reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

dobry wieczor:-)
ja tylko na chwile pochwalic sie ze moj Pawełek jeszcze nie spi,bryka na całego i zaraz sobie zaczne wlosy wyrywac bo juz nie mam sily:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:booooze skad to dziecko bierze tyle energii??wstał o 9 i raz spał pol godzinki:szok:masakra!!!jutro wszystko nadrobie,bo przez ten weekend nie miałam czasu nawet splodzic jednego posta:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
hello:-)
Ja już na nogach od 7.00 :szok: i czuję się bosko:-) mam świetny humor od samego rana,cieszę się że będzie nas tak dużo:-D:-D:-D tylko faktycznie tak jak Doris pisałaś,czy tynia ma tyle miejsca:confused::szok: a to nic,damy radę:-D my jesteśmy szczupłe kobiety:tak:;-):-D:-D

No nic,trzeba śniadanko jakieś wciągnąć i troszkę domostwo ogarnąć co by człowiek nie musiał się stresować po relaksacyjnej coffe:zawstydzona/y:;-) to do zobaczenia kobiety:rolleyes:
 
Czesc dziewczynki:-)

My dzis pobudka o 7:-) w prawdzie Vicky obudzila sie standardowo o 6 ale jeszcze godzinke pospala z mamusia w lozeczku:tak::tak:
I musze sie pochwalic ze od dwoch a moze nawet trzech nocy Mala przesypia mi cala noc:-) tffff tfff odpukac co by jej sie nie poprzewracalo w glowce:-D

My niedziele spedzilysmy bardzo sympatycznie ladna pogoda byla to bylismy z mezem na spacerku w Harold Parku tam troszke pochodzilismy i relaksowalismy sie pieknym dniem:-p
Po powrocie zjedlismy obiadek potem rozne zabawy i wyglupy w domku i tak jakos nam dzien zlecial:tak:

zanetabd7 wspolczjuje ja tez nie mialam momentami sily jak mala chodzila mi spac nie wczesniej niz 22 ale teraz juz sie przestawila i max 20 juz spi:tak:

roksanna Ty nie cieszysz sie na wyjazd do Polski? Ile ja bym dala zeby pojechac:-p ale juz odliczam czas bo w wakacje jedziemy na caly miesiac:-)jupiiii:-):-)

jstysiak Torty rewelacja:tak: to sa taki typowo polskie torty z kremem??czy bardziej ang niz polskie?

hmmm dziewczynki musze jakies sniadanko mojej gwiazdeczce zrobic i sama tez cos musze przekasic:tak:

Papa
 
Cześć babolki!

Jeszcze raz dziekuje za miłe spotkanie. Tynia- chyba długo nie wejdziesz na forum tyle masz sprzątania:sorry: Miałam nadzieje, że Adam zaśnie po drodze ale gdzie tam. Zjadł obiad i wariuje. Własnie majstruje przy dekoderze:eek:

Graziul- czemu nie dotarłaś do Tyni? Mam nadzieje, że wszystko u Was ok.
Natalka- zdrówka dla Claudii
Ampar- czemu się nie odzywasz?
Renuska- a co u Ciebie? Kope czasu nie pisałaś

Zmyka bo czuje śmierdzącą sprawe:eek::rofl2: Na razie
 
Hej kobietki dawno mnie tu nie było:sorry2: ale co tam wszystko nadrobimy :tak::-D.
Tynia i wiki dzięki za gościnę :tak:.Było bardzo miło :tak:.
asinka -z i Katarina
miło was było poznac:tak::-).
A Krystian strasznie rozczarowany jak zobaczył dzieci i zaraz musiał wracac do domu:cool:.
roksanna muszę przyznac że pięknie dzisiaj wyglądałaś :tak:.Nie widziałam Ciebie jeszcze w takim wydaniu:tak:.Zupełnie inna osoba:tak:.
Nic uciekam do moich urwisów:tak:.
 
:-D:-D:-Dwitam:-)
nadrobiłam juz zaległosci:szok::szok:tyle napisane przez weekend
pewnie odpuczywacie po kawce,co????moze i ja niedlugo wybiore sie na jakies spotkanko:-D:-D
jstysiak-torty suuper!!szkoda,ze nie wiedziałam wczesniej ze robisz takie cuda,bo na roczek bym u ciebie zamowila,atak robila mi pani ania z bissagiocakes,tez pyszny byl:tak::tak:ona tez ma fajne wzory,wiec zerknij sobie na jej stronke jak masz ochote;-);-)
roksanna-zazdroszcze ci wyjazdu,my to w tym roku nie pojedziemy,szczerze to szkoda nam kasy,bo za to co wydamy w PL to spokojnie polecimy nad jakies cieple morze:tak::tak::-):-):-)ojjj juz mi sie chce urlopu:-):-)
natalka-a co Twoja mala chora???
ide ziemniaki obrac,kawke trzascac i rozmowy w toku obczaje:-)pol godzinki dla siebie mam:-)
 
JA już od dawna w domciu, nei nie swoim, ale dopiero teraz mam chwilę
Kasia8118 dzięki, ale mi się miło zrobiło. To dziwne ale ja Tobie dziś chciałam mówić to samo.
Ania dzięki za przywiezienie, zaoszczędziłąm czas i moknięcie, bo lało sporo. Ciekawa jestem czy udało Ci się w końcu z tej zatoczki wyjechać. Tutaj jak się na chama nei wysuniesz to Cie nie puszczą. Wiem cos o tym bo czasem wyjeżdżam ze swojej uliczki, albo wjeżdżam, masakra.
Tynia ogarnęłaś chatkę?
Asinka miło było poznać.
 
czesc kobietki ja od godzinki juz siedze szybciutko ogarnelam domek i popijam sobie teraz kawke wiki obejrzala bajke a teraz sie bawi moze sie z nia troszke poucze:tak::tak::tak::tak:
bardzo mi bylo mi was goscic przy okazjii poznalam Anie i Katarine bardzo sie ciesze ze mnie nawiedzilyscie nawet nie wiecie jak bardzo teraz nie bede mogla wam odmowic zadnego spotkanka bo wy do mnie przyjechalyscie:-D:-D:-D:-D:-D:-D
oki moze zrobie jakis obiadek:confused::confused::confused::confused::confused:
 
hej

Ja rodzinnie spedzalam 2 dni:tak: Artur mial wolne w niedziele i dzisiaj a ze ja z szymciem w czwartek jade na 2 tygodnie wiec same rozumiecie:tak:;-) Strasznie chcialam do tynii dojechac ale bylo mi tak szkoda zabierac arturowi szymcia- maly taki szczesliwy ze tata caly dla niego od rana:tak:

Tynia- sorki ze nie dalam znac- chociaz przy tej ilosci jedna w ta czy w ta:-D:-D:-D:-D
Ania1812- tak sie nasmialam z tego jak to wyszlo z salonem:-D:-D:-D Spimy czasami jak artur ma wolne bo ja nie lubie miec w sypialni tv a lubie jak artur ma wolne zrobic sobie taki seansik telewizyjny:tak: do pozna w nocy pod pierzynka:tak:
jstysiak- piekna robota- masz talent:tak: Ciekawe jak smakuja :-p- nastepnym razem na spotkanie musisz przywiezc taki torcik w ramach reklamy:-D:-D:-D:-p
Kasia8118- i co? Masz ochote we srode na kulki po przedszkolu?
Roksanna- dawaj jakas fotke:-p pokaz sie lasko:szok:

Robilam dzisiaj spagetti z philadelphia- pychotka. Maja calkiem fajne przepisy na stronce:tak:. A potem pieklam bezy:-p:-p:-p
 
reklama
Witam !! ;-) po dłuższej przerwie ;-)ale jakoś weny nie miałam do pisania i Iza chorowała potem Kacper ale już lepiej jest wiec ok Kacper tylko jeszcze trochę katarek i kaszelek troszkę ale mysle że minie szybciutko:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: między innymi dlatego nie dotarłam do Tyni ;-) ale myśle że jeszcze nieraz bedzie okazja poznać Was troszkę ;-)
Tak wogule to troszke tak obco sie tu czuje heheh bo wywszystkie sie juz tak znacie a ja dopiero co was poznaje ;-);-) ale to pewnie chwilowe mam nadzieje;-);-);-)
POZDRAWIAM:-):-)


 
Do góry