reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:-)

Faktycznie dzisiaj pogoda zamulona. Chyba zanudzimy się na śmierć:baffled:

Kiedy będzie to spotkanie u Jstysiak?? bo my w środę nie możemy bo jedziemy do rodziców więc fajnie by było jakby to byla jakiś inny dzień:tak:
 
reklama
hej
Ampar Wszystkiego Najlepszego Kochana:-):-):-)
U Nas troche lepiej,ale zostało jeszce jedno oczko:-(.Przepraszam Was babeczki ale chyba wole przełozyc spotkanko na przyszły tydz.Mam wrazenie ze to jakiś wirus dopadł moją królewne,a chyba bym sobie nie wybaczyła jak by dopadło i wasze skarby:-(.Bo mnie tez sie coś zaczyna dziac z oczami:baffled:.Nie wiem co to jest ale wole huhac na zimne:sorry2:.Mam nadzieje ze sie nie obrazicie:-(
Doris;-)
 
Witam z rana,no powiedzmy z rana ;-).
Sylwia mnie tam obojętne, oprócz piątku.

Ale wam dobrze z tymi grillami. My mamy na podwórku i zbieramy się od dwóch lat żeby odpalić :angry::angry::laugh2::laugh2:, ale tak Wam zazdroszczę że chyba w końcu odpalę. No chyba ze mnie któraś zaprosi na grilla :tak::-D:-D.
Nie wiem czemu pomyliło mi się coś z tą żałobą, ale w telewizji coś tak gadali. :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
KasiaJ dobrze że masz jeszcze mamę, a potem jakoś pójdzie. A teraz coś mi się przypomniało że Wy staraliście się o córcie według książki. :rofl2: Czyli że sposób godny polecenia?
 
Czesc:-)
A ze wzgledu na brzydka pogode ,wzielam sie za sprzatanie w domku:tak:juz byl troche zapuszczony ,wiadomo wolalam wyjsc z Nimi na dwor,a dzisiaj jak Kubusia zawozilam do szkoly bylo tylko 3 stopnie:szok:brrrrrrrr

JSTYSIAK-mi tam pasuje i nastepny tydzien:tak:Zdrowka dla Amelki i dla Ciebie:tak:

AMPAR-Wszystkiego Najlepszego panienko:-D

KASIA J- a jak Julka grzeczna jest????spi duzo??

ROKSANNA-ja tez nie moge sobie grilla zrobic:-:)-:)-(

AGAAM-no sie nie dziwie ze nie mozesz spac wieczorem,jak wstajesz o 13 tej:-D;-):-p


SYLWIA-David chce do Ciebie na obiad przyjechac:-D:-D:-p:-p
 
Jstysiak ja też się obrażę:-p:rofl2:

Ampar wybacz mi, starej (ale i tak mlodszej od Ciebie:-p:-D) sklerotyczce:zawstydzona/y:
Wszystkiego naj naj, duzo zdrówka i uśmiechu oraz spelnienia wszystkich marzeń:-)
 
Dorota a ja sobie tak dzisiaj myślałm że zadzwonię po Davida żeby przyjechał do nas, możesz go przywieźć, na obiad mam gulasz z piątku i buraczki:tak:
Marcel pacnął Olivię tak że ona zaczęła płakać to ja kazałam mu ją przeprosić a on "pasiam dadi":-D chyba z przyzwyczajenia już:-D
 
Cześć mamuśki!

Kurka napisałam długiego posta i oczywiście go wcieło:wściekła/y: To teraz tak w skrócie.

jstysiak-je też jestem mega obrażona;-) Tak serio to zdrówka dla Was dziewczynki.
Doris, Sylwia- i co byłyście na giełdzie? Było coś ciekawego?
Roksanna- nawet nie wiesz jak się ciesze, że nie miałaś racji. W końcu moge spokojnie pooglądac TV:sorry2: Nie no to się nazeywa lenistwo- 2 lata nie odpalić grila:szok::-D
Kasia.j- dobrze, że masz mame do pomocy bo przy trójeczce na pewno jest mnóstwo roboty.

No i co u nas. Z najciekawszych wydarzeń- Adam odstawił się od piersi. Już drugi dzień nie jadł z cyca. Jak mu dawałam to nie chciał. Nie spodziewałam się, że tak łatwo pójdzie. Poza tym ma gile do pasa i znowu w nocy męczy go kaszel:-( a w ciągu dnia rzadko kiedy kaszlnie.

Pozdrawiam
 
Hej moja Vicky poki co bawi sie sama grzecznie w swoim lozeczku to ja mam chwilke:-p

Kurcze musze isc do sklepu a nie bardzo usmiecha mi sie brac Victorie:baffled: chyba musze poczekac az moj P wroci i wtedy wyskocze i w takim wypadku obiad bedzie na pozniejsza godzine:-p Bo u mnie w lodowce jest swiatelko i nawet nie mam z czego obiadu zrobic:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Ale co dobre w sobote oddali nam auto:-) aleeee co nie zmienia faktu ze jeszcze przez jakis tydzien nie bede miala okazji go uzywac:wściekła/y: ale pozniej auto jest moje tylko nie wiem na jak dlugo... mam bynajmiej taka nadzieje:sorry2:

jstysiak no nie wiem czy sie nie obraze bo juz bylam psychicznie nastawiona wiec bedzie ciezko no ale coz sila wyzsza:tak: zdrowka dla Ciebie i Amelki:tak:

Ampar zeby nie bylo ze tylko ja nie zlozylam zyczen ale tak jakos sie stalo ze zrobilam to na NK:-p:-) jeszcze raz 100 latek:-)

Doris po co te pozadki przeciez mowilas ze i tak zaraz remont:-D a to spanie do 13 to byl wyjatek:-p

I co tu poczac teraz hmmm ide do mojej niunki pobawic sie z nia troszke bo zaczynaja jej glupoty do glowy przychodzic:-p
 
reklama
Cześć dziewczynki.

Moja długa nieobecność spowodowana była kłopotami z komputerem.Po raz kolejny padł mi dysk twardy. Tym razem chyba już będzie dobrze, ale na jak długo zobaczymy.

Ampar - najlepsze życzonka uśmiechu i słonka, szczęścia ogromnego, wszystki9ego dobrego!!!!!

Ania - gratulacje z powodu odstawienia od piersi Adasia i zdrówka dla niego.

Jstysiak - zdrówka dla Ciebie i małej.

U mnie generalnie nic nowego. Ostatnie dni były tak piękne, że wiekszość z nich spędziłam w ogródku lub na spacerkach. Szkoda, że dziś pogoda taka paskudna.

Pozdrawiam
 
Do góry