reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Ahaaa Ania ja dopiero wczoraj poprasowałam:-p za to teraz leżą ładnie poskładane kupki rzeczy i czekają aż wyniosę je do szafek:-D
No i kolejna tura się suszy:baffled:
 
;-)Czesc i czolem;-)
Przepraszam ale pomimo dosyc dobrego nastroju nie mam kompletnie weny!!!:-:)-(
Wyprawa nam sie udala super choc zupelnie plany sie pozmienialy;-) jak to zwykle z moim misiem bywa:-p :laugh2:
a tam gdzie dpstalismy namiary od AMPAR na noclegi...to mozna zapomniec:szok:rezerwacje porobione juz chyba od dawna:szok:
Mala ma straszne krostki na pipunce:szok:
rozpaczliwie potrzebuje TORMENTIOL-to jest najlepszy ratunek dla niej
a tu nigdzie nie moge dostac,prosilam tesciowa zeby wyslala
ale przez ta chmure czarna poczta b.dlugo idzie:wściekła/y::wściekła/y:
MOZE KTORAS MA DO ODSPRZEDANIA TORMENTIOL MASC????
AHA...I JESZCE TAK SOBIE POMYSLALAM ,ZE MOZE WPADNIECIE I DO MNIE NA KAWUSIE,TYDZIEN PO JSTYSIAK???SERDECZNIE ZAPRASZAM;-);-)(TO BEDZIE CHYBA JUZ OK 3 MAJA)
ZNIKAM ,my mamy w tym tyg lekarza i dentyste znow no i troche zalatwiania,ale postaram sie wkrotce cos skrobnac
pozdrowionka
 
Cześć!

U nas tak sobie. Adam ma okropny kaszel. Jakiś czas temu zasnął i musiałam go trzymać na rękach bo co chwila się budził przez kaszel. No ale jak troche mocniej zasnął to położyłam go do łóżka. Chyba przejde się jutro do lekarza ale założe się, że nie dostaniemy nic więcej oprócz paracetamolu:dry:

Poodpisuje później bo własnie się obudził mój maruderek. Na razie
 
czesc i czolem kluski z rosołem:-)
dopiero mam sekunde bo krecik moj spi,a naplakal sie bo uderzul sie o stol w policzek i ma caly siny,w momencie mu sie taki zrobil:-(dobrze ze sobie luku brwiowego nie rozwalil,bo ostro przygrzmocil,no ale nie da sie upilnowac co do sekundy dziecka.jak wstanie ide do tesco i do parku:-D:-D
graziul-ja mam tormentiol jak chcesz;-)to sie umowimy na kawke w miescie,bo w domu w tym tygodniu raczej nie mam czasu:zawstydzona/y::zawstydzona/y:bo jutro musze do banku malemu konto otworzyc,a w czwartek do natalki moze skokne,wiec ktory dzien Ci pasuje jutro albo piatek to sie ugadamy gdzies,zabierz katarine to bedzie fajnie:-D:-D
natalka-no mielismy sie przeprowadzac,ale narazie cienko z kaska,dopiero moze jak A dostanie zwrot podatku,zreszta wciaz czekam z nadzieja ze moze z cauncilu cos ciekawego bedzie;-)to kiedy w czwartek ci pasuje zebym zawitała w twe skromne progi??oprowadzisz mnie po waszym miescie,bo ostatnio wyczailam tam fajny sklep z meblami dziecinnymi:tak::tak:
tynia i wiki-oby sie szybko zagoilo malej:tak::tak:ale mala kaskaderka z niej:-Da z ciebie normalnie chirurg jak reke sobie przekrecasz:-D:-D:-D
agaam-moj tez ani mysli rezygnowac,szlak mnie trafia juz i sobie przysieglam ze drugie dziecko to max do pol roku bede karmic albo nawet do 3 miesiecy,bo latwiej odstawic jest(tak mi sie wydaje),z cycem wygodniej na poczatku a pozniej to juz jest dla mnie meczarnia.
dobra ide doprowadzic moja glowe do stanu wyjscia na dwor i moze oko umaluje,a co tam:-D:-D
 
teraz mam chwilke bo mala usnela :tak:

sylwia dzieki za odpowiedz :tak: zaraz sprawdze na stronce mam nadzieje ze nie bede musiala sciagac :-)

ania biedny Adas :-( udanej wizyty oby sie na paracetamolu nie skonczyla

doris bylam wczoraj w gp i tez dostalam antybiotyk :tak: to jak bedzie jakies spotkanie wieczorne to my przy soczkach :-D

ide konczyc obiad zajrze pozniej acha chce ktorach kupic skoczka ?? ;-)
 
reklama
Witam ponownie!

Mam nadzieje, że Adam da mi coś spokojnie naskrobać.

Natalka- no właśnie zastanawiam się czy zacząc mu podawać mleko modyf. Nie sądze, żeby chciał wypić bo on wogóle bardzo mało pije. Ale z mlecznych produktów dostaje 2 razy po ok. 200ml kaszki mleczno- ryżowej i jeszcze jogurt. Próbowałam znaleźć jakiś schemat żywienia żeby dowiedzieć się ile ma zjadać prod. mlecznych ale nie moge znaleźć żadnej sensownej strony:dry:
Graziul- zdrówka dla małej. To się znowu paskudztwo przypałętało:no:
Żaneta- biedny Pawełek. Pewnie nieźle sie rozpłakał. Co do odstawiania od piersi to słyszałam, że najlepszy sposób to eliminowanie co jakiś czas jednego karmienia.
Sylwia- u mnie tak samo. Krótko sie cieszyłam labą. Znowu czeka na mnie cała torba prasowania:crazy: Pewnie znowu będe się za to zabierała kilka dni:rofl2: Współczuje nocek- u nas też jest ciężko ale nie przez katar (chociaz też ma) ale przez ten p.....y kaszel:angry:
Roksanna- na pewno waga w końcu drgnie:sorry2:
Tyniaiwiki- biedna Wiki. U nas tak samo- moge powtarzać Filipowi żeby uważał 100 razy. Dopiero jak się coś stanie to posłucha ale też nie za długo:dry: Jak przeczytałam o nastawianiu ręki to aż mi ciary przeleciały:baffled:
Ampar- kuruj się staruszko;-);-);-) Dobrze, że możesz wykorzystać mężusia:-)
Doris- super, że trafiłaś tą barierke. A David na pewno w końcu się przestawi na swoje łóżeczko
Agnieszkauk- ale Cię trzyma to paskudztwo. Życze zdrówka. No i super, że mąż robi Ci takie niespodzianki
Agaam- no w końcu Wam oddali auto. Dobrze Ci, że będziesz miała na codzień. Co do jeżdżenia to ja miałam podobnie ale przełamałam się chociaż często kosztuje mnie to wiele nerwów
Monia- jak samopoczucie? Widac już brzuszek? Już niedługo pewnie poczujesz ruchy maleństwa:-) Cudne uczucie:-)

Pozdrawiam
 
Do góry