reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Wiosna chyba zawitała na całego, co?? fajnie:tak: Tylko tak trochę wieje za bardzo ale ogólnie powietrze ciepłe. U mnie trwają prace porządkowe na ogródku, liści do zebrania to ja miałam miliony:wściekła/y: A siostra troszkę popieliła mi koło kwiatków, ale będzie ślicznie jak zakwitną.
Marcel chyba zaczyna coś łapać bo ostatnie 4 razy zawołał i zrobił na nocnik:tak:

Mojadzidzia Ty nadal w nałogu ebayowym:-D bo ja tak:-p miałam chwilę przerwy ale znów się rozszalałam, wczoraj dostałam awizo a dzisiaj listonosz przyniósł 6 paczek:szok::-p

Żaneta nadgorliwa matko:-D a Paweł pewnie smacznie sobie spał co??

Ania moja też tak sobie pcha wszystko do buzi:wściekła/y: co chwilę coś jej wyciągam, normalnie nie można jej spuścić z oczu. I chyba przymierza się do raczkowania bo co chwilę staje na kolanach i wykonuje ruchy posuwisto-zwrotne:-D No ale jak ma jakiś cel przed sobą to opiera się na ramieniu, pupa do góry, prostuje nogi i tak się odpycha:szok: sposób co najmniej dziwny:-D

Graziul mi też podobają się Twoje rajstopy, ale co tam rajstopy.....jakie Ty masz nogi:szok::-)
 
reklama
no my juz zaliczylismy pierwsze nursery:-D:-Dwe wtorki od 9.15 maja tam playgroup,wiec bede musiala mojego malego budzic,zeby pojsc:szok:pozniej byliscmy na placu zabaw i jak sie przypial do hustawki to pozniej do wozka nie chcial wejsc:-)a tera kimie,a ja kawkuje,obiad sie gotuje i gra gitara:-Dpowiem wam,ze ja tez tylko w spodniach chodze:-D:-Da spodniczke to uuuu bardzo zadko:tak:i wogole butow na obcasach nie nosze pomimo tego ze mam sporo,ale moj A jest mojego wzrostu wiec nie chce wygladac jak mama z synem:-D:-D

mojadzidzia-jutro odpada,bo moj w piatki konczy o 12,i na zakupy jezdzimy i ma jeszcze w banku spotkanie,i malemu musze jakas czapke na wiosne kupic.
sylwia-zebys wiedziala ze taka jestem,zanim sie maly urodzil to mowilam sobie ze nie moge byc na kazde jego zawolanie,a teraz tylko jeknie a ja juz lece i go biore,a pozniej mam za swoje ze marudzi.z drugim dzidziusiem juz madrzejsza bede,bo to terrorysci sa:-Dpowiem ci ze juz mysle nad drugim,ale boje sie ze nie dam sobie rady:-(

musze na jobcentre wejsc i moze jakas oferta jest ,ja to sie smieje sama z siebie ze jak Ferdek Kiepski zaraz bede,bo dla ludzi z moim wykształceniem pracy nie ma:-D:-D:-Da tak na serio to sa oferty na cleanera,ale godziny nie zawsze odpowiadaja,a przez agencje to ja dziekuje....bo za zlobek zaplace a okaze sie za pojde 1 na tydzien do roboty.
 
HEJO BABOLKI;-);-)

KURDE..ale zescie naskrobaly znow duuuuzio:szok::szok::szok: i jak ja mam teraz nadazyc-he??:confused::confused::-D:-D;-)

A powaznie -to ja dopiero teraz zagladam od wczoraj ,bo niedawno pozegnalysmy KATARINE z jej mala:tak::tak:i teraz sie za porzadek trza wziasc:tak:bo dziewczynki sajgon zrobily:szok::szok::szok:....spoko,zabawki to sie szybko sprzata:tak::tak:
DZIEWCZYNY-BARDZO WAM WSZ.DZIEKUJE ZA MILE SLOWA I POCHLEBNE KOMENTARZYKI:tak::tak::-):-):-):happy2::happy2::happy2:staram sie jak moge:tak:;-)....ciesze sie ze podobaja Wam sie moje rajstopy:tak:;-);-):-p:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:..i moje nogi:laugh2::laugh2::laugh2:-SYLWIA-dziekuje :tak::tak::tak:

ZANETA-nie olalam Cie kochana ,nie nie:no::no::no::no: rajtki zakupilam na PRIMARKU,kolor burgund;-):tak::tak:..jest duzo fajnych kolorkow:tak::tak::tak:polecam jak ktoras lubi zaszalec ,a i cena bardzo przystepna:tak::tak:
SYLWIA-ale ten Marcelek to psotnik-mama sisi:-D:-D:-D:-D
ANIA -tez mam 10 min drogi od siebie ,tylko pewno z innego kierunku idziemy:-D:-D:-D
MOJADZIDZIA-tez mam wlasnie zamiar skusic sie na szalenstwo ebeyowe:-D:-D:-D
koncze narazie bo mala mnie wolala i odciagnela mnie od kompa,wiec dluuuugo pisalam ,zaraz miw wetnie tego posta pewnie:szok::szok::szok::szok::szok: do potem
 
Dzień doberek
Ja dopiero teraz mam chwilę, żeby do Was zajrzeć. Byłam dziś na siłowni i na ważeniu, się pochwalę schudłam 3 kilogramy od poprzedniego poniedziałku. Opłaciła się dieta. Znaczy że w poniedziałek u Tyni też nie zajadam nic słodkiego tylko marchewki :baffled:.
Teraz czas do domciu uciekać, bo ja dalej na kominach, podrzuciłam dziecko Mojejdzidzi przyjechałam je odebrać i dalej siedzę. A w chałupie chłop bez obiadu siedzi. :-D:-D
 
Cześć dziewczynki.:-)

Ale mnie grypa rozłożyła. Masakra ledwo na nogach mam siłę stać. Nos zatkany, gardło boli, a tu nawet nic wziąć nie można. Koszmar. Jak jutro będzie gorzej wybiorę się do lekarza. Na razie drugi dzień okupuję łóżko. :-(

Roksana - gratuluję postępów w diecie!!!!!:-D

Sylwiam - super, że Marcelek się przełamał.:-)

Żaneta - sama się zapieram, że nie będę rozpieszczać mojego malucha, a jak się urodzi to pewnie nie będę odstępywać go na krok.:tak:

No nic idę do łóżeczka dalej. Trzeba się kurować.
 
Hej:happy2:
Sylwia.m-gratulacje dla Marcelka:tak:;-) pozazdrościć takiej można:sorry2: moja jakoś się nie kwapi do siusiania..:-( aż wstyd,że jako dziewczynce nie przeszkadzały mokre majty:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
agamm-z pewnością wyglądała byś bosko w tych rajtkach jak i w mini:tak:;-) jesteś ładna zgrabna dziewucha:tak::happy2: zresztą jak reszta forumowych:tak:;-)
dominisia-[zdrówka kobietko dla ciebie:happy2:
graziul-Wiki uprowadziła króliczka i smoka Natalii:-D:-D:-D:-D ale to jak po niedzieli wpadniesz to oddamy
już schowałam przed nią smoka bo sobie przywłaszczyła go i mówiła mój...a swojego mi oddała:-D:-D

roksana-wow,gratuluję postępów.

Na razie to tyle,a teraz idę sgrae kawkę łyknąć bo chcica mi naszła,i poskromić małą bo już rządzić zaczęła:szok:
 
Ostatnia edycja:
MONIA-wspolczuje,nie daj sie tej przekletej grypie;-);-)
KATARINA-nic nieszkodzi,raz Wiki zakosi cos Natce,potem Natka jej i sie wyrowna:tak::-D:-D:-D
NATALKA-moja Natalka uwielbia play group,ale niestety jak to ona nadpobudliwa,wszystkim sie nudzi po 5 min ,wiec rozrabia:szok::tak:;-);-)
ROKSANNA-wow kobito ale postep,gratuluje i ZAZDRASZCZAM!!!!!:-D:-D:-D:tak::blink::blink:
AMPAR-kochana ja tez uwazam ze najlepsza jest ta dieta:-D:-D:-D:-D:-DMZ;-);-):tak::-D
tez ja stosowalam po porodzie...i efekty byly...teraz sie zapomnialam i .....efekty tez sa!!!:-D:-D:-D
SYLWIA-tos zaszalala babo:tak::tak:6:szok::szok: paczek:szok::szok:fajne rzeczy trafilas??zadowolona jestes:confused:
DORIS-z ta playgroup to wiem jak to jest ,mi sie tez nie chce lazic:-(ale mus to mus:dry::-D:-D
kurcze ciasta mi sie chce:baffled::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ...ide ugryzc tirramissu:tak::tak::blink::blink:
 
hej

Moj dzisiaj wczesniej wrocil z pracy i mam wolne:-) Zasuwacie na forum rzeczywiscie niewasko:szok: Trudno nadazyc:tak:
graziulxxx- a dlaczeko ja nie widzialam twoich nog? I rajtuz?;-):-D:-D
Sylwiam- w razie co zapytam jutro kolezanke bo jej mala miala takie cos to sie dowiem co jej zapisali:tak: Brawo dla marcela:tak: Strazak sam jest o 12.05 i 16.30. A to stacyjkowo to gdzie?
Roksanna1- no widzisz pewnie ci sie micha cieszy caly czas, co? 3 kilo to niezly wynik:tak:
Doris78- oj jest niezly aparat- tylko ze w wiekszosci slowny co mnie dopiero wyprowadza z rownowagi:wściekła/y: Teksty typu: a nie mowilem, i co nie mialem racji, oj lista jest bardzo dluga:wściekła/y: Daj jakies wskazowki jak miec takiego grzecznego kubusia:tak:
Ania1812- no zdziwilabym sie ale na pewno nie zmartwila;-)
zanetabd7- ja tez dopiero jak szymon mial roczek to sie z nim rozstalam z naszego lozka wiec cie rozumiem;-)
Agaam- a ty cwiczysz piwko na nastepne wyjscie, brawo:tak:;-)
 
reklama
hej:-D

ale piszecie :szok:

bylam dzis z mala na spacerku ugotowalam obiad i tak dzien zlecial ;-)

sylwia wyobrazam sobie Ciebie tak biegajaca z Marcelkiem :-D ale widzisz jak szybko zrobil postepy oby tak dalej :tak::-)

monia kuruj sie kuruj zdrowka :tak:

Roksanna1 gratuluje :tak: kurde ja tez cos ze soba musze zrobic :zawstydzona/y: no nic od jutra trzeba zaczac ale ja nie mam silnej woli wogole nie wiem jak wytrzymam :wściekła/y:
 
Do góry