reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w danii

Czesc Dziewczyny!
Cos sie zmienilo; ja sie odzywam :-) To moze pogode to zmotywuje; cos sie zmieni i wiosna do nas zawita!!!!
Czego Wszystkim zycze!
Tesknie za wiosennymi spacerkami!
Milego dnia !!!

Herbatka! Gratuluje! Duzo zdrowka i radosci zycze!!!
 
reklama
Kochane, witam się po baaaardzo dłuuugiej przerwie. Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie :-) Witam wszystkie nieznane mi mamusie i gratuluję dzieciaczków, które się urodziły gdy mnie tu nie było!

Herbatka, dla Ciebie szczególne gratulacje, bo widzę, że maleństwo się pojawiło całkiem niedawno!

Teraz chciałam tylko się przywitać i napisać Wam, że po całych moich przebojach życiowych za miesiąc wracam do Danii.
Więcej z czasem postaram się napisać Wam na grupie.
W dwóch słowach tylko daję znać, że u mnie wszystko dobrze. Zaczynam niejako wiele od nowa i mimo pewnych trudności wierzę, że będzie naprawdę ok.
Niko, to już duży chłopak, rozwinął się przez ten czas naprawdę cudownie! W PL już chodzi do przedszkola, ale za chwilę zaczniemy etap duńskiego systemu przedszkolnego, co mnie trochę przeraża. Myślę jednak, że pewnie szybciutko załapie język i ten jakże bardzo inny styl przedszkolny...

Nie jestem w stanie Was nadrobić, ale obiecuję, że jak już się trochę ogarnę po przyjeździe, to wrócę do Was i będę na bieżąco :-).

Ściskam wszystkie mocno!
Buziaki
 
hopsasanka daj jakies zdjecia Niko, dawno go nie widzialam. super ze sie ladnie rozwija, oby przywykl do nowego przedszkola. i pisz koniecznie wiecej co u Ciebie! czekam :-)

effaa odzywaj sie czesciej, a pogoda juz poprawiona. dzis u nas 17 stopnic wiec zyc, nie umierac

u nas byla dzis pielegniarka. moj pulpet wazy 4200!! kg przybrala plus wage spadkowa w 3 i pol tygodnia, heh. jak pierworodna identycznie w tamtym okresie. je wiecej niz widzi... :-p ma 53 cm i trzyma bardzo ladnie glowe w gorze jak lezy na brzuchu. babka byla w szoku, powiedziala ze nad program sie rozwija ale nadal ma zoltaczke i mamy jechac do lekarza :dry:
 
Hej kobitki!
Ja też tutaj dawno nie zaglądałam, chociaż nie no zaglądać zaglądam, no ale nie pisałam.
hopsasanka Witaj ponownie :) Cieszę się, że wszystko jest na drodze ku dobremu. A Niko widziałam, kawał chłopa :-D. No dziewczyny chyba wszystkie musicie odświeżyć wizerunki swoich maluchów :-).
herbata niech mała zdrowo rośnie, a co, jak smakuje to niech je :-)

A my właśnie rozpoczynamy okres buntu, niby wszystko jest ok, ale Dimsen zaczyna pokazywać pazurki jak coś jest nie po jego myśli. Najgorzej po powrocie z Polski jest z wózkiem, chcę do niego posadzić do wyje, jak ze skóry obdzierany, zawsze uspokaja się jak już wyjdziemy, no ale różnie bywa, najgorsze, że to nie chodzi o chodzenie, a noszenie na rękach, nie wiem skąd mu się to wzięło.
Ja za to mam masakrę w pracy, nie ma co robić, bo przez lockout jest tylko 7 nauczycieli i siedzę po 6 godzin w pustej bibliotece. Lepszy nawał pracy niż brak ;).
 
Hej. I mnie dawno nie było ;-) Wczoraj wrócilismy z Majorki. Ojj dziewczyny ależ się wygrzałam. Nie byliśmy naszykowani na takie upały, miało być 20-23 st. a bylo 25-28st., ale ja się z tego bardzo cieszyłam :tak: Ferie się udały, ale teraz trzeba wracać do rzeczywistości.. do zimnej i wietrznej Danii, choć pogoda sie poprawia:-) Ja cały czas mam wolne, z powodu lockout, mam nadzieje, ze niedługo to się skonczy bo ile można siedziec w domu...

Herbat To bardzo dobrze, ze Malutka ladnie rosnie i przybiera na wadze:tak: A powiedz mi jak starsza siostrzyczka reaguje na małą, jest zazdrosna?

No właśnie chyba czas odświeżyc fotki naszych bąbelków w naszej galerii :)

Pozdrowionka i dużo, dużo słonka!:-)
 
Tusienka Tobie to dobrze, nic tylko pozazdrościć wakacji :-). Od poniedziałku wracasz do szkoły?

Oj dziewczyny ja to się przy tym lockaoucie wymęczyłam, nie było co robić w szkole, więc siedziałam przy komputerze i skanowałam książki, mam tego dość ;-).

Mam do Was pytanie odnośnie nocnika, bo kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. Wiem, że najlepiej, żeby dziecko biegało bez pieluchy, ale my mamy wszędzie wykładziny...
 
Friggia Tak, od jutra wracam do szkoły, w koooońcu:-) Myślałam, że juz zwariuje;-) Koncze tylko ten modul i koniec, a od sierpnia najprawdopodobniej ide do VUC. Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie po mojej mysli. Musze sie umówić na rozmowe ze Studievejleder i mam nadzieje, ze sie dostane. ;-) A u Ciebie jak tam w pracy, jestes ogolnie zadowolona? Widzialam na zdjeciach jaki Dimi juz duzy chlop :tak:
 
Tusienka VUC w jakimś konkretnym kierunku? Ja z pracy jestem zadowolona, tzn. gdy jestem z dziećmi, w bibliotece jest już gorzej, bo po prostu tam nie ma co robić. No, ale kontrakt mam do końca semestru, a potem...? Szczęścia w poszukiwaniu pracy nie mam, no ale nie tylko ja ;-)
 
reklama
dziewczyny wybaczcie ze rzadko pisze, ale zabiegana jestem okrutnie... na mlodsza nie mam co narzekac, spi ciagle, je i duzo sie smieje. jest aktywna moze 6 h na dobe wiec w zasadzie gdybym miala tylko ja to nudy.... ale starsza to istny wulkan energii, ciagle cos chce, ciagle mnie wola... tylko zejde jej z oczu a juz slysze maaaaaaaaamaaaaaaaaaa...eh... ale zrobila wczoraj pierwsze siku do nocnika wiec jestem mega dumna :happy2:
 
Do góry