reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Witajcie mamuski!
my spacerek dzisiaj zaliczylysmy,bylysmy z Dusia na play&stay Rzeczywiscie rano bylo zimno na dworze a mam problem z Nadia bo wcale nie chce nosic czapki i rekawiczek,nawet kaptur ja denerwuje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: my tez musimy sie wybrac na zakupy zimowe bo ja nadal nie mam kurtki ani nic cieplego na mij wielki brzuchal :-(
natalka1990 fajnie za udalo ci sie znalezc prace,tez chetnie bym poszla do pracy po porodzie na 2godz dziennie tylko ze nie mialabym z kim dzieciaczkow zostawic :baffled:
monika89 witaj na forum :tak:;-)
m02051991 podobno orzechy nerkowca sa dobre na podniesienie cisnienia :tak:
mamatrojeczki biedna ta twoja Natalka,dobrze ze bylas przy niej,moja siostra ma uczulenie na igly i tez zawsze mdleje,nawet zastrzykow nie mogla przyjmowac jak byla mala :baffled:
graziul xxx peewnie nie jestescie zaskoczeni ze Eryczek taki dlugasny,nie widzialam twojego malzonka ale mowilas ze wysoki bardzo :sorry:
 
no wiec kochane mmoja mala gwiazda 17 skonczyla 8 miesiecy , a mieszkamy na bd8 niedaleko morrisona :) skad wlasnie wrocilam. Z narzeczonym jestesmy w trakcie zalatwiania benefitow. chyba dlugo sie czeka na to wwszytsko? do tego wszystkiego nie znam jezyka na tyle dobrze zeby sie porozumiec, w poslce myslalam ze calkiem niezle umie angielski ale po przyjezdzie tutaj 'mowe mi odebrało' tak wiec jestem uzalezniona od innych, z czym bardzo mi ciezko. Staram sie uczyc w wolnych chwilach ale same wiedzie ile ma sie tych wolnych chwil bedac mamą ;)
 
Czesc Babeczki:-)

My dopiero wrocilismy z zakupow:tak: Mala wreswzcie obkupiona w cieplejsze ciuszki troche nam zeszlo na tych zakupach ale warto bylo:tak::-)
Widze na jutro plaowane sa kulki... ja mam nadzieje ze uda mi sie dotrzec bo na 10;45 mam wizyte u lekarza z niunka, bo ona jeszcze nie czuje sie zbyt dobrze tzn. w dzien jest wszystko w pozadku zero oznak jakiejkolwiek choroby za to w nocy nie moze spac tak ja kaszel dusi:wściekła/y: Jak jutro nie dadza mi zadnych lekow to ich tam rozniose:angry:

Monika
witaj na forum milo ze do nas dolaczylas napewn znajdziesz tu dobre towarzystwo dla siebie i Twojej coreczki:tak: Co do benefitow to ja juz nie pamietam ile czekalismy ale napewno dadza zwrot za caly czas oczekiwania:tak:
Mojadzidzia widze ze nasze dziewczyny maja takie same podejscie do czapek moja Vicky tez nie znosi miec nic na glowie:no: Mam nadzieje ze jednak sie przekona:tak:
Natalka ale Ci dobrze z ta praca fajnie sie tak wyrwac na troszke z domku:tak:
Mamatrojeczki :szok:ale mialas przezycie z Natalka dzieki Bogu bylas przy niej:tak:
m02... Ja niestety nie pomoge bo na cisnienie to tylko kawka u mnie:tak:
Graziul Eryczek ma po kim byc wysoki:tak: ciekaw jaki bedzie dlugi:sorry::tak:

Zabraklo mi dalej podgladu i nie wiem co mam jeszcze napisac:-( a z moja pamiecia nie jest zbyt dobrze:-D
Przepraszam jesli kogos pominelam poprawie sie nastepnym razem obiecuje:tak:

Aha jeszcze jedno co do spotkania wieczornego to ja jeszcze nie wiem bo akurat 6.11 jest prawdopodobnie pierwsze spotkanie nauk przedmalzenskich:szok: hehe tylko ciekawe co ten ksiadz chce mnie nauczyc jak ja juz po slubie 1,5roku:-D:-D no Ale nic jak mus to mus:tak: Dam znac jeszcze dokldanie co i jak jak juz sama bede widziela na 100%;-)Njawyzej dojade pozniej:-D:-)
Ok uciekam do "dzieci":-D:tak:
 
czesc laski
ja tylko na chwile wpadlam bo nie mam na ni czasu,Pawelek chory,my dopiero sie wyleczylismy wiec ogolnie jest super:-D:-Dmam do was pytanko,moze durne,ale na serop nie wiem.bo teraz wracamy ryanairem i musze odprawic nas online no i tam jest kraj wydania paszportu,my mlodemu robolismy w manchesterze i teraz nie wiem czy mam wpisac kraj wydania polska czy uk:zawstydzona/y::zawstydzona/y:no bo przeciez ma polski paszport,ale moze to nie ma zanczenia,prosze o pomoc:-)w miare szybka:-):-)
 
Hello

Ja na nogach od 4.40 totalna klapa. Ale nawet wyspana jestem bo poszłam spac o7.30. Milena znowu chora od kilku dni ale dzisiaj juz musze isc do lekarza. Nie mam wyjścia tak kaszle że szok a w dodatku taka marudna. Dopiero w zeszłym tygodniu skończyła antybiotyk i znowu chora. Na szczęście Ola ma tylko lekki katar zobaczymy co będzie dalej.
Żaneta- Milenka ma paszport wyrabiany w Manchesterze i ja wpisywałam kraj: Polska dzwoniłam wtedy na infolinie linii lotniczych bo tez nie byłam pewna.
Dobra robie kawe bo mi oczy zaczynaja leciec
 
reklama
Agaam STO LAT KOCHANA
Asinka zdrowka dla Milusi biedactwo
a co do czapek to dzieci wyrosna z tego Wiki tez nie znosila nosic a teraz ani rusz bez czapki
mnie tez cos wzielo katar mam ale to przez ta zmiane pogody:-:)-:)-:)-(oby szybko przeszlo
 
Do góry