reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć z wieczorka!

Chłopaki od dawna śpią a ja delektuje się ciszą.

Ampar- niezły rozbójnik z Szymona. Tak zdenerwowac mame:no: Na pewno w końcu przejdzie mu to wybrzydzanie. Ławo poszło odsmoczkowanie
4muchy- biedna Julka. Żeby tylko nie obudziła się wyspana o 4 rano:eek:
Sylwia- oczywiście nie prasować. Ja nie prasuje chociaż czekaja na mnie 2 prania. Może same się wyprasują:rofl2:
Jeśli spotkanie u jstysiak odbędzie sie w przyszłym tygodniu to może spotkamy się w parku w piątek? Ma być podobno 13 st.
Graziul- rzadko można tu spotkać ludzi, którzy zachowaliby się w taki sposób. Ja na pewno rozkleiłabym się
Nefretete- niezła historia z depilacją. Dobrze, że tylko tak się skończyło.
U mnie też kiedyś była akcja z maszynką- Filip chciał ogolić ręke swojej kuzynce. Na szczęście skończyło się na małej szramce:sorry:

Zastanawiam się czy nie wybrać się jutro na kulki na BD2. Może jest któraś chętna?

Dobrej nocy
 
reklama
Czesc dziewczyny ale sie rozpisalyscie:szok:

Moja Mala dopiero zasnela po 2godz usypiania:wściekła/y: i sama nie wiem czy zaraz jeszcze sie nie obudzi:no: ale juz mam na to wszystko wytlumaczenie:-p:-p potwierdzone faktami:-p

Sylwiam zebys wiedziala cieszylam sie bardzo nawet sprawdzilam dokladnie kilka razy:-p:-D no ale tak dokladnie to slychac wiec nie mam watpliwosci:tak: w koncu sie odezwalas bo juz sie martwilam o Ciebie czemu sie nie odzywasz:-p

Ampar wspolczuje tych przezyc ale wiem ze mnie pewnie tez to czeka;-)

4muchy oby Julcia sie nie obudzila w nocy bo tak jak juz pisalam to moja dzis sie obudzila o 3 i nie chciala spac tylko sie bawic ale to pewnie dlatego ze zabek jej wychodzil:-D:-D na szczescie nie plakala:-p

Ania co do pochowku hmmm sama nie wiem co mam myslec:sorry: ale bardziej jestem sklonna ku temu ze dobrze ze spoczna na wawelu w koncu tak jak napisala Sylwiam zginal na sluzbie a ze jestesmy w takich czasach ze rzadzi prezydent a nie krol to kazdy prezydent ktory rzadzil naszym panstwem jest tak samo wazny jak niegdys krol takie jest moje zdanie:sorry: Juz nigdy nie bedziemy mileli krolow w zamian ich teraz rzadzi prezydent:tak:

graziul super masz sasiada bardzo milo z jego strony:tak:

jstysiak ja sie dostosuje do reszty chyba ze Sylwiam bedzie tak mila jak zawsze jest i mnie zabierze to wtedy dostosuje sie do terminu dogodnego dla Sylwii;-):zawstydzona/y:

Co do golenia to moja niunka zawsze goli sie z tata z racji tego ze on goli sie na lyso to ona wtedy jest wpatrzona w niego jak w obrazek ciekawe kiedy ona wpadnie na jakis dziwny pomysl bo ja przy niej sie nie gole :-p

agnieszkauk zdrowka kochana faktycznie bardzo dlugo juz Cie trzyma tulaski dla Ciebie;-)

Oki chyba juz wszystkim odpisalam ale pewna w 100% nie jestem:zawstydzona/y:
Ahaaa KAtarina a co z Toba czemu tak umilklas?? no i mojadzidzia i zaneta?? co jest z Wami dziewczynki??

Dobrej nocki zycze Wam dziewczynki:tak:
 
Ania a o ktorej miałabyś wybrać się na te kulki?? Mój szwgier jutro się do mnie wybiera więc jeśli jechałabyś w miarę wcześnie to mogłabym przyjechać a jego zgarnąć w drodze powrotnej bo prawdopodobnie i tak jechałabym po niego
 
Hejo
4muchy mi ostatnio Matylda taki numer wycięła bodajże w poniedziałek. Usnęła w samochodzie o 19, Łukasz ją wystawił bo się obudziła pod domem, ale zaczęła jęczeć więc ją wzięłam na ręce a ona usnęła i nie wyglądała na chętną do wstawania. Zero reakcji po szturchaniu więc ją zaniosłam na górę przebrałam w pieluchę i tak spała do rana. I powiem szczerze że dłużej niż normalnie :szok::tak::tak:
Jstsiak ja w piątek nie dam rady. Mnie najlepiej by odpowiadał następny tydzień, oprócz piątku i poniedziałku ;-);-);-)
Agaam tak myślałam że chodzisz za nią z łyżeczką:laugh2::-p i sprawdzasz i stukasz.
Ampar współczuję. Czasami się mojej tak zdarza, postawie pyszny obiadek a ona kręci nosem i negocjuje, zjem to, nie zjem mięsa itp:angry::baffled:, wiem jak to irytuje. A najlepszy jest tekst mama karmi mnie, bo ja nie mam siły.
Sylwia oczywiście nie prasować, z resztą moje zdanie o prasowaniu znasz ;-)
 
hejka
Ja dzisiaj tak zrelaxowana jak nigdy:happy:alku grzeczna cały dzień nawet nie jękneła,rany jak nie moja:-):-):-)
Jezeli chodzi o spotkanko u mnie to moze w przyszłym tyg.a w piatek park co wy na to?????
Co do dnia to sie jeszce zgadamy ja mam otwarte drzwi od pon-do pt od 7.00 do 21.00:-D:-D:-D:-D
Ampar mysle ze my wszystkie tak mamy :tak:ja swojego czasu gotowałm po 3 obiady.ale powiedziałm ze restauracja zamknieta albo to albo nic:tak:czasem jest tak ze wyjada tylko ziemiaki,czasem warzywa ,ale za to jak wcina kolacje :szok:
roksanna bateria ci padła????
4 muchy Bidulka :-(Wiem jak to jest moja nie raz wygladała jak pamela z opuchnieta warga
Nefretete tak jak sylwia pisała ja tez polecam trampoline ,moja ma ale taką mała z raczką powiem ci ze tylko czekam az mi sufit, spadnie bo tak daje czadu na niej:-D
ania ja..ja...ja..jestem chetana na 2-e tylko napisz o której.Moze wkońcu uda mi sie kawy sie napic:eek:
Graziul i ampar ja mieszkam 5 min od stacji metra na franzinholu.Wiec nie daleko:tak:
Agnieszka uk moze sie wykurujesz do przyszłego tyg;-)
Natomiast jezeli chodzi o ostatnie wydarzenia z naszego kraju to ja sie nie wypowiadam,pozwolicie ze zostawie to dla siebie:sorry:mam zasade ze na tematy :religia i polityka ja sie nie udzielam sie :sorry:.
nic zmykam do wanny i zycze dobrej i spokojnej nocki.I duzo zdrówka
 
Jstysiak ano padła, potem tylko włączyłam na chwilę i udało mi chociaż do Łukasza wysłać smsa żeby później po mnie przyjechał, bo tak bym miała siłowni tylko pół godziny, chooolerka spacerów mi się zachciało. Zadzwonię do Ciebie jutro z rana, bo mam kilka małych pytań.
 
Sorki, że dopiero teraz odpisuje ale wczoraj Adam się przebudził i tak go lulałam, że sama zasnełam.
Myślałam, żeby iść na kulki na 10.30.
Jest ktoś chętny?
 
Ania ja przyjadę:tak: cieszysz się?;-):rofl2:

Roksanna znam znam Twoje zdanie na temat prasowania, ale u mnie to nie przejdzie:baffled: Dziś wieczorem znów stanę przed tym problemem, prasować czy nie prasować:-D

Jstysiak póki co nie mam planów na przyszły tydz więc dzień jest mi obojętny, dostosuję się:tak:

Czyli jutro park, fajnie. Oby nam pogoda dopisała:-)
 
reklama
Witam z rana

Naszczęście Julka spała dość długo, wstała o 7,30. Ale wara wygląda jak u pameli jstysiak świetnie to ujełaś:-D:-D:-D:-D.

sylwia.m i co zdecydowałaś, wyprasowałaś

Jeśli pogoda będzie jutro fajna to do parku też przyjadę:-)
 
Do góry