reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:-)
My już spowrotem w domku.......

Chciałam wszystkim życzyc szczęśliwego nowego roku, oby nowy rok okazał się byc lepszym od poprzedniego:-):-)
 
reklama
Hej kochane przepraszam że tak was zaniedbałam ostatnio,ale choroba jak już wcześniej pisałam strasznie mnie rozłożyła :tak:.Na szczęście od dwóch dni jest już stanowczo lepiej :tak:.jstysiak dzień bez chłopaków udany i nie.Udany bo trochę sobie w spokoju pobiegałam po mieście,ale kiepski bo mało co kupiłam a jechałam z nastawieniem że wrócę z pełnymi reklamówkami:cool:.agnieszkaUk trzymam kciuki kochana żeby to nie była cukrzyca ;-).mamatrójeczki spóznione ale szczere życzenia dla synka:-).4muchy oby hausing zaproponował ci jakiś fajny domek żebyś nie musiała się już więcej przenosic:tak:.Na tym kończe kochane i oczywiście ja też wam życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2010:-).
 
Zbliżający się Nowy Rok
niesie wszystkim nadzieję na ukojenie, życzliwość i marzeń spełnienie.
W te piękne i jedyne w roku chwile,
chcę złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni w Nowego Roku 2010 !!!

____________$$$$
____________$__$
___________$___$
__________$_____$
_________$_______$
________$_________$
_______$___________$
______$_____________$
______$_____________$
______$___SZAMPAN__$
___$$$$$$$$$_______.$
__$_________$______$
_$___________$_____$
$_______~~_~~_$$$$$$$$$$$
$____~2009~~~~$________.$
_$__~~~_~~_~~$___~~__~~_$
__$__~_~~_~~.$_____.~~~~~_$
___$_~~~~~~$_$___~2010~.~~$
____$$$$$$$$$_$__~~.~~_~~~$
________$$_____$_~~.~_~~~$
________$$______$$$$$$$$$
________$$__________$$
_______$$$$$________$$
_____$$$$$$$$_______$$
__________________$$$$$
________________$$$$$$$$___________
 
Witam jako pierwsza w 2010 roku!!!:-)
Jak Wam minął Sylwester? U nas spokojnie. Zrobiliśmy sobie małą bibke u nas w domu. Przyszła moja siostra z rodziną i było bardzo miło i wesoło. A dzisiaj idziemy dalej świetować do koleżanki.
mamatrójeczki- spóźnione ale prosto z serca życzonka dla Chrisa.
AgnieszkaUk- oby to nie była cukrzyca. Dobrze, że jestescie teraz w Polsce i możecie dokładnie przebadać Nicole.:tak:

Ide na obiadek. Ale mi dobrze, że nie musze gotować:-D:-D:-D
Pozdrawiam
 
Czesc babaeczki.
Swieta mineły oczywiscie super ,teraz mam rodzicow wiec gotowanie tez mnie omija, wogole pełen luzik.
Długo nie pisałam , poniewaz zabarlismy ze soba kompuer do Walli zeby nam zładzieje nie wyniesli , i oczywiscie on dalej sobie tam stoi.(zapomnielismy zabrac spowrotem):zawstydzona/y::wściekła/y:
Udało nam sie pozyczyc od znajonych , jakis strary wiec juz mam łacznosc ze swiatem.
Sylwia Doris wiem ze byłyscie na pogrzebie , strasznie mi przykro:-(
Mamatrojeczki buziaczki dla małego łobuza.

Oczywisci wszytkim zycze wszytkiego naj ,naj w Nowym Roku.
 
Nas rodzice wygonili z domu wiec balowalismy u znajomej , było chyba szesc par , ale było bardzo fajnie ,balowalismy do 3:blink:ale to zwiny taxi bo sztuka było gdzie kolwiek sie dodzwonic.
 
Witam Dziewczyny w Nowym Roku.

Najlepsze życzenia dla Was Wszystkich i oczywiście dla waszych bliskich.:-):-):-)

My spędziliśmy Sylwestra przed telewizorem, a dzieciaki dały radę i doczekały północy.

Niestety Julkę wczoraj dopadło zatwardzenie, pół godziny siedziała na nocniku i płakała. Naszczęście znalazłam w jednej aptece czopki. Szybko pomogło.

Dzisiaj dzień spędziliśmy na pakowaniu. Jutro przeprowadzka. Będziemy mieszkali w Dewsbury. Także czeka mnie codzienny dojazd do szkoły z Adasiem ( pół godziny). Mam nadzieję że szybko coś znajdziemy bliżej.

Nie wiem jak z internetem , chyba będę na odwyku:no:
 
Witam miłe panie noworocznie :)
my sylwestra spedzilysmy w milym towarzystwie katariny26 i jej rodzinki ;-) dziekujemy slicznie za mily wieczor,Nadia oczywiscie niewiele spala a dzis zarzadzila pobudke po 8,cwaniara juz spi a ja takze zaraz zmykam pod prysznic i lece sie polozyc obok niej-musze odespac :dry:
4muchy czy to mieszkanko dostaliscie z agencji czy sami znalezliscie? troche kiepsko codziennie marnowac godzinke na dojazdy w obie strony 3mam kciuki oby udalo wam sie znalezc cos blizej :tak:;-)
AgnieszkaUK tulaski dla Nicolki,oby jednak nie okazalo sie nic powaznego
Kasia8118 a co u ciebie? jak tam Olivierek? dajesz mu pokarm z piersi czy tylko buteleczka?
tak wogole to co sie z Wami dziewczyny dzieje? zaglada tu jeszcze ktos czy wszystkie sadza palmy na konkurs :-D:-D:-D
 
Witam w nowym roku:-).U mnie Sylwester minął bardzo spokojnie przed telewizorem bez alkoholu:tak:.Jakoś nie miałam siły na picie po tej chorobie:no:.Mąż mnie namawiał żebym sobie wypiła a ja stwierdziłam że jak wypije to już na pewno nie doczekam wieczora.mojadzidzia no niestety mały od tygodnia tylko na butelce.Mi chyba przez tą chorobę zaniknął pokarm.Fakt że nie dostawiałam go do piersi kilka dni bo brałam rożne leki i się bałam że coś się stanie małemu.No trudno i tak mało już miałam mleczka:-(.A czasu żeby go ściągnąc i tak wiecznie brakowało.U nas ogólnie kiepsko Krystian daje w kosc na maksa strasznie zrobił się płaczliwy i histeryczny jakoś nie mogę sobie z nim poradzic :-(.Od wtorku idzie do przedszkola i już się boje jak on sobie poradzi:-(.A Olivier cały czas wstaje co 2 godziny w nocy nic się nie zmieniło:no:.Mam pytanie jakie buty są potrzebne do przedszkola i gdzie je można kupic.Uciekam się myc bo jak zwykle padam na twarz.
 
reklama
hej

Wszystkiego dobrego w 2010 roku:tak:
Ja wracam we wtorek z Arturem bo droga nieciekawa i boje sie go puscic samego:-( Do zobaczenia wiec niedlugo:-)
Buziaki i papa
 
Do góry