reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć dziewczyny!
My dziś się wynurzyłyśmy z łóżek o 8.30,ale to dlatego że mała wczoraj wcześnie padła:tak: Dworek już dziś zaliczyłyśmy,jest pięknie,oby tak już pozostało;-) pranie można wieszać przynajmniej na podwórku,,i dzieci się w domku nie nudzą więc super:-) obiadek mam już gotowy,ale chyba pójdzie do zlewu:sorry2: zrobiłam zupkę i strasznie ją przesoliłam:wściekła/y::wściekła/y: nic juz nie dam rady zrobić z nią:-:)no: usmażę naleśniki i już,chodzą za mną dość długo:happy2:

Ania-pewnie,że się nauczy ma czas jeszcze oby do 3 lat :tak:;-)
Natalka,tynia-witajcie w klubie:tak:
agamm-[;-)
roksana-[ty mnie kobieto chcąc nie chcąc zmobilizowałaś do diety:tak:;-) zaczęłam pić dużo wody i nie jem słodyczy i fast foodów:-) idzie lato więc trza coś zgubić sadełka:cool2:
marta84-ja już widzę jakie ty masz jędrne poślady:szok::szok::-D:-D

Dobra laseczki idę myć okinka:tak:;-) bo dawno tego nie robiłam a mam zapał dziś więc go wykorzystam:-) papa
 
reklama
Ale numer!!!!! ja zachodzę do wc patrze a tam wiki siedzi na kibelku ze spuszczonymi majtami i rajstopkami i niby,że siusiu robi posadziłam ją no ale akurat jej się nie chciało!!Więc może pomału zacznie wołać;))))))
 
katarina jesli przesolilas zupke to wsadz surowego zimniaka od powinien wyciadgnac sól tylko go potem wyciagnij:-D:-D:-D:-Dmy juz po parku to co mialo byc to chyba dla starszych dzieciaczkow nie pytalam sie ale zauwazylam ze przyjechaly dzieci z przedszkola kolo nas wiec pewnie to dla nich myslalm ze to bedzie cos wiekszego ze bedzie mozna kupic jakies balony na pamiatke albo cos innego a to tylko zabawa dla dzieci wiec chcac nie chcac musialam kupic wiki jakiegos balona bo jej obiecalam ale zamiast jednego fajnego kupilam jej 10 bo tak pakowane za 60p i tez ma frajde:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak:
 
:-DWIOSNA....CIEPLEJSZY WIEJE WIATR...WIOSNA:happy2::happy2::happy2:;-);-)

WITAM sie i ja ,dzis-w ten piekny wiosenny dzien:tak::tak::-)
super jest ...ale wiatr nadal chlodny:-(
my zaliczylysmy play group-fajnie bylo ,dzis Natka slizgala sie na slizgawce i jezdzila na rowerku:tak::tak:

potem bylysmy oplaty porobic ,no i zaszlysmy na chwile do naszego tatulka do pracki,akurat byla pora lunchu:tak:zaliczylysmy pyszna rybke z fryteczkami i surowa:tak::happy2:
obiadek na dzis mam gotowy ,zrobilam wczoraj wieczorkiem:happy2:
wypijam druga kawke,spanie mnie meczy:tak::-D:-D:-p
KATARINA-jak tam okna :confused::confused:lsnia i blyszcza..jak psu.....:confused::-p:-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D
TYNIA I WIKI-szkoda ze tak pozno doczytalam o tym LAZY TOWN:-(moja mala uwielbia Steff i cala reszte:tak:no ale jak piszesz ze i tak dla starszych dzieci to bylo...wiec nie mam czego zalowac chyba;-)
AGAAm-nie daj sie kochana chorobie;-)a co do Twego treningu....piwnego...to piwko grzane z miodkiem:-Dod razu Cigardelko tez wyleczy:-D:-D:-Daha...no i zgadzam sie z KATARINA,napewno bys extra wygladala w takich rajtkach ,bo zgrabna lasia jestes:tak::tak:
SYLWIA-6 razy zawolal??wow to niezle Wam idzie bravko:tak::tak:a z tym pomyslem na prezent to super sprawa,:tak::tak:ja tez tak nieraz robie ,oczywiscie racja ,ze obdarowywany musi byc nam bliska osoba i z humorkiem:-D:-D:-D:-D:-D
MARTA-wspolczuje,to jet wlasnie to co wspominam najgorzej z koni:szok:ten okropielny bol duu...y plecow i nog...ja pierdziulam:szok::szok:ale moze basen Ci miesnie rozluzni i zakwasy puszcza:tak::tak:
DOMINISIA-rosol z kuraka gotujesz:confused::confused::confused:
ide troche porysowac z moja mala lalunka,kupilam jej dzis pierwsze kredki swiecowe:tak:takie duuze metalowe pudelko ,ponad 40 kolorow:tak:wiec bedzie radocha:-D:-D:-D:-D
MILEGO POPOLUDNIA
 
u mnie juz zupka sie gotuje jarzynowa mniam mniam plecy mnie dzis napier......... ze hohoho masakra i tez nie mam sil a prasowanko czeka to nic moze po obiadku jej nabiore
a wiec kochane spotkanko u mnie w poniedzialek drzwi otwieram od10tej :-D:-D:-D:-Djesli ktos bedzie wczesniej to tez otworze:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
tynia-dzięki za rade,ale nie pomógł ziemniak:no:
graziul-[okienka aż zapraszają do środka przechodniów:-D:-D tak błyszczą;-)

Moje maleństwo znowu dostało klapsa usypiającego:szok::-D:-D jejciu,ja jej nie rozumiem:no: ona za dnia mi nie śpi,ale jak już dostanie klapsa to się obraża na mnie i idzie spać:-D:-D dobrze,że poszła bo już mi żyć nie dawała:baffled: Widzę,że lasencje dziś coś wymiękły:shocked2:

No nic też wymiękam i idę sobie kawusie zrobić i cieszyć się ciszą....może zacznę 'Dom nad rozlewiskiem' podobno lepsza od filmu ta książka:tak:;-) Tak więc żegnam się już...ciau belle:-D:-D
 
Cześć dziewczynki!

My dziś mamy ciężki dzień po ciężkiej nocy. Ledwo na oczy patrze. Chciałam sie zdrzemnąć ale mały drań nie chciał spać i zasnął dopiero jak szliśmy po Filipa:wściekła/y:Musze się pochwalić, że Adam dzisiaj po raz pierwszy wstał bez podpierania się i stał bez trzymanki ze 30 sekund:tak:Filipek miał w szkole dzień sportu i wygrał 2 konkursy. Oczywiście dumny jest z siebie jak paw:-D

Graziul- zalatany dzień. Ale fajnie przynajmniej się nie nudziłaś
Tynia- ja prawdopodobnie będe ale na 100% to pewnie dopiero dam znać w niedziele
Katarina- gratulacje dla Wiki. Oby to był poczatek końca z pieluszkami. Co do zupki to tak jak pisała Tynia- obierz ziemniaka i wrzuć go do zupy i chwile pogotuj zupe. Powinien wciągnąć chociaż część soli.
Agaam- jedz dużo czosnku, cebulki do tego mleko z miodem i może paskudztwo pójdzie precz
To ja też ćwicze ale dziewczynom nie dam rady:-D bo ja całe życie mam słabą głowe. Ale chociaż ekonomiczna jestem:-D
jstysiak- no prosze Twoje torciki robią furore. Może i ja ładnie się do Ciebie uśmiechne w maju:sorry2:
Sylwia- i jak poszło strzyżenie Marcela? Uszy całe?;-)

Dzisiaj Lejdis. Popcorn jest i chyba wyśle J po Redsika. :-)
Pozdrawiam
 
Cześć. Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie.

Dziś czuję się troszkę lepiej, ale gardło nadal boli no i ten przeklęty katar. Eh....:wściekła/y:

Dostałam dziś list od położnej i jakieś książeczki. Wizytę mam 12.04. Nadal się jednak zastanawiam co ze scanem. Jak nie dostanę wezwania w poniedziałek to zadzwonię do położnej i się upomnę, albo podejdę do mojej przychodni.

Znów przełożyli mi wizytę na NIN, tym razem na 1.04. Szok!!!!! Ciekawa jestem kiedy wreszcie tam dotrę. A ten numer mi potrzebny do wniosków na benefity. Masakra.:wściekła/y::szok::szok::szok::szok:

Katarina - książka jest o wiele lepsza niż serial, nawet nie ma co porównywać:tak:

Graziul - uważaj, żeby się małej za bardzo rysowanie nie spodobało, bo Ci ściany wymaluje:tak:

No nic zmykam do łóżka, dziś jeszcze poleżę, a jutro jakieś zakupy trzeba będzie robić więc koniec kuracji:-D
 
reklama
Dziewczyny ponawiam pytanie- czy ktoras z Was umie robic pyszne torty? :-) bo cos mi sie kojarzy, ze ktoras z Was cos kiedys pisala (?)
 
Do góry