reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej

Ja mam dzisiaj maxa. Musze dojsc do siebie:wściekła/y: Szymon od rana dawal oznaki ciezkiego dnia ale nie myslalam ze bedzie az do tego stopnia:wściekła/y: Nawet nie bede wymieniac jego dorobku skonczylo sie na tym ze po kapieli wsadzil leb do kibla:wściekła/y: Potrzebuje relaksu albo czegos mocniejszego :wściekła/y:
 
reklama
Czesc:-)
Jejku a nam dzisiaj by David chate z dymem puscil:angry:wlaczyl kurki w kuchence-ona byla odlaczona od pradu,ale ja potem ja wlaczylam i mialam polozone kartony po pizzy na tej kuchence no i sie zjaraly:szok:a dymu bylo:szok:matko jeszcze do tej poey czadzi:wściekła/y::wściekła/y:

Z Davidkiem chyba bedzie ok,mowil dzisiaj ze go boli-ale bylo bez palczu,

mysle ze to jakies lekkie przewianie tylko:tak:

KATARINA-jesli Ci nie przeszadza siedzenie z tylu ,to spoko moge Cie zabrac:tak:Albo wiem moze z Katin losowanie zrobicie ktora bedzie z tylu siedziec:-D:-D

SYLWIA-a w jakis sposob przeszkadza to Olivii???chodzi mi czy jest przez to markotna?
Bylismy dzisiaj u Was ,jak wracalismy z Mancheteru,David chcial isc do Precelka:-Dale Was nie bylo:dry::sorry2:

MONIKA-ja tez mialam pierwszy skan ,bardzo pozno chyba w 17 albo w 18 tygodniu,no i zaraz mialam kolejny w 22 :tak:Oczewiscie tez musialam sie upominac o to:baffled:
 
Ampar:szok::szok::szok::-D:-D:-D chciałabym to widzieć:-D:-D:-D sorki, wiem że tobie nie do smiechu:zawstydzona/y:

Doris bo my na zakupach byliśmy, szkoda że się minęłyśmy, precelek na pewno by się ucieszył:-( lekarka pytała się mnie czy ją to boli ale właśnie nie, chyba nie bo nie była jakoś specjalnie marudna, w nocy całkiem dobrze spała. Ale dobrze, że poszlam bo już takie brzydkie te krostki się robiły:baffled:

Graziul teraz mi się przypomniało że pytałaś o zakupy. Te w morissonie udane:-D Bylam też w tym b&m koło Ciebie, szukałam inspiracji na ożywienie mojej nudnej chaty;-)

Natalka kuchnia nie zając, nie ucieknie;-)
 
Tyniaiwiki- ja się przy Tobie kompleksów nabawie;-) Kiedy Ty to wszystko robisz? I jeszcze mąż na Ciebie narzeka? Zwariował chyba:-D:-D:-D
Monia- życze zdrówka
Sylwia- oby maść szybko pomogła Olivce.
Katarina- Adam juz sam staje od ok. miesiąca. Czasami udaje mu się stać samemu bez trzymania przez pare sekund a potem pac na dupcie
Ampar- walnij sobie piwko a najlepiej kilka. Wogóle nie wiem czy wiecie ale dziś jest św. Patryka. Kurka a u mnie w domu tylko wino.
Doris- to mały piroman:-D A tak serio to dobrze, że byliście w domu:tak: Czyżbyś juz odbierała paszport Davida?
Sylwia.m- jak nastepnym razem bedziesz w BM to wpadaj na kawke. Stamtąd do mnie rzut beretem.

Zaczyna się You can dance. Na razie
 
DORIS-to niezle:szok::szok::szok::szok::szok: fire go pociaga:tak::tak:;-);-);-)a tak serio ..dzieki Bogu.......ze tak sie skonczylo:tak::tak:
ANIA-to ty niedaleko masz do mnie tez:tak::tak:;-);-)
SYLWIA-moja gwiazdka tez miala kiedys grzybka na cipuni;-);-);-);-)ale masc pomogla szybko
dobranoc ,milych snow;-);-);-):happy2::happy2:
 
Hejka
I tak minoł ciezki dzinek.Powiem Wam ze ja to jakos dzisiaj cały dzień zmeczona:dry:SDobrze ze misio na wyjezdzie bo nie wiem co by a obiad dzisiaj dostał:-Dpewnie samrero:-D:-D:-D(tak sie nazywa pizza w moim wydaniu)przyznaje tego to upilnowac nie potrafie.
Doris Rany dobrze ze to nic powaznego,a swoja droga to kuchenka elektryczna potrafi :szok:a ja myslałm ze gas jest gorszy
Sylwiam Byłaś w B&M i nie wpadłaś:blink:co jak co ale do mnie masz najblizej z tamtad:-p
A Olivce to clotrimazol czy hydrocortizon przepisała:confused:Bidulka mała.
ampar wypij za mnie zdrówko;-)
Domnisia Coś słyszal o tych głosowaniach.Wydaje mi sie ze to musiało jakos na poczatku roku wejść.Ja brałm w zeszły roku i bez taki problemów.a powiem Ci ze jestes juz 3 osoba w tym roku ktora o tym mówi:baffled:
Tynia Jak ten Twój na ciebie tak natrzeka to przyslij go do nas my go podszkolimy:-DA swoja droga masz czas na relax.
Ania gratulacje dla adaśka :-)
Nic uciekam do Pana żelasko
 
Witam z wieczorka
Żaneta i Katarina ja chodzę (to trochę za dużo powiedziane, bo wpadam tam raz na miesiąc) na BD8 niedaleko morrisona, ode mnie jest jakieś 25 minut drogi piechotą a od was to już nie wspomnę. Lepiej obejrzyjcie się gdzieś bliżej Was.
Doris ale przygoda. Ach te nasze dzieci.
Ampar do kibla? głowę? Jezu, to mu ładnie pachniała.:-D

Ależ dziś była piękna pogoda, może nie było słoneczka ale było super ciepło.
 
reklama
witam z wieczora:happy2:
Sylwia.m-nic mi nie wiadomo na ten temat:shocked2::-D a,że słodko piszę to czasami bywa słodki,nie powiem,,ale czasami się zastanawiam czy ja dobrze zrobiłam wychodząc za niego:szok::-D:-D:-D ale to jak już się wkurzę na niego:tak: biedna Olivki pusinka:zawstydzona/y::no: tulaski dla niej:happy2:
ampar-też się uśmiałam z Szymka:-D:-D:-D ale wiem ile cię nerwów to kosztowało,biedna:shocked2::blink:
Ania-no to elegancko,pewnie teraz zatęsknisz za tym jak siedział grzecznie bo jak ci ruszy już to nie nadążysz go łapać:-D:-D:tak: tak jest zawsze,jak dziecko nie siedzi to chcemy aby siedziało,jak chodzi to aby siedziało...no ale taka kolej rzeczy...
Doris78-ja nie jestem wymagająca co do siedzeń:tak:;-) więc może być tylne,dziękuje ci dobra kobieto:tak::happy2: a propos pożaru to całe szczęście,że nic się nie stało poważniejszego:szok: moja wiki nam też zrobiła mały pożar w salonie:szok::szok: ława i pilot od tv się zajął,,,świeczkę przewróciła a B przed komp.a ja w łazience...dymówa się straszna zrobiła a Wiki w kącie i o..o...:szok: tak więc Wiki teraz mi gasi każdą świeczkę zapaloną,,,bo wie że to coś złego:tak:;-)

To tyle mych opowieści,dobranoc:-)
 
Do góry