reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Juz mi lepiej- zjadlam pizze, wypilam pepsi diet, obejrzalam u can dance i z perspektywy 3 godzin dzien wyglada lepiej:tak:
Sylwiam, roksanna- byly lepsze rzeczy: dalam mu bitej smietany- a on ze to chyba kupa ptaka taka biala, wychlapal pol wanny wody, nie wspomne co zrobil z plastelina i piaskiem, wszystko bylo na nie, przyszli faceci ocieplac strych wata szklana a on pol godziny jeczal ze tylko jak oni wyjda on ta cala wate wyjmie:wściekła/y:- no mowie wam dzieki bogu ze sa bajki a bolek i lolek ktorego mam trwa prawie 2.5 godziny:-)
natalka90 fajka byla i to nie jedna ;-)
Ania1812- a ja mam piwko. Wpadniesz?;-)
Doris78- ja bym przez to wszystko tez chate dzisiaj spalila. Szymon mi jeczal o tosta- zrobilam mu a on na to ze nie z tym bialym czyt. z maslem . No wiec ja wsciekla po drugiego tosta robic i polozylam na tosterze papiery i ksiazeczke- w papierach dziura wypalona i juz zaczela sie kopcic ksiazeczka- na szczescie poczulam:tak:
jstysiak- nic dzisiaj nie pije bo przy tej adrenalinie nie wiem jak by sie skonczylo;-)

Ide zapalic i spadam poczytac:tak:
 
reklama
witam z wieczora:happy2:
Sylwia.m-nic mi nie wiadomo na ten temat:shocked2::-D a,że słodko piszę to czasami bywa słodki,nie powiem,,ale czasami się zastanawiam czy ja dobrze zrobiłam wychodząc za niego:szok::-D:-D:-D ale to jak już się wkurzę na niego:tak: biedna Olivki pusinka:zawstydzona/y::no: tulaski dla niej:happy2:
ampar-też się uśmiałam z Szymka:-D:-D:-D ale wiem ile cię nerwów to kosztowało,biedna:shocked2::blink:
Ania-no to elegancko,pewnie teraz zatęsknisz za tym jak siedział grzecznie bo jak ci ruszy już to nie nadążysz go łapać:-D:-D:tak: tak jest zawsze,jak dziecko nie siedzi to chcemy aby siedziało,jak chodzi to aby siedziało...no ale taka kolej rzeczy...
Doris78-ja nie jestem wymagająca co do siedzeń:tak:;-) więc może być tylne,dziękuje ci dobra kobieto:tak::happy2: a propos pożaru to całe szczęście,że nic się nie stało poważniejszego:szok: moja wiki nam też zrobiła mały pożar w salonie:szok::szok: ława i pilot od tv się zajął,,,świeczkę przewróciła a B przed komp.a ja w łazience...dymówa się straszna zrobiła a Wiki w kącie i o..o...:szok: tak więc Wiki teraz mi gasi każdą świeczkę zapaloną,,,bo wie że to coś złego:tak:;-)

To tyle mych opowieści,dobranoc:-)
 
WITAM WIECZORKIEM :tak::tak: OJ PADNIĘTA JESTEM FIZYCZNIE I PSYCHICZNIE PO WIZYCIE ANGIELSKICH DZIECI:szok::szok::baffled::baffled: O MATKO JAK ONE SZYBKO GADAJĄ :szok::szok::szok::shocked2: O JEJU JAKI WSTYD A ONE 100 PYTAŃ DO:sorry2::sorry2::zawstydzona/y: NASTĘPNYM RAZEM UCIEKAM Z DOMU:-p:-p:baffled::baffled: DORIS OJEJ DOBRZE ŻE TO SIĘ TAK SKOŃCZYŁO A SWOJĄ DROGĄ TO U MNIE OSCAR NA RAZIE ZAKRĘCA KURKI:baffled: AMPAR TO DOBRZE ŻE CI PRZESZŁO CHOCIAŻ MIAŁAŚ BARDZO INTERESUJĄCY DZIEŃ:-p:-D SYLWIA ZDRÓWKA DLA MAŁEJ A JA MAM PYTANIE DO CIEBIE JAK TY WYCHODZISZ Z DZIECIACZKAMI NA DWÓR :confused::confused: SYNEK JUŻ BEZ WÓZKA ??CZY MASZ PODWÓJNY :confused: JUSTYSIAK MĘŻA NIE MA TO TRZEBA WYŻYĆ SIĘ NA PANU ŻELAZKU :-p:-p DOBRANOC KOBITKI
 
czesc z rana czyzbym byla pierwsza ja dzis pobudke mialam o 7mej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:bo Wiki wyjela swoija swinke bo chciala sie bawic z nia potem ksiazki bo stwierdziala ze bedzie sie uczyc i przy tym strasznie halasowala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no nic ale juz mi przeszlo nie moge sie na nia dlugo gniewac:-D:-D:-D:-D
jstysiak chyba go wam przysle bo niekiedy jest naprawde upierdliwy a niekiedy dziekuje mi za wszystko powiedzialam mu ze ma sie zmienic bo inaczej to mnie chyba nerwicy nabawi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wczoraj wrocil strasznie happy bo kupil samochod i do niczego sie nie czepial wiec moze mial zly humor i dlatego mi tak powiedzial juz sama nie wiem
sylwia zdrowka dla Olivki oby psipeczka szybko sie zagoila:tak::tak::tak:
doris no to niezla akcje mialas dobrze ze poczulas bo juz nie mysle co by bylo
ampar glowa do kibla on to jest przeagent:-D:-D:-D:-D:-D:-Dsmieje siebo to zabawne ale na twoim miejscu pewnie tez bym chyba wyszla z siebie
oki koncze bo musze sie ogarnac bo na ply grupe ide:tak::tak::tak::tak:
 
MORNING:-)

jeju, już mnie głowa boli od wiecznego pytania chcesz sisi:baffled: mam nadzieję że do wakacji się nauczy:-D Niunia poszła spać a jak wstanie to wyskoczymy na ogródek na trochę:tak:
Wiecie co, ja tam lekarzem nie jestem ale tak właściwie to ten grzybek mi nie pasuje...tak sobie przypomniałam że ja sama też kiedyś miałam na skórze i te plamki wyglądały zupelnie inaczej, tzn czerwone plamki z białą obwódką a Olivia ma małe czerwone krosteczki, co niektóre z białym czubkiem:baffled: Zobaczymy...póki co maść nie pomaga a jest to clotrimazolum, standardowa maść na grzybicę.

Dominisia na początku miałam podwójny wózek ale szybko się go pozbyłam i nie był mi tak właściwie potrzebny. Olivię mam w normalnym wózku a Marcel jedzie na doczepionym stopniu:tak: Jak spaceruje obok to zawsze się pilnuje, trzyma się wózka albo idzie za rączkę:tak: Bardzo miło mnie w tej kwestii zaskoczył:tak: Mam nadzieję że teraz mu się nie odmieni jak go pochwaliłam na forum:-D

Katarina tak chyba jest z wszystkimi chłopami, czasami dałybyśmy sobie wydrapać oczy za nich a czasami chętnie wydapałybyśmy im te oczy:-D

Następnym razem jak będę w b&m to zadzwonię do Was wszystkich i Wy do mnie przyjedziecie i zrobimy sobie mini spotkanie pod b&m:-D

Ale mnie ten mały gówniarz wkurza, zabawę sobie znalazł. Mówi mama sisi po czym ucieka i się cieszy że ja go gonię:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a jak go zostawię to zaraz pewnie się zleje:wściekła/y:
 
Hejka!
Ale dziewczynki macie wene. Normalnie niedługo nie będe mogła za Wami nadążyć:szok:

Sylwia.m- no Marcelek wie jak wkurzyć mamusie:sorry2: Fajnie będziemy wyglądać jak sobie zrobimy piknik pod BM:-D:-D:-D
Katarina- żebys wiedziała jaki był spokój jak siedział w jednym miejscu. A teraz... Własnie puka klockami w szybe:szok: Znowu Ci wyskoczyły 2 takie same posty
Ampar- kurcze nie doczytałam wczoraj o tym piwku. Ale byś się zdziwiła jakbym się pojawiła w drzwiach. A tak serio to ja nie przepadam za piwkiem. No chyba, że jest to żółty Redds. Jak dzisiaj sprawuje się Szymonek?
Graziul- ja mam do BM ok. 10-15 min pieszo.

Musze się zabrać za sprzątanie bo inaczej mój mały odkurzacz wciągnie wszystkie śmieci z podłogi.
Na razie
 
melduje sie i ja:-)
wczoraj dolaczylam lozeczko malego do naszego i wreszcie spal sam!!pierwszy raz!!a ja głupia zamiast sie rozwalic na mojej polowce to przez pol nocy sprawdzalam,czy mu nie zimno,czy oddycha,i sie tak nie wyspalam ze :szok::szok:ale sukcej jest,tylko jak do cyca chcial to go przytulalam i odkladalam.:tak:moglam wczesniej na to wpasc:zawstydzona/y::zawstydzona/y:a pozniej snilo mi sie ze jestem w PL i mieszkanie sasiadki z doku sie pali a do nas dym przedostaje sie malymi dziurkami przez podloge!!naczytałam sie tego co Doris napisala a pozniej w bani sie przestawia:-D
tyle napisałyscie,ze teraz nie wiem,co mialam napisac i do kogo,ale najwazniejsze pamietam
graziul-ja na serio sie pytałam o te rajtki a ty mnie olałas:-:)-Dja bym se granatowe zakupila:rofl2:albo fioletowe:-D
ampar-moj tez uwielbia kibelkowe zabawy...ma tam swoj swiat:baffled:
mojadzidzia-kiedy do parku idziesz??albo ktorakolwiek z Was do pieknego:crazy:Horton Parku:laugh2:

musze sie do GP zapisac,bo od porodu przez karmienie nie mialam jeszcze okresu pomimo tego ze bralam juz tabletki na wywolanie:confused2:przestałam tez juz brac 'antywłamaniowe'bo moze tez od tego nie mam tego dziadostwa:baffled:
dobra,do pozniej bo mnie mały juz w kiblu buszuje:szok:
 
Czesc babeczki:-)

POgoda cos nas za bardzo rozpieszcza mam nadzieje ze to nie jest tylko chilowe oby tak zostalo juz na zawsze:tak:

Skrobiecie tu dziewczyny tak duzo ze ledwo nadazam:tak: Ale lepiej tak niz pustki calymi dniami:-)

Ja juz ogarnieta od 7;30 wzielam sie za obiad i porzadki a teraz relax bo Mala spi ale pewnie i tak zaraz sie obudzi bo jak na nia to i tak super spi ale tak to jest jak wstaje sie o 6 a o 9 juz jest sie zmeczonym.

Sylwiam szybkiego wygojenia sie cipuszki Olivki:tak: oby sie wygoilo jak najszybciej i jjuz nigdy nie wrocilo. A Marcel fajna zabawe sobie wymyslil:-) troche gimnastyki dla mamy i synka:-D

Ania ja tez mam piwko w lodowce w prawdzie nie moje tylko mojego P ale tyle czasu juz tam lezy ze pewnie nie bedzie mial nic przeciwko:-)
A jak za piwkiem nie przeadasz to mam tez bajlejsa:-D

ja ostatnio na wieczor pozwolilam sobie wypic piwko z soczkiem i powiem Wam szczerze ze dawno mi tak piwo nie smakowalo gdybym mogla to pewnie bym drugie z checia wypila:-D

zanetabd7 swoja droga to te rajtki naprawde fajne ale chyba nie dla mnie podoba mi sie jak dziewczyny sa tak ubrane ale ja osobiscie bym sie nie odwazyla ja to tylko spodnie spodnia a jak zaloze spodniczke to musi byc jakies wielkie swieto:tak:

wiec graqziul super wygladals w tych rajtkach:-D ale widze Tobie pasuje taki styl ja to pewnie wygladalabym jak klaun:confused:

Dobra ide do Malej bo juz sie obudzila i brzeczy w lozeczku i czas na jakis spacerek wyjsc poki sloneczko swieci:tak:
Do potem Papa
 
dziewczyny ja za wami naprawde nie nadazam!!! wczoraj bylam z roksana na play group,gdzies za morrisonem na bd8,kaaawal drogi :szok: ale nie powiem zebym byla zachwycona chociaz nie bylo az tak zle jak w centrum kolo mojego domku
sylwia.m duska miala dokladnie takie same krostki a leczenie trwalo ponad tydzien,dopiero po trzech dniach zauwazylam jakakolwiek poprawe,zapomnialam pogratulowac Olivce zabeczka,u nas cisza.... widzisz jakie twoje starsze dziecko pomyslowe,kiedys taka zabawa nazywala sie ganianego a teraz 'sisianego' :-D:-D
agaam naprawde wspolczuje przejsc z fotelikiem! co za paskudne babiszony tam pracuja,ja tez oddawalam w argosie,nawet dwukrotnie uzylam ten fotelik ale jakos sie nie przyczepily wiec moze trafilas na kiepska zmiane :dry:
zanetabd7 moze jutro wybierzemy sie na spacer do parku ale jeszcze nie jestem pewna wiec jakby co to dam ci jeszcze znac ;-)
ok,zmykam do royal mail bo znowu przegapilam listonosza :wściekła/y: jak zawsze przychodzi ok 12 tak wczoraj byl przed 14,dobrze ze pogoda super to fajny spacerek zalicze :-)
 
reklama
Czesc
Jejku ja tez powinnam sie wybrac na ta playgroup i jakos dojsc nie mozemy:wściekła/y:z Sylwia juz idziemy od wrzesnia:-D:dry:

AMPAR-widze Twoj tez maly gigant jest:-D:-D

ANIA1812-tak bylismy odebrac paszport,bardzo szybko przyszlo pismo,praktycznie po miesiacu:tak:wiec wzieli sie wkoncu za robote:-D

Ja Wam powiem ze ja tez jakos standardowo sie ubieram ,spodnie ,spodnie i jeszcze raz spodnie:-D:-D:-Di to zwykle proste:dry:
Tez mi sie podoba jak sie niektore fajnie ubieraja,jakas spodniczka,rajstopki ......a ja dalej spodnie:-D:-D
 
Do góry