie? Czy ktoś to będzie jeszcze zmienial??? Do kogo się zgłosić ...

Czy korekta pit-11 oznacza ,że wszystkie te dane są danymi prawidłowymi ?

Jestem purpurowa od nerw bo mam jeszcze pit z urzędu pracy i nie mam chęci aby wszystko robić sama...
 
Do góry