Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

(to znaczy na forum tak mi się napisało przez Marcela):-).Ja już po śniadaniu zjadłam kilka ciastek czekoladowych i banana a teraz pije kawe rozpuszczalną i jakoś nie mogę jej dopic
.Coś mi już kawa nie wchodzi a nie tak dawno sporo piłam
.Mój mały też wstał dzisiaj wcześnie przed 6 rano
.No ale jest coś co mnie cieszy przespał całą noc u siebie w pokoju
:-).A to już spory sukces
;-).A ja jestem cała połamana nic wczoraj nie robiłam a nogi mnie bolą jak diabli
.
.Może dlatego że żadko pije gazowane bo nie lubie a szczególnie pepsi,coli i fanty
.

juz wieczorem wszyskie kosci mnie bolałyt,gardło i głowa,w nocy temperatura,a teraz ledwo zyje
wziełam co miałam w domu na grype i leze
ale caly czas mnie nosi ,zeby choc na chwilke wpac na forum;-)biedny moj synus przed bajka musi siedzic,:-( z ta kawka to jeszcze sie dogadamy jak tylko dojde do siebie
Miłego dnia wszystkim zycze