reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
:szok:czesc Dziewczynki;-)
na chwile wpadlam zyczyc Wam udanego weekendu:tak::tak:
no i male wyjasnienie dla tych kobitek co niewiedzialy-ja wczoraj cala noc prawie nie spalam:szok:
moja mala miala bardzo powazny upadek,udezyla sie mocno w tyl czaszki:szok:
dlatego czuwalam i sprawdzalam czy wsz ok,bo balismy sie ze wstrzasnienie mozgu moze miec:-(
ale chyba jest ok
tylko ze rozrabia jeszce bardziej:szok::szok::szok:
przed chwila ja wlasnie ze stolu zdjelam:-:)wściekła/y:
jestem padnieta ,spalam moze 3 h
odezwe sie potem papappapap
 
Jstysiak jaki hotel? Dla zwierzaków? Bo ja niedługo bym musiała skorzystać z takiego hotelu, ale jeśli nie to przeboleje :-D:-D:-D
Graziul dobrze że z małą wszystko ok.
Ania nie ma co gratulować, o północy była już u nas i dziś powiedziała że nie idzie nigdzie spać sama :-D. A kupiłam jej spódniczkę, już cieka w niej od 2 dni.
 
Czesc dziewczynki w ten ponury dzien;-)

U nas tez nic ciekawego sie dzis nie dzialo szczegolnie ze taka pogoda do d**y:wściekła/y:
Ale mimo to wybralismy sie dzis do miasta szczegolnie mam na mysli moj wspanialy Argos:wściekła/y: i fotelik wymienilismy:-D normalnie bylam w szkoku bo facet bez problemu nam go wymienil nawet nie zajrzal do srodka czy wszystko sie zgadza nic kompletnie! Ja nie wiem o co tym ludziom wczesniej chodzilo brak slow!! no ale na szczescie juz po klopocie:-)

Widze ze tu pustki niesamowite ale szczerze mnie tez wena opuscila:zawstydzona/y:
Mam nadzieje ze wraz z powrotem pogody wroci i wena i lepszy humor:tak:

jstysiak hehe dobry pomysl:tak: a masz juz jakis plan:-p:-p

graziul az mi ciarki przeszly dobrze ze z Natalka wszystko w pozadku:tak:

Dobra Laseczki uciekam bo Vicky robi sie marudna bo to jej pora na marudzenie:tak:
Milego wieczorku Papa
 
Witam.:-)

Dostałam wezwanie na usg. Ufff kamień spadł mi z serca. Nie będę musiała nigdzie dzwonić i się upominać.:tak:

Co do mojej grypy to już chyba przechodzi, tylko katar mnie męczy.:wściekła/y:

Graziul - całe szczęście, że się małej nic nie stało . My w żłobku też mieliśmy dziewczynkę, której nie dało się spuścić z oka choćby na minutkę.:szok:
Dzieci są jak żywe srebro. Dzwoniła do mnie ciotka i mówiła, że jej dzieciaki (chłopiec i dziewczynka mają 13 miesięcy) odkryły, że można oderwać tapetę ze ścian:szok:
Teraz namiętnie próbują to zrobić:-p

Ciekawe jaki będzie mój bobas......:-)

Pozdrawiam:-)
 
AGAAM-dzieki za troske:tak:a co do Argosu to mialam Ci juz wczesniej pisac...kiedys mialam podobny klopot,chlop mnie wyslal zeby oddac pile elektryczna ,bo sie okazala nie wypalem..i babka mi zadyme zrobila i nie chcaial przyjac,tez sie czepiala o cos ,az poprosilam o rozmowe z menagerem:szok::szok::szok:
a potem w drugim Argosie bez problemu ja przyjeli:baffled::baffled::baffled:czubki:-D:-D:-D
MONIA-Ty przedszkolanka jestesz zawodu:confused::confused:fajnie tez kiedys chcialam zostac ..ale na opiekunce sie skonczylo:-D:-Dfajnie ze na scan dostalas ,kiedy ten cudny dzien:confused::confused::confused:wspanialy moment jak poznaje sie swoja fasolke:tak::tak::tak: ide serialik ogladnac i lulu ,bo po wczorajszym mam dosc:-( a jutro trza cos fajnego zaplanowac:-D:-D:-D:-D
 
hej

A tutaj widze cichutko weekendowo. Ja mialam dzisiaj do miasta wyskoczyc ale lalo jak z cebra:wściekła/y: Przenosze na jutro tym bardziej ze artur w domu wiec smigam sama z ranca- moze nawet byc oberwanie chmury:tak:
Agaam- super ze sie udalo wreszcie z fotelikiem:tak:
Agaam, jstysiak- ja chetnie dolacze sie do biznesu bo ja tez hotelarstwo i gastronomia;-)
Roksanna- moj szymonek tez przychodzi do nas w nocy- jeszcze troche i wczoraj wpadlby w nieodpowiednim momencie;-):-D:-D:-D
Monia- mow kiedy masz usg. :tak:
graziulxxx- ja widze ze twoja to taka sama kaskaderka jak moj szymon:wściekła/y: Czasami sie dziwie ze on jeszcze w jednym kawalku chodzi:szok: Dobrze ze z mala w porzadku:tak:
dominisia- udanej imprezki zycze:tak:
Ania1812- moj tez nie ma litosci:no: 6 rano i od razu glodny sie budzi:szok: Spalam w salonie i liczylam na to ze chociaz przez chwile bajeczki pooglada a tu nic. Powiedzial ze chce pograc w gre- ja zlozylam kanape a on na to ze jednak nie chce grac- juz nawet pod kolderke nie moglam sie wsliznac:-D:-D

no to ide. papa
 
napisalm posta i wcielo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wiec napisze w skrucie ze pogoda paskudna dzionek zlecial mi strasznie szybko obiadek robilam w biegu i teraz siedze z P i pijemy sobie drinki :-D:-D:-D:-D:-D
wiec do poniedzialku kobietki chyba ze jutro znajde czas :tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
hej Babeczki
Ja juz po imprezce .Ale fajnie było ,mała mi sie tak wyszałał ze bez kolacji padła.Tylko mam nadzieje ze nie zrobi pobodki w nocy na amamam:-D:-D:-D.Agaamm,Ampar totzreba sie spotkać na jakiś biznes plan:-D:-D:-D
Roksanna ja juz kiedys taki hotel prowadziłam:tak:Tylko ze bez mojej wiedzy tzn znajomi sami przyprowadzali zwierzaki i odbierali po 2 tyg tylko reklamaci sie nasłuchałm ze za dobrze odzywione:-D:-D:-D:-D:-D:-D.
Dora babeczki a teraz moje kolejne cudo:-p P3200874..jpgP3130744..jpgP3200875..jpgP3130743..jpgP3200873..jpg
monia Super ze wkoncu sie doczekałaś.To na kiedy ten wyteskniony dzionek przypada.
Graziul A jak młoda dzisiaj ,
Dobra babeczki uciekam do męzusia pappapa
 
Do góry